0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

A. M.

FB kutlamalari
« : Mayıs 23, 2011, 06:58:52 »
Her ne kadar GS li olsam bile FB ve TS yi basarilarindan dolayi kutluyorum...
Bu aksam saat 20:30 da FB stadinda kutlamalar olacakmis..Havai fisek gosterileri genelde saat 21 den sonra baslar..Istanbul"u seyretmek cok guzel olur bu saatten sonra..Hani diyorum Moda koyunda bulusup seyretsek mi acaba bu gosteriyi bu aksam teknelerimizden?

*

K. A.

Ynt: FB kutlamalari
« Yanıtla #1 : Mayıs 23, 2011, 09:41:34 »
Üff niye benim kutlamak içimden gelmiyor, Zorla da olmasss ki dimi ya:))

*

N. Y.

« Yanıtla #2 : Mayıs 23, 2011, 11:00:14 »

Ben de Fenerbahçeli dostlarımın "Şampiyonluk Bayramlarını" Kutlarım.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. B. A.

« Yanıtla #3 : Mayıs 23, 2011, 12:07:58 »
Fenerbahçe yine biz taraftarlarını doksanküsür dakika boyunca gerim gerim germeyi başardı ya helal olsun! Allahım biz neden bu tip maçlarda (Trabzon'un yaptığı gibi) net bir galibiyet alamıyoruz ? Sivas'ta panter kesildi akşam ! Neyse; tüm Fenerli Korsanların şampiyonluk sevinci daim olsun...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. Ç.

« Yanıtla #4 : Mayıs 23, 2011, 12:12:59 »
Adnan abi sanıyorum akşama çıkalım denize mehtabı seyredelım dıye actı bu topıcı...

Yoksa yanılıyormuyum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

A. Y.

« Yanıtla #5 : Mayıs 23, 2011, 12:42:24 »

Teşekkürler Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

U. K.

« Yanıtla #6 : Mayıs 23, 2011, 12:44:43 »
biz dün kutlamamızı yaptık, bu akşam ayarlayabilirsek size katılırız Adnan Abim.

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

C. P.

« Yanıtla #7 : Mayıs 23, 2011, 13:14:16 »
Bir GS li olarak bende FB nin şampiyonluğunu kutlarım. Türkiye kupasında da başarılarını görmek isteriz. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. T. D.

« Yanıtla #8 : Mayıs 23, 2011, 13:31:35 »
Ayvalık veya Altınova da oturan Gezgin Korsan lar var mı ?
*

N. Y.

« Yanıtla #9 : Mayıs 23, 2011, 15:44:18 »

Hoşgeldiniz Hülya korsanım..
İşim rast giderse yakında Ayvalık korsanı olabileceğim..
*

T. Ö.

« Yanıtla #10 : Mayıs 23, 2011, 16:36:41 »
TALYA' da bu Pazar'dan itibaren kısmetse Cunda'da olacak.

TANER
*

U. K.

« Yanıtla #11 : Mayıs 24, 2011, 13:01:05 »
Dun aksam bebeler, pelin ve annem ile makarnalarimizi luplettikten sonra palamari cozduk.  Adnan abim de az sonra marinadan cikti.  Ana yelkeni basmaya usendigim icin on yelkenle 10-15 knot arasi degisen ruzgarda kalamis koyunda nefis bir yelken seyri yaptik.  Stattaki isik gosterilerini seyrettik, tam bebeler usumeye basladiginda havai fisek basladi, onu da seyrettik.  Meger ilk parti fiseklermis.  Saat 22:00 gibi baglandik.  Tam arabaya giderken esas gosteri basladi, onu da marinadan seyrettik.  Cok keyifli bi geceydi.  Sagolasin Adnan Abim.
*

K. D.

« Yanıtla #12 : Mayıs 24, 2011, 16:42:12 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ayvalık veya Altınova da oturan Gezgin Korsan lar var mı ?
Altınoluk olur muuuu ?