0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

D. Y.

Ynt: lazy bag(bursa)
« Yanıtla #15 : Nisan 22, 2011, 11:04:44 »
Sevgili Ge-Ko lar  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
İzmir yada Marmariste sunbrella marka kumaş ile uygun - hesaplı fiyata lazy bag ve bimini dikebilecek bildiğiniz bir yer var mı acaba  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. Ö.

« Yanıtla #16 : Nisan 22, 2011, 11:22:01 »
Günaydın,

Lazy bag için Marmaris te benim de ihtiyacım var. Bu sene benim kıza adam akıllı bi bakım yapıyorum. Mayıs 15 te suya inecek. Artık hesaplı, kitaplı kısmını geçtim. masraf bitmiyor. Güzel ve garantili yapacak adresler lütfen. Bu arada geçen sene bi yelkenci 350-400 euro gibi fiyat vermişti. 36 ft feet tekne için..

*

D. Y.

« Yanıtla #17 : Nisan 22, 2011, 11:26:04 »
Merhaba, fiyatlar üç aşağı beş yukarı her yerde aynı. Berberler odasının belirlediği fiyat tarifesi mübarek  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
lazy bag; 400, bimini; 600 euro...

*

H. A.

« Yanıtla #18 : Nisan 22, 2011, 13:06:19 »
Hesaplısını bilmem ama Marmariste 10 numara dikeni arıyorsanız özelden ismini verbilirim.

*

m.

« Yanıtla #19 : Nisan 22, 2011, 23:57:19 »
Marmariste eğer zam gelemediyse krom borunun metrosu 150 TL dir...
Bimini eğer sumbrella olacaksa  kendiniz sağlama alın öyle gidin... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

S. İ. Ü.

« Yanıtla #20 : Şubat 06, 2019, 17:29:12 »

Lazy bag diktirecek yer ararken denk geldim.

Vakti ve mekanı uygun olanlar için çok güzel bir video, aslında bu ürünleri kit olarak satan bir firmanın videosu sanırım ama bulunamayacak malzemeler değil. lazy bag & jack DIY Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

ortalama 6 saatte yapılabilir diye düşünüyorum hiç bilmeyen biri için. ürünleri toplamak vs 12-14 saatte biter gibi.

Utopik mi acaba?