0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

E. O.

Kalamış - Fenerbahçe İnternet
« : Temmuz 21, 2017, 14:38:54 »
Selamlar,
Kalamış - Fenerbahçe marina internet sitesinde marinada "Kablosuz İnternet" hizmeti olduğu yazıyor?
bundan faydalanan yada neree wifi olduğunu bilen var mı?
önbüroda mı var sadece yoksa? Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

selamlar&saygılar
Emre

*

İ. G.

Ynt: Kalamış - Fenerbahçe İnternet
« Yanıtla #1 : Temmuz 31, 2017, 00:07:23 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Selamlar,
Kalamış - Fenerbahçe marina internet sitesinde marinada "Kablosuz İnternet" hizmeti olduğu yazıyor?
bundan faydalanan yada neree wifi olduğunu bilen var mı?
önbüroda mı var sadece yoksa? Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

selamlar&saygılar
Emre
Ben en son 3 sene önce orada bağlıydım. Ön büro WİFİ şifresini veriyor (anladığım kadarıyla şifre senelik değişiyor), F12 den açık havada bağlanabiliyordum. Sinyal gücü şimdi şimdi ne durumdadır bilmiyorum tabi..

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*

H. Z.

« Yanıtla #2 : Temmuz 31, 2017, 01:22:13 »
Benim marina'da olduğum dönemde sinyal çok zayıftı. Habire kopup diğer AP'ye bağlanıyordu, bağlı olduğunda da kerameti kendinden menkuldü..

*

A. Ç.

« Yanıtla #3 : Temmuz 31, 2017, 07:27:00 »
Wifi oldukça zayıftı, Kalaşmış'ta ikewifi hizmetinden benim tercihim o zaman iskele üsüindeki barın  hizmetinden faydalanmaktı ki ofise taş atımından daha yakındım.

*

M. B. A.

« Yanıtla #4 : Temmuz 31, 2017, 13:07:36 »
Ben kaldığım yıllarda hiç bağlanamadım...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Fenerbahçe Marina'da internet bağlantısının bir şehir efsanesi olduğunu düşünüyorum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

D. U.

« Yanıtla #5 : Temmuz 31, 2017, 18:38:00 »
Diğer Setur marinalarda durum ne accaba ? Mesela Marmaris Netsel'de var ama yok. Kuantum problemi gibi yani 😊
*

M. B. A.

« Yanıtla #6 : Temmuz 31, 2017, 18:52:40 »
Ben hiçbir Setur marinasında internete bağlanamadım bugüne dek...
*

E. D.

« Yanıtla #7 : Temmuz 31, 2017, 23:07:45 »
Kaş Setur marinada var. Özel şifre veriyorlar, bu şifre ile max. iki cihazdan bağlanılıyor. Ama idare binasından uzaklaştıkça sorun yaşanabiliyordu. Şimdi bilmiyorum, tekneyi sattıktan sonra gitmedim.
*

E. O.

« Yanıtla #8 : Ağustos 02, 2017, 14:41:25 »
değişen bişey yok yani. eskiden de cacıkmış belli ki şimdi de cacık Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

K. Y.

« Yanıtla #9 : Eylül 20, 2019, 20:14:46 »
WiFi var ama çok kopuyor
*

M. E.

« Yanıtla #10 : Eylül 20, 2019, 21:41:33 »
En azından Kalamış-Fenerbahçe de var deniliyor ve varlığı tartışılıyor. Gökova Ören marina da internet yok.Wifi şifresi nedir diye sorunca ön büro sorumlusu sorumsuzca sırıtarak yok dedi.Şaka gibi. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. E.

« Yanıtla #11 : Eylül 20, 2019, 22:53:04 »
Var şuan oradayım
*

H. E.

« Yanıtla #12 : Eylül 20, 2019, 22:57:11 »
Sıkıntı şurada rüzgar nedeni ile tv ve internet konusunda yetersizler
*

C. D.

« Yanıtla #13 : Eylül 20, 2019, 23:45:37 »
ben de pendik'te sıkıntı çektim bayaa, sonradan her ponton başına router taktılar, sıkıntısız geniş band alıyourum. tabii konu dışı oldu kalamış harici. ama pendik'e göre 2 kat bağlama ücreti alan bir marinada 4K izleyebiliyor olmak lazım..
*

H. E.

« Yanıtla #14 : Eylül 21, 2019, 00:38:41 »
Can kaptanım,
Sıkıntısız tv izlemeye razıyız, geliyorlar sağolsunlar her şey tamam ama 2 saat sonra boşluktayız😊
Ama antenlerinin rüzgarla bozulduğuna şahsen şahidm internet
tamamen gidiyor