0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. E.

Hangi Scooter alınır
« : Ekim 10, 2020, 20:58:43 »
Beni taşıyabilecek, ileriye dönük ciddi bir ilişki kurmak üzere Scooter arıyorum.

Ayak basma yeri düz olmalı, kilometresi ile oynanmamış, masraf çıkarmayacak, düşe kalka bir hal olmamış, temiz ailesi olan...

SYM ST200İ,
Symphony ST125,
SYM Jet 14 200i gibi 125 - 250 cc arası Scooterlar...

Makul fiyatlı, referans olabileceğiniz, aldıktan sonra sorun çıkarsa satanı, aracılık edeni gidip dövebileceğim...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. Z.

Ynt: Hangi Scooter alınır
« Yanıtla #1 : Ekim 10, 2020, 21:16:04 »
9 sener beni taşıyor, seni ve beni defalarca taşıdı! Bu yüke hangi motor dayanır ki?  Kymco al, sağlamdır.   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

Ö. Ö.

« Yanıtla #2 : Ekim 10, 2020, 21:34:02 »
9 sener beni taşıyor, seni ve beni defalarca taşıdı! Bu yüke hangi motor dayanır ki?  Kymco al, sağlamdır.   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Fotomontaj bu!  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

A. E. Ç.

« Yanıtla #3 : Ekim 10, 2020, 21:50:35 »
Suzuki burgman 200'ü incelemenizi tavsiye ederim.

*

H. E.

« Yanıtla #4 : Ekim 10, 2020, 21:58:35 »
Suzuki burgman 200'ü incelemenizi tavsiye ederim.

Ayak basma yeri düz değil. Oraya koli koyabilmem lazım.

*

E. D.

« Yanıtla #5 : Ekim 10, 2020, 22:21:03 »

Bence en iyisi Vespa, koliyi de sepette taşırsınız Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap.
*

G. Ç.

« Yanıtla #6 : Ekim 10, 2020, 22:37:20 »
Sym 250 joymax koltuk rahatlığı , koltuk altı  bağaj genişliği en büyük scooterlardan biliyorum eğer bu özellikler çok önemli değilse benim tercihim Yamaha XMAX, 250 olurdu...
*

H. E.

« Yanıtla #7 : Ekim 10, 2020, 23:04:10 »

Bence en iyisi Vespa, koliyi de sepette taşırsınız Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap.

O sepeti dolduracak kadar para olmalı, o kadar para verip alınca sepet boş kalıyor. Tam bir açmaz... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. E.

« Yanıtla #8 : Ekim 10, 2020, 23:09:22 »
...benim tercihim Yamaha XMAX, 250 olurdu...

XMAX'ın ayak basma yeri düz değil.
*

E. D.

« Yanıtla #9 : Ekim 10, 2020, 23:12:48 »

O sepeti dolduracak kadar para olmalı, o kadar para verip alınca sepet boş kalıyor. Tam bir açmaz... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Hakan Zorlu'yla ortak alın. Zaten birlikte binerseniz sepetsiz olmaz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap.
*

S. K.

« Yanıtla #10 : Ekim 10, 2020, 23:21:24 »

Türkiye disribütörü değişince (Uğur-Mondial aldı) bu sene yeni modelleri yok,bayiilerin elinde kalan sıfır km. People 125 veya 200 (17 jant) bulursanız tereddütsüz alın,ikinci el az km.temiz Agility city 125 veya 200 (17 jant ve ortası açık) bulursanız yine alın sadece periyodik bakım ile şehir içi-dışı 37 bin km. kullandım elimi sürmeden sattım..

SYM de son yıllarda çok başarılı scooter lar yapıyor,Kymco nun bi su yıkanmışı diyebiliriz fakat gidişi biraz güçsüz gibi geldi bana fiyat = fayda denklemi ile alınırmı ? alınır..

Tabii artık sıfır yok ama az km. veya sağlam referanslı bulabilirseniz (mesela bayii ye takas için gelmiş olabilir) Yamaha Xenter 150 kurşun geçirmez scooter dir,burada eşek niyetine kullanılıp 100 bin km. deviren bir kaç tane biliyoruz hala yürüyorlar..

Vespa, ortaya öyle çok kocaman şeyler koymam,tek başıma kibar kibar kullanırım derseniz 250 cc. altı olmamak kaydı ile tavsiye edilir,aynısını kullanmaktayım..
*

H. E.

« Yanıtla #11 : Ekim 10, 2020, 23:38:41 »

Türkiye disribütörü değişince (Uğur-Mondial aldı) bu sene yeni modelleri yok,bayiilerin elinde kalan sıfır km. People 125 veya 200 (17 jant) bulursanız tereddütsüz alın,ikinci el az km.temiz Agility city 125 veya 200 (17 jant ve ortası açık) bulursanız yine alın sadece periyodik bakım ile şehir içi-dışı 37 bin km. kullandım elimi sürmeden sattım..

Değerli bilgiler, teşekkürler...
*

M. A.

« Yanıtla #12 : Ekim 10, 2020, 23:41:41 »
Bak farklı bir öneri... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Elektrikli scooter al abi. Bu sene aldım koydum tekneye, çok işime yaradı.
Şaka bir yana motor çok tehlikeli İstanbul’da yahu... Bir daha mı düşünsen?
*

S. K.

« Yanıtla #13 : Ekim 10, 2020, 23:51:19 »
Bir ilave daha,

Bizde işleve değil görüntüye bakıldığı için değerli distribütörü yıllardır getirmez bu modeli sanıyorum sıfır km.si yok ama yine sağlam referanslı ikinci el Honda SH 300 bulursanız işinizi fazlası ile görür

Selamlar
*

U. C. O.

« Yanıtla #14 : Ekim 10, 2020, 23:55:07 »
Beni taşıyabilecek, ileriye dönük ciddi bir ilişki kurmak üzere Scooter arıyorum.

Ayak basma yeri düz olmalı, kilometresi ile oynanmamış, masraf çıkarmayacak, düşe kalka bir hal olmamış, temiz ailesi olan...

SYM ST200İ,
Symphony ST125,
SYM Jet 14 200i gibi 125 - 250 cc arası Scooterlar...

Makul fiyatlı, referans olabileceğiniz, aldıktan sonra sorun çıkarsa satanı, aracılık edeni gidip dövebileceğim...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Elektrikli düşünür müsünüz?

Elektrikli düşünürseniz xaominin pro modelini (Yüksek wattlı olan) yabancı teknecilerde çok görüyorum. oturmalı değil ayakta durmalı. ancak teknede neredeyse hiç yer kaplamayacak kadar küçülebiliyor. Vardığınız limanlarda da rahatça kullanabilirsiniz. Şarj sırasında çektiği amperi bilmiyorum ama lebekeye bağlıyken bir sorun olacağını sanmam.

Baktığınız ürünlerden çok uzak bir tavsiye ancak belki ilginizi çeker.