0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

A. İ.

Ayvalık Civarı Eğitim Talebi
« : Mayıs 10, 2021, 18:44:52 »
Değerli kaptan dostlar;

Geçen Sonbahar Edel 545 model 5,5 metre şirin bir yelkenli almıştım. Kıçtan takma motoru da var.

ADB ve  telsiz operatörlüğü belgelerim var ama  daha önce sadece 4 günlük bir eğitim alıp bir kaç kez de arkadaşlarla deneme gezisi yaptığımız için yelken kullanma tecrübem çok az.

Bayramdan sonraki hafta, Mayıs 17'de 2 haftalığına Ayvalık'ta olacağım. Bana ücreti mukabili iskeleden ayrılma, yanaşma, temel yelken konularında yardımcı olacak bir arkadaş olursa minnettar kalırım. Selam ve saygılar.
« Son Düzenleme: Mayıs 10, 2021, 18:46:42 Gönderen: Alp İçen »

*

Ö. T.

Ynt: Ayvalık Civarı Eğitim Talebi
« Yanıtla #1 : Mayıs 10, 2021, 21:06:36 »
Ayvalık yelken kulübünde ders veren birileri vardı diye hatırlıyorum,

*

H. T.

« Yanıtla #2 : Mayıs 18, 2021, 20:53:28 »
Ayvalık'ta yaşayan iyi bir denizci arkadaşımız 0553 3378095 Hüseyin kaptanla görüşebilirsiniz, vakti olursa arkadaşlık için bile ücretsiz ders verebileceğini sanıyorum.

*

R. E.

« Yanıtla #3 : Mayıs 19, 2021, 00:01:30 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ayvalık'ta yaşayan iyi bir denizci arkadaşımız 0553 3378095 Hüseyin kaptanla görüşebilirsiniz, vakti olursa arkadaşlık için bile ücretsiz ders verebileceğini sanıyorum.

İyi olur, Hüseyin halleder.. Tanışıyorlar da zaten.. Ama bu ara sağlık sorunları var.. Kısa zamanda toparlarsa el atar. Hüso cevvaldir.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Gerçi kayığı buraya getirebilseydik sorun çözülecekti... Yasaklara takıldık..

*

H. T.

« Yanıtla #4 : Mayıs 20, 2021, 21:39:18 »
Biraz evvel Hüseyin ile yazıştım iyiyim dedi, inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur.