0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

G. K. D.

Her üyenin üç oy verme hakkı bulunmaktadır. Lütfen tüm fotoğrafları gördükten sonra oy verin. Verilen Oy değiştirilemez.

Oyumu nasıl vereceğim diye merak edenler, fotoğraf isminin solunda çıkan kutuyu (seçeceğiniz fotoğraf için) tıklayıp, son fotonun altındaki Oyla düğmesini tıklıyoruz. En fazla üç fotoğrafa oy verebiliyoruz.

Bol şans..

*

G. K. D.

Ynt: 52. Şubat 2016 Geleneksel Gezgin Korsan Fotoğraf Yarışması.
« Yanıtla #1 : Şubat 29, 2016, 17:58:33 »
52. Şubat 2016 Geleneksel  Gezgin Korsan Fotoğraf Yarışması sona ermiştir.

Bu ay birinci olan fotoğraf,Hakan Gönüllü korsanın "Takip" isimli fotoğrafıdır.

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bu ay ikinci olan fotoğraf, Necla Sarıkaya korsanın "Tonle Sap'da Gün Batışı" isimli fotoğrafıdır.

Bu ay üçüncü olan fotoğraf, Ali Ünalan korsanın "Kızkulesi" isimli fotoğrafıdır.

Dereceye giren ya da girmeyen, oylamaya katılan, katılmayan bütün korsanları tebrik eder, güzel fotoğraflarınız ile yarışmamızı renklendirmeye devam etmenizi dileriz.
« Son Düzenleme: Şubat 29, 2016, 18:05:50 Gönderen: Hakan Zorlu »

*

A. Ü.

« Yanıtla #2 : Şubat 29, 2016, 18:09:39 »
Birinci seçilen fotoğraf,Bana göre olağan üstü bir fotoğraf,TEBRİK EDİYORUM.
Fotoğraf dan biraz anlarım.Hakan Gönüllü ,Korsanım tuz gölünde mi çekildi o kare ?

İkinci fotoğrafı çeken,Necla Sarıkaya,Korsanımızı da TEBRİK EDİYORUM.

Üçüncü fotoğraf çekeni,Tebrik etmeye gerek yok:)

*

H. G.

« Yanıtla #3 : Şubat 29, 2016, 18:54:54 »
Doğrudur Ali korsan Tuzgölü.
Ben de güzel fotoğraflarınız için sizi ve Necla korsanı tebrik ediyorum.

*

T. S.

« Yanıtla #4 : Şubat 29, 2016, 19:03:37 »
Üçüde güzel çalışma,ellerinize sağlık. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

N. S.

« Yanıtla #5 : Mart 01, 2016, 08:27:39 »
 Ben de   tebrik ederim, Hakan korsanin fotografi cok guzel gercekten..

Hediye almaya alismistik, yok mu hediye?? Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Mesela tekneyle  ile adaya bir kucuk gezi sirasinda  bir simit ve yaninda demli bir  cay yada bir lahcamun? :-) 

Bu arada  dereceye giren diger arkadaslara 2 ser adet bandana hediye  ediyorum. Normal posta ile yolladigim   yilbasi karti hala arkadasin eline gecmemis, kendim getirirsem daha cabuk gelir.

« Son Düzenleme: Mart 01, 2016, 08:32:56 Gönderen: Necla Sarıkaya »
*

B. B.

« Yanıtla #6 : Mart 02, 2016, 01:03:24 »
Ben kime oy vermiştim? İnsan işte, kanındaki kimyasal miktarına göre beğeni değişiyor. Herkesi  kutlarım.
« Son Düzenleme: Mart 02, 2016, 01:04:00 Gönderen: Bülent Büyükdağ »
*

G. B.

« Yanıtla #7 : Mart 08, 2016, 12:08:12 »
Şubat fotoğrafları gerçekten etkileyici. Yavaş yavaş ısınılıyor, yeniden. Küçük armağanlar yararlı olabilir. Böyle bir yola gidilirse, birer adet, Türk sanat müziği, klasik Türk müziği, Türk halk müziği cd seti ve halat koruyucu hortum (2.5 Metre) gibi birkaç armağan ekleyebiliriz.
*

C. G.

« Yanıtla #8 : Mart 08, 2016, 12:22:01 »
Hangi fotoğrafa oy versem o ay mutlaka birinci oluyor ne hikmetse Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Dereceye girenleri tebrik ederim.