0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. D.

Ynt: Umut ve Trompet
« Yanıtla #15 : Mart 18, 2013, 10:46:51 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
arada oluyor Hüseyin Abim.
mühendis olarka "o kaddar nota içinde bi tane bozuk çıkmış, istatistiksel olarak ihmal edilebilir" diyor ve geçiyorum.
Umut korsanım ben zaten nazar değmesin diye tahtaya vurur misali yazmıştım.Bende senin gibi tolerans sınırları içinde olduğunu düşünüyorum.
« Son Düzenleme: Mart 18, 2013, 10:47:34 Gönderen: Hüseyin Durmaz »

*

U. K.

« Yanıtla #16 : Mart 18, 2013, 11:58:22 »
Ama bu olmadı... Biz seni teknede dinlemek istiyoruz.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
o zaman bir NTE düzenleyelim. (Nöbetçi Trompetçi Etkinliği)

*

R. E.

« Yanıtla #17 : Mart 18, 2013, 13:18:00 »
Ama bu olmadı... Biz seni teknede dinlemek istiyoruz.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Yarın akşamüstü iş çıkışı Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

U. K.

« Yanıtla #18 : Mart 18, 2013, 14:24:41 »

Yarın akşamüstü iş çıkışı Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

olur, İmam Çağdaş'da yaparız  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

R. E.

« Yanıtla #19 : Mart 18, 2013, 15:04:37 »

Anlaşılan yakında senin tekneyi Fırat'a nakledeceğiz.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Antep diyarlarında sana kolay gele.

olur, İmam Çağdaş'da yaparız  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. . E.

« Yanıtla #20 : Mart 18, 2013, 15:05:26 »
Tebrikler, keyifle dinledim. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

S. Z.

« Yanıtla #21 : Mart 18, 2013, 15:39:42 »
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

S. Ş.

« Yanıtla #22 : Mart 19, 2013, 10:05:20 »
Nefesine sağlık Umutcum  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Ö. K.

« Yanıtla #23 : Mart 19, 2013, 10:58:26 »
Umut'cum tekrar tekrar dinledim, detone bir tek nota duymadım, nefesine sağlık.
Entanasyonda problemleri var tabiki ama, hem ikiz çocuk babası, hem mühendis, hemde nefesli bir enstruman - ki entanasyon hakmiyetinin en zor olanlarındandır tropmet - çalıyorsan takdiri hak ediyorsundur bana göre...
Tebrik ederim kardeşim.
*

H. D.

« Yanıtla #24 : Mart 19, 2013, 14:50:07 »
Umut ve Ömer korsanım.
Ben icrayı ne kadar dikkatle ve ciddiye alarak dinlediğimi belirtebilmek için hani biraz kırmızı çektim hepsi bu yoksa ne haddime kritik yapabilmek.
Saygılar
*

U. K.

« Yanıtla #25 : Mart 19, 2013, 17:06:03 »
aslında ikiniz de aynı şeyi söylemişsiniz.
seste detone, müzikte entonasyon.
aslında gerçek müzik hele de orkestra ile çalıyorsan kulaklarında tüm orkestrayı duyabileceğin ve dışarıdan ses almayan kulaklıklarla yapılıyor.  detoneyi ve entonasyon problemlerini böyle hallediyorlar.  aksi takdirde ya kendini duyup orkestrayı duymuyorsun ya da tam tersini.  bu da sıkıntıya yol açıyor doğal olarak.
Hüseyin Abim, estağfurullah, eleştiri iyi birşey, dediklerinizi ben de farkettim.  bir dahaki kayıtta altyapıyı teyp yerine müzik setinde çalacağım ve sesi dha yüksek tutacağım, bu şekilde altyapıyı da duyabileceğim için daha az entonasyon problemi yaşayacağımı düşünüyorum.
*

M. İ.

« Yanıtla #26 : Mart 19, 2013, 17:19:59 »
Umut Hocam nefesine sağlık Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Şu havalar haftasonu kaprislerinden kurtulsa da marinada da duysak artık Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

B. S.

« Yanıtla #27 : Mart 19, 2013, 17:46:49 »
güzel bir hobi.. tebrikler 
ben şahsen detone gibi teknik konulardan hiç anlamam..
sadece, sanki ezbere çalınsa duygu katılsa daha iyi olur gibi geldi bana..

*

U. K.

« Yanıtla #28 : Mart 19, 2013, 17:50:28 »
sanki ezbere çalınsa

Ömerim duymasın Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

B. S.

« Yanıtla #29 : Mart 19, 2013, 17:56:11 »
duydu galiba Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap