0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

E. Ç.

Quadrocopter
« : Ekim 14, 2013, 10:47:58 »
Bende bir süredir kafayı bu alete takmış durumdayım..

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

DJI Phantom ile çekilen bir kaç video...

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

teknoseyir.com tarafından hazırlanan inceleme videosu;

*

N. Y.

Ynt: Quadrocopter
« Yanıtla #1 : Ekim 16, 2013, 12:28:01 »
Erdem benim bahsettiğim de bu helikopterdi.

*

S. S.

« Yanıtla #2 : Ekim 17, 2013, 11:15:15 »
Herkese oncelikle iyi Bayramlar

Bu trickster ve quadcopter deki kere ilgili bende bir sure sir arastirma yapiyordum.

Asagida bazi urunler icin linkler gonderiyorum.

Hatirlarsiniz yan yapan yolcu gemisi Costa Concordia gecenlerde kurtarma operasyonu ile yuzduruldu. Bunun oncesi geminin detay cekimleri de quadcopter ile yapildi. Video su :

Bu cekimi yapan firma satista yapiyor:

Ayrica aksesuarlar ve quadcopter icin onerebilecegim bir site :

Bir baska tricopter:

Belki biraz ugrasarak guzel ve sarsintisiz cekim yapilacak model yapilabilir.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

*

H. D.

« Yanıtla #3 : Ekim 17, 2013, 13:00:06 »
Bodrum  merkezde dört kollu yapıp satan bir kişi var,aynı zamanda bilgisayar servisidir,ilgilenen olursa telini verebilirim.

*

E. Y.

« Yanıtla #4 : Ekim 17, 2013, 14:27:31 »
Bodrum  merkezde dört kollu yapıp satan bir kişi var,aynı zamanda bilgisayar servisidir,ilgilenen olursa telini verebilirim.

Ö-hö!
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. E.

« Yanıtla #5 : Ekim 17, 2013, 14:53:32 »
Bu quadracopter'lerle ben de fena ilgileniyorum. Önce bir tane hazır model alıp sonra kendim üretmek ve Go-Pro takmak niyetindeyim. Bayram sonrası sağ salim dönebilirsek elimdeki linkleri paylaşırım. Burada bir fikir "cimnastiği" yaparsak iyi olur kanaatindeyim. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. T.

« Yanıtla #6 : Ekim 17, 2013, 15:02:29 »
Vakti zamaninda 60 size yakitli r/c helikopter ucurmustum epey, bir arkadasim hava cekimleri  yapmak icin epey bir mesai harcamis ama tam netice alamamisti, bu tur aletlerde titresimi onlemek sikinti oluyor
*

H. D.

« Yanıtla #7 : Ekim 17, 2013, 15:22:56 »
Erol korsanım neden öksürdünüz ki?
*

H. D.

« Yanıtla #8 : Ekim 17, 2013, 15:25:37 »
Mesut korsanım eğerki model heliye iyi hakim oluyorsanız gerçeğini çok kolayca uçurursunuz.
(her ikisini de uçuran vatandaş olarak yorumumu yazdım.)
*

M. T.

« Yanıtla #9 : Ekim 17, 2013, 15:47:24 »
Model heli ucurmak daha bir zor sanki. Size karsidan bakan bir heli de yön duygusu karmakarisiktir Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Halen evde 6 kanal elektrikli kucuk bir modeli zaman zaman ucurmaktayim
*

E. Y.

« Yanıtla #10 : Ekim 17, 2013, 21:32:29 »
Bizim buralarda dörtkollu diye başka bir şeye diyorlar da Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. D.

« Yanıtla #11 : Ekim 17, 2013, 23:27:33 »
Anladım Erol korsanım.
Bu uçan alete yabancılar kuadrokopter demişler yazması da söylemesi de zor üstelikte Türkçe değil.Eh bende bunun Türkçesini yakıştırayım dedim.Dört kolu olduğu için ben de dört kollu ya karar kıldım öyle hitap ediyorum.Biraz imamın kayığı ismine benziyor  ama artık ne yapalım idare ediyoruz daha güzeli bulunana kadar.
*

M. T.

« Yanıtla #12 : Ekim 18, 2013, 23:31:43 »
Bu konuyu konuşuyorsak madem, başlığı genişletip, hava çekimleri şekline getirsek; ister uçurtma, ister heli ister quad copter.
*

C. Ö.

« Yanıtla #13 : Kasım 27, 2013, 13:32:58 »
Quadcopter yapımı için ben de bir araştırma evresinden geçtim. Geçen hafta tüm siparişlerim Çin Amerika ve Hong Kong'dan elime ulaştı. 5 -  6 günlük montaj  evresinden sonra dün ilk test uçuşunu başarı ile tamamladım.  Tüm montaj sürecini bir video sunum olarak hazırlamaktayım. En kısa sürede linki paylaşırım. Hava çekimlerini de ayrıca paylaşırım. Not: Henüz kamerayı monte etmedim.
*

H. E.

« Yanıtla #14 : Kasım 27, 2013, 13:38:14 »
Quadcopter yapımı için ben de bir araştırma evresinden geçtim. Geçen hafta tüm siparişlerim Çin Amerika ve Hong Kong'dan elime ulaştı. 5 -  6 günlük montaj  evresinden sonra dün ilk test uçuşunu başarı ile tamamladım.  Tüm montaj sürecini bir video sunum olarak hazırlamaktayım. En kısa sürede linki paylaşırım. Hava çekimlerini de ayrıca paylaşırım. Not: Henüz kamerayı monte etmedim.

Ne aldın?
Nereden aldın?
Kaça aldın?
Nasıl yaptın?
Nasıl uçuyor?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Linkleri versene...