0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

S. G.

Değerli Kaptanlar ;

Bir sürü masraf yaptigim Jeanneau Sun Odyssey 40 2002 Owners Version teknemi satıp bir katamaran almaya karar verdim. Teknem cok az kullanılmis halde ve daha orijinal 1400 saatte. Charter vs ile hic ilgisi olmamistir. TC bayraklıdır. Geçtigimiz iki sene herseyi yeniledim.Hicbir problemi yoktur. 40' boya kadar Catamaran satmak isteyenler ile görüşebilirim Teknemi satmadan da diğerini alabilirim.

Malzeme ve Ekipman Listesi ve Tarihleri (Tüm işlem ve bakimlar Yanmar Marlin Marmaris, TMS Marin Marmaris ve UK Sails Marmaris firmalarından satın alınmıştır ve evrak ve kayıtları mevcuttur :
2 kamara
2 WC Elektrikli bir tanesi hic kullanılmadı yeni takıldı Amerikan RARITAN marka .2 adet pis su tankı
2 adet temiz su tankı
Salon yatak-koltuk
Baş Pervane 2018
Baş Pervane aküleri 2018
Servis aküleri 3 adet Jel akü-2019
Motor Aküsü 2018
Ana Yelken 2019
Lazy Bag 2019
Genoa Yelken 2019
Genoa Top
Tüm arma komple yenilendi 2018
Webasto (2018 hiç kullanılmadı sadece belirli aralıklarla birkaç dakika çalıştırıldı)
Halat Kesici
Buzdolabı evaporator ve ekowat büyük boy ile değiştirildi. Buzdolabı -8 derece C
Roll-bar
2x130W Alman malı güneş paneli-Elektrik ihtiyacı olamadan süresiz denizde kalabiliyorum
Irgat bakımı -2019
Motor bakımı-Her yıl Yanmar servis
Marş Motoru bakımı 2019
Motor alternator bakımı
Su depoları çıkartılıp temizliği-2018
Yakıt deposu komple temizliği-2018
Halat kesici Stripper-en etkili ve pahalı olanıdır
Zincir 75m-2019
Gel shield gel coat koruyucu
Tüm vanalar Grocco (2018)
Liste devam ediyor yer kaplamamak için yazmadım
« Son Düzenleme: Haziran 29, 2020, 19:42:26 Gönderen: Süreyya Göksu »

*

H. T.

fiyat nedir?

*

M. A.

Süreyya Kaptanım,
Kararınız hayırlı olsun...

Süreyya kaptanımızı ben de bizzat tanıyorum. Muazzam titiz birisidir, hele ki teknesine... Arayıp daha bir sürü özelliğini yazmadığını hatırlattım kendisine... Yani o listede daha olmayan bir sürü özelliği, ekstra donanımı var teknesinin...

Hani deriz ya tekne çok titiz adamdan alınır diye, Süreyya kaptan tam da o kişi işte.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Tekneyi çok iyi biliyorum, alan kişi çok mutlu olacaktır...

*

S. G.

Sagol Murat kaptan
çok tesekkur ederim. Bu bizim Katamaran rüyası gerçekleşecek mi onu da bilmiyorum ama şimdi bakıyorum da çok masraf ve bakım yapmışım. Zaten 2002 model bir tekne orijinal 1400 motor saatinde olur mu ? Istanbul'da oturup tekne Marmariste durursa oluyor işte.
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

S. G.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

S. G.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

S. G.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

S. G.

*

M. Ç.

O paylaştığınız adreste de fiyatı göremedim Süreyya Korsanım...Ben mi beceremedim? Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Ü. B.

Süreyya kaptanım; Tekne nerede? görmek isterim. Bir de fiyat bilgisi verirmisiniz.

*

Ü. B.

Ynt: Jeanneau Sun Odyssey40 Henüz orijinal 1400 saatte satılık TC Bayrak
« Yanıtla #10 : Haziran 30, 2020, 02:19:19 »
Sagol Murat kaptan
çok tesekkur ederim. Bu bizim Katamaran rüyası gerçekleşecek mi onu da bilmiyorum ama şimdi bakıyorum da çok masraf ve bakım yapmışım. Zaten 2002 model bir tekne orijinal 1400 motor saatinde olur mu ? Istanbul'da oturup tekne Marmariste durursa oluyor işte.
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Marmariste anlaşılan..  )
*

S. G.

« Yanıtla #11 : Haziran 30, 2020, 06:18:11 »
Kusura bakmayın. Bir mddet buraya bakamadım. Tekne Marmaris YachtMarina da. Fiyatı yazdığımı sanıyordum çıkmamış.
Fiyat 76000 Euro
Tekne Türk bayraklı Istanbul liman kayıtlı yaptırdım ama İstanbul'a hiç çıkmadı. Fransadan geldiginden beri hep aşağıda kaldı.
Tekneyi görmek isterseniz bana Whatsapp ile mesaj gönderin lütfen 0532 212 46 80 veya Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap veya Yacht marin TMS marin Emre Beyi arayın 0542 333 54 20

Gerçekten çok bakımlı ve çok az kullanılmış bir teknedir.

« Son Düzenleme: Haziran 30, 2020, 06:19:30 Gönderen: Süreyya Göksu »
*

Ü. B.

« Yanıtla #12 : Haziran 30, 2020, 12:20:46 »
Benim bütçemi aşıyor biraz. Etraftaki arkadaslara bilgi vereceğim. Hayırlı satışlar..
*

M. B. A.

« Yanıtla #13 : Haziran 30, 2020, 13:20:02 »
Sagol Murat kaptan

Süreyya bey galiba satıştan vazgeçeceksiniz... Bu kadar masraf etmişsiniz, biblo gibi tekne olmuş...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

S. G.

« Yanıtla #14 : Haziran 30, 2020, 22:26:27 »
Teeşekkür ederim Mahir kaptan.