0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. Ç.

Korsanlar bir ricam olacak.

Eşim Zeynep korsaniçe, gönüllüsü olduğu Özel Çocuklar Eğitim ve Dayanışma Derneği bünyesinde bir proje geliştirdi:

Farklılıklara Saygı Parkı

Projesi, İBB’nin ön elemesini geçti. Pilot uygulama başarılı olursa tüm ülkeye yayılma ışığı gördüğüm projesine oy vererek bizi çok sevindirebilirsiniz:  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bu parkın hayata geçmesini çok istiyoruz. Çünkü kaç yaşında ve hangi engel grubunda olursa olsun, çocukluğun özgürce yaşanabileceği bir mekanın hepimize iyi geleceğine inanıyoruz. “Farklılıklara Saygı Parkı” ile sanat ve spor etkinlikleri ile buluşmak, buraya gelecek herkesin önyargısız düşünmesine bir davet yapmak istiyoruz. Aynı fikirdeyseniz, oyunuz ile bizi destekleyebilirsiniz.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. Ç.

Ynt: Farklılıklara Saygı Parkı projesi desteklerinizi bekliyor
« Yanıtla #1 : Ağustos 25, 2021, 14:01:54 »
 Teşekkürler :-) Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

A. E. Ç.

« Yanıtla #2 : Ağustos 25, 2021, 15:25:55 »
Oyladım lakin görsel arge desteği (Tasarım ve üretim planı ağırlıkta) bazı park ve bahçeler için geçmişte sculpture çalışmalarımız olmuştu. Ücretsiz olarak yine aynı konuda destek verebilirim katkı olabilecekse 0554 8194258

*

M. Ç.

« Yanıtla #3 : Ağustos 25, 2021, 15:30:24 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Oyladım lakin görsel arge desteği (Tasarım ve üretim planı ağırlıkta) bazı park ve bahçeler için geçmişte sculpture çalışmalarımız olmuştu. Ücretsiz olarak yine aynı konuda destek verebilirim katkı olabilecekse 0554 8194258

Teşekkürler Ali Emre korsan, eşimle paylaşıyorum.

*

M. A.

« Yanıtla #4 : Ağustos 26, 2021, 19:09:55 »
Zeynep Korsan'ın ve ekibin ellerine sağlık Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap park için tasarım fikri geliştirme sürecinde, ben de elimden geldiğince destek olmayı isterim ... Sevgiler, selamlar