0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. A.

Aşağıdaki linkte (bence) epeyce huysuz iki ihtiyarın Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap yemek maceralarıyla ilgili bir video var... Çatlamak için... Hepsi güzel ama denizli-tekneli-yemekli kısım 40.58 gibi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*ilgilenenler için serinin adı "Two Greedy Italians"

*

İ. N.

Ynt: Huysuz ihtiyarların felsefe turu böyle birşey olsa gerek :D
« Yanıtla #1 : Mart 11, 2014, 08:00:46 »
Huysuz ihtiyarlara youtube bile dayanmıyor... Geçersiz link Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. A.

« Yanıtla #2 : Mart 11, 2014, 10:35:25 »
Tekrar kontrol ettim yerinde calisiyor Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap linki tekrar kopyalıyorum...

ben bu huysuzluğu destekliyorum, bi zahmet youtube da desteklesin, karışmasın  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bölümün tam adı vereyim en azından:

Two Greedy Italians: Poor  Man's Food

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. E.

« Yanıtla #3 : Mart 11, 2014, 11:26:46 »
"Two Greedy Italians" keyifle seyrettiğim seridir. Zeytinyağı, domates, soğan, makarna, her türlü et ile tam Akdeniz mutfağını, basit ve lezzetli yemeklerini yutkunarak seyrederim. Paylaşım için teşekkürler.

*

M. A.

« Yanıtla #4 : Mart 11, 2014, 12:13:11 »
Gecenin bir vakti çalışmaya çalışıp uykuya direnirken bu adamlar sayesinde hem konsantrasyonumu hem de midemin kontrolünü kaybettim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap acımı diğer korsanlarla paylaşmak için elimden geleni yaptım HakanE Korsan  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap