0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Ç. A.

SATILIK İtalyan Comar Comet 111
« : Ağustos 27, 2019, 17:54:16 »
Yıllardır zevkle kullandığımız teknemizi büyütmek amacıyla satıyoruz.
Satış fiyatı 190.000₺'dir.
Tekne İtalyan malı, 11 metre, tanıyanlar markanın değerini biliyorlardır eminim ki.
Tekne 84 model, 18 yıldır ailecek kullanıyoruz. Düzenli olarak bakımları yapılmakta, her yıl karaya çekilmektedir. Tam, iyi kondisyonda bir yelken takımı ve ayrıca yedek yelken takımı mevcuttur.  Tüm yelken teçhizatı Nemo markadır.
3 kamara, 1 WC, boiler, fırın, 3 gözlü ocak, buzdolabı, otopilot, hız göstergesi, alüminyum pasarella,yelken gönderi mevcuttur. İç mekan hacmi bir çok 40 feet tekne ile yarışabilir. 36 hp Danimarka malı BUKH motoru mevcuttur. (Bu motor can sallarında da kullanılan çok dayanıklı, kaliteli bir motordur) Keyifle yelken seyri yapabileceğiniz, uzun süreli seyahatlere çıkabileceğiniz bakımlı bir teknedir. Teknemiz bizi çok mutlu etti. Eminim ki alan kişi de çok memnun olacaktır.
Tekne Çeşme Dalyanköy'de demirlidir. (Yeri ile birlikte satılmayacaktır.)
Geko üyelerine makul bir pazarlık payı vardır. Malum sitede ilanı mevcuttur.
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

« Son Düzenleme: Ağustos 27, 2019, 17:55:56 Gönderen: Çelik Atagün »

*

C. D.

Ynt: SATILIK İtalyan Comar Comet 111
« Yanıtla #1 : Ekim 22, 2019, 21:38:00 »
aynısını 1-1,5 yıl önce almaya çalıştım, yaklaşık 3-4 ay süren müzaekereler sonucunda alamadım teknenin adı MA idi, Atasoylarla dünya turu yapan tekne.. şimdiden alıcısına hayırlı olsun çift cidar sağlam bir tekne... bakımları iyi yapıldığı takdirde tekne yaşının çok bir önemi yoktur diye düşünüyorum.

*

R. E.

« Yanıtla #2 : Ekim 22, 2019, 22:42:46 »

Sanırım ilan yayına girmemiş..

İsmilazımdeğil sitede  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

Ö. T.

« Yanıtla #3 : Ekim 22, 2019, 23:11:32 »

İsmilazımdeğil sitede  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Baş harfi "S" son harfi "n" olmasın. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. D.

« Yanıtla #4 : Ekim 22, 2019, 23:26:05 »

Baş harfi "S" son harfi "n" olmasın. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bilemedin Öcal hocam, İlk harfi M son harfi de M olacak Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap.

*

İ. G.

« Yanıtla #5 : Ekim 23, 2019, 07:25:22 »
aynısını 1-1,5 yıl önce almaya çalıştım, yaklaşık 3-4 ay süren müzaekereler sonucunda alamadım teknenin adı MA idi, Atasoylarla dünya turu yapan tekne.. şimdiden alıcısına hayırlı olsun çift cidar sağlam bir tekne... bakımları iyi yapıldığı takdirde tekne yaşının çok bir önemi yoktur diye düşünüyorum.
MA FB marinadayken yan komşumdu bir süre. Yeşim Büber & Mehmet Aksın çiftinin tekneleriydi. Bu tekneyle dünya turuna çıkmışlardı ama bir noktadan döndüler, cocuk vs de oldunca MA'yı satıp daha büyük bir tekneye geçtiler. Hala yeni teknelerinde yaşıyorlar diye biliyorum.

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: Ekim 23, 2019, 07:27:16 Gönderen: İhsan Günev »
*

Y. T.

« Yanıtla #6 : Ekim 30, 2019, 15:20:39 »
 Bende aynı limandayım , limana giriş çıkışta hep göz ucuyla bakarım teknenize, alıcısına hayırlı olsun.
*

Ç. A.

« Yanıtla #7 : Kasım 16, 2019, 16:01:16 »
Merhaba arkadaşlar,
Tekne hala satılık, rutin bakımları tamamlandı. Henuz tekrar ilan vermedik malum siteye. İlgilenen arkadaslar oldu, yeni sahibini bekliyor güzel kızımız.
1 cift gelmiş zamanında Türkiye'ye. Bahsettiğiniz tekne o olmalı.
Kalitesiyle farkını belli ediyor. Yeni teknemizi her ne kadar sevsem de bu tekne kadar yüksek üretim kalitesine sahip olduğunu düşünmüyorum. Eskiden uzun yıllar boyu kullanılacak tekneler yapılıyormuş, gunumuzde biraz daha yeni kasa geldi değiştir mantığıyla üretiliyor tekneler ve bir cok araç.
*

T. A.

« Yanıtla #8 : Temmuz 21, 2020, 22:16:54 »
Aynı modelden bendede var bitane foçada limandayım.halen zevkle biniyorum Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

C. D.

« Yanıtla #9 : Temmuz 22, 2020, 20:58:17 »
Bu MA teknesinin sahibi Caner değilmiydi? ben almak istemiştim 2 yıl önce 1 ay uğraşmıştım almak için 180.000'ye ama vaz geçmişti son anda...
*

Y. T.

« Yanıtla #10 : Kasım 24, 2020, 15:32:50 »
  Bu tekne satıldımı _?