0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

S. A.

SETUR YALOVA Marina’nın Gezgin Korsanlar İçin Özel Fiyatları ve Ücretsiz Hizmetleri

(En x Boy = Toplam Tekne “m2” alan) x fiyat/m2 hesabına göre bulunacak 3 – 15 gün arası Gezgin Korsanlara özel Kara Park fiyatlarını aşağıda bilgilerinize sunuyoruz.   
Süre      Fiyat/m2
3 gün      52,5 TL
7 gün      72 TL
15 gün   104 TL

-   Çekme-Alt yıkama-Atma operasyonu dahildir
-   Usta Giriş Ücreti 100 TL.-/kişi – gün (Setur Yalova harcindeki usta girişleri için geçerlidir)
-   7 Gün karapark hizmetine 2 gün, 15 gün karapark hizmetine 4 gün ek hediye verilecektir
-   Kara Park öncesi ve sonrası 1’er gün deniz bağlama dahildir
-   Minimum 1 Yıl Deniz Bağlama anlaşmasına çekme-alt yıkama-atma operasyonu ile 1 hafta Kara Park Bağlama da hediye
-   Setur Yalova ile minimum 1 Yıl Deniz Bağlama Anlaşması size diğer 9 SETUR Marinasında toplam 270 gün ücretsiz konaklama kazandırıyor

Moda Marin (Kenan Kavuk) Zehirli, Pasta Polish ve Diğer İşler İçin Gezgin Korsan'lara Özel Fiyatları ve Ücretsiz Hizmetleri

40 Yıllık deneyime sahip Kenan Kavuk, sahip olduğu Moda Marin şirketi ile Gezgin Korsanlara  aşağıdaki fiyatları ve ücretsiz hizmetleri sunacaktır.

Fiyata dahil olanlar: 3 kat boya için geçerlidir. Bunlardan bir katı astar, 2 kat zehirli, eğer astar istenmiyorsa 3 kat zehirli, borda pasta polish, tüm krom aksamla birlikte usturmaça temizliği. Zehirli astar ve boya fiyatı müşteriye ait olup, diğer tüm malzemeler pasta cila, keçe, rulo, fırça, 3M bant, temizlik bez, deterjan vb. malzemeler Moda Marin Sn. Kenan Kavuk'a aittir.

Borda Pasta Polish ve Zehirli İşçiliği

7-9 metre arası tekneler: 2.000 TL
9-11 metre arası tekneler: 2.300 TL
11-14 metre arası tekneler: 2.600 TL
14-16 metre arası tekneler: 3.150 TL

Hizmet şartları ve ek ücretsiz hizmetler:
-   Fiyatlar sadece hizmetleri kapsar. Astar ve boyalar müşteriye aittir.
-   Cila, keçe, rulo, fırça, 3M bant, temizlik bezi ve detertajn gibi sarf malzemeleri hizmet ile birlikte ücretsiz sağlanır.
-   Hizmet fiyatı 3 kat boya (veya 1 kat astar 2 kat boya) vurulması için geçerlidir
-   Borda pasta polish fiyata dahildir
-   Krom temizliği fiyata dahildir
-   Usturmaça temizliği fiyata dahildir
-   Vana kontrolleri ücretsiz yapılacaktır

Üst Güverte Pasta Polish ve Krom Aksam Temizliği

7-9 metre arası tekneler: 1.250 TL
9-11 metre arası tekneler: 1.400 TL
11-14 metre arası tekneler: 1.700 TL
14-16 metre arası tekneler: 2.250 TL

-   Tüm malzemeler (cila, keçe, bant vs) fiyata dahildir
-   Detaylı güverte temizliği yapılır
-   Ek bir hizmet olan özel ilaçlı güverte kaymaz temizliği ücretsiz yapılacaktır
-   Moda Marin girişlerinde Setur Yalova Marina usta giriş ücreti alınmamaktadır.
Borda ve Üst güverte hizmet paketlerini alan Gezgin Korsanlara tüm zımpara vernik ve refit işlemleri hizmetlerinde %25 ek indirim uygulanacaktır.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için Moda Marin Kenan Kavuk: 0 506 328 39 07
« Son Düzenleme: Ocak 12, 2021, 23:58:57 Gönderen: Serkan Akcan »

*

S. A.

Güzel açıklamayı okudum ellerinize sağlık , Kenan usta konusunda ilave yapayım , kendisi ile 6 yıldır tanışıyorum , kendisine işçiliği ve emeği kokusunda kefilim , Yalova’da 12 tekne sahibi arkadaşız , çoğunluğumuz ve arkadaşlarımızın arkadaşları tek tercihi Kenan usta , bunu da ek bilgi olarak düşeyim ...

*

M. B.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Güzel açıklamayı okudum ellerinize sağlık , Kenan usta konusunda ilave yapayım , kendisi ile 6 yıldır tanışıyorum , kendisine işçiliği ve emeği kokusunda kefilim , Yalova’da 12 tekne sahibi arkadaşız , çoğunluğumuz ve arkadaşlarımızın arkadaşları tek tercihi Kenan usta , bunu da ek bilgi olarak düşeyim ...
Bir yalova sakini olarak benim tercihim de bu yönde Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

S. A.

Ben ilk kez tanıştım ve şu an teknemin refit işlemlerini Kenan ustaya yaptırıyorum. Ustalığını bir köşeye bırakıyorum, dünyada bu kadar dürüst ve iyi niyetli insan sayısı gerçekten çok az bence. Teknemin emin ellerde olduğuna hiçbir şüphem yok.

*

H. Z.

Maşallah zehirli ve pasta polish için Nisan ayında karada olacak inşallah. Kenan usta ile randevuleştik.

Sea Jet pervane zehirlisi deneyedeğim.
« Son Düzenleme: Ocak 13, 2021, 22:28:02 Gönderen: Hakan Zorlu »

*

A. K.

Hakan korsan Teknenin zehirlisini 2019 senesinde Kenan usta yaptı 2 sezon bitti . Galiba bu 3. defa yapılan beyaz  zehirli . Markasını sorarsın.

2 ay önce marina içinde  bir tur attım altı çok çok  iyiydi 2 senelik gibi değildi.
Geçerken teknenin altına bakıver. Bu yaz biliyorsun 1 kere çıktım.
« Son Düzenleme: Ocak 13, 2021, 23:16:23 Gönderen: Atilla Kaplan »
*

H. E.

Maşallah zehirli ve pasta polish için Nisan ayında karada olacak inşallah. Kenan usta ile randevuleştik.

Hakan korsanım, siz denize çıkıyormusunuz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. K.

Hulki hocam ben de o yüzden tavsiye ettim.  Bizim gibi alargacı için güzel boya.

Alargacıyız  ama yerimiz hep sabit => D ponton    Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. E.

Harikasınız  Atilla kaptanım, niçin tekne besliyorsunuz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Selamlar,,
*

A. K.

Bize buyuk tekne almanıza gerek yok , siz şimdi buna binin zamanla serpilecek buyuyecek dediler 
Hep besliyoruz hep besliyoruz senelerdir. Ama sanki bir şeyi yanlış mı yapıyoruz ne.

Yoksa bizi de mi aldattılar ??   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. Ç.

Ben de geçen sene Yalova 'da Kenan Usta ile karaya çıktım bu sene de inşallah Yalova'dayız.
*

M. Ö.

Kenan ustaya söyleyelimde boyaları tasarruflu kullansın. artanı benimdir Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Y. C.

Seajet pervane zehirlisini iki sefer uyguladım. İlk seferinde, tekne marmaristeydi, sürme işlemi esnasında ustanın yanında çok durmadım. Sürdüler, bir sene içinde döküldü zehirli boya. 2 sezon sonra tekrar karaya çıktığımda kullanma kılavuzunu okudum, karışımı zamanlamasına uygun bizzat kendim yaptım. Bellirtilen zaman aralıklarında sürüldü. 2 sezon geçti pervane tertemiz. Uygulamaya dikkat edin.
*

A. F. G.

Böyle bir çalışma da Ege için yapılsa çok makbule geçer.
*

Z. Ö.

Ynt: 2021 GEKO Setur Yalova karaya alma ve diğer bakımlar kampanyası
« Yanıtla #14 : Şubat 05, 2021, 19:55:26 »
SETUR YALOVA Marina’nın Gezgin Korsanlar İçin Özel Fiyatları ve Ücretsiz Hizmetleri

(En x Boy = Toplam Tekne “m2” alan) x fiyat/m2 hesabına göre bulunacak 3 – 15 gün arası Gezgin Korsanlara özel Kara Park fiyatlarını aşağıda bilgilerinize sunuyoruz.   
Süre      Fiyat/m2
3 gün      52,5 TL
7 gün      72 TL
15 gün   104 TL

-   Çekme-Alt yıkama-Atma operasyonu dahildir
-   Usta Giriş Ücreti 100 TL.-/kişi – gün (Setur Yalova harcindeki usta girişleri için geçerlidir)
-   7 Gün karapark hizmetine 2 gün, 15 gün karapark hizmetine 4 gün ek hediye verilecektir
-   Kara Park öncesi ve sonrası 1’er gün deniz bağlama dahildir
-   Minimum 1 Yıl Deniz Bağlama anlaşmasına çekme-alt yıkama-atma operasyonu ile 1 hafta Kara Park Bağlama da hediye
-   Setur Yalova ile minimum 1 Yıl Deniz Bağlama Anlaşması size diğer 9 SETUR Marinasında toplam 270 gün ücretsiz konaklama kazandırıyor

Moda Marin (Kenan Kavuk) Zehirli, Pasta Polish ve Diğer İşler İçin Gezgin Korsan'lara Özel Fiyatları ve Ücretsiz Hizmetleri

40 Yıllık deneyime sahip Kenan Kavuk, sahip olduğu Moda Marin şirketi ile Gezgin Korsanlara  aşağıdaki fiyatları ve ücretsiz hizmetleri sunacaktır.

Fiyata dahil olanlar: 3 kat boya için geçerlidir. Bunlardan bir katı astar, 2 kat zehirli, eğer astar istenmiyorsa 3 kat zehirli, borda pasta polish, tüm krom aksamla birlikte usturmaça temizliği. Zehirli astar ve boya fiyatı müşteriye ait olup, diğer tüm malzemeler pasta cila, keçe, rulo, fırça, 3M bant, temizlik bez, deterjan vb. malzemeler Moda Marin Sn. Kenan Kavuk'a aittir.

Borda Pasta Polish ve Zehirli İşçiliği

7-9 metre arası tekneler: 2.000 TL
9-11 metre arası tekneler: 2.300 TL
11-14 metre arası tekneler: 2.600 TL
14-16 metre arası tekneler: 3.150 TL

-   Fiyatlar sadece hizmetleri kapsar. Astar ve boyalar müşteriye aittir.
-   Cila, keçe, rulo, fırça, 3M bant, temizlik bezi ve detertajn gibi sarf malzemeleri hizmet ile birlikte ücretsiz sağlanır.
-   Hizmet fiyatı 3 kat boya (veya 1 kat astar 2 kat boya) vurulması için geçerlidir
-   Borda pasta polish fiyata dahildir
-   Krom temizliği fiyata dahildir
-   Usturmaça temizliği fiyata dahildir
-   Vana kontrolleri ücretsiz yapılacaktır

Üst Güverte Pasta Polish ve Krom Aksam Temizliği

7-9 metre arası tekneler: 1.250 TL
9-11 metre arası tekneler: 1.400 TL
11-14 metre arası tekneler: 1.700 TL
14-16 metre arası tekneler: 2.250 TL

-   Tüm malzemeler (cila, keçe, bant vs) fiyata dahildir
-   Detaylı güverte temizliği yapılır
-   Ek bir hizmet olan özel ilaçlı güverte kaymaz temizliği ücretsiz yapılacaktır
-   Moda Marin girişlerinde Setur Yalova Marina usta giriş ücreti alınmamaktadır.
Borda ve Üst güverte hizmet paketlerini alan Gezgin Korsanlara tüm zımpara vernik ve refit işlemleri hizmetlerinde %25 ek indirim uygulanacaktır.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için Moda Marin Kenan Kavuk: 0 506 328 39 07
Selamlar ;
Süre arttıkça birim fiyat neden yükseliyor ?
Mantıklı bir açıklaması var mı ?