0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. Z.

Bavaria C57 hakkında bilgisi olanlar.
« : Eylül 21, 2021, 21:28:36 »
Türkiye'de yaşayan yabancı bir müşterim Bavaria C57 kullanmış ve deneyimi olanların fikirlerini rica eder.

Yazacaklara şimdiden teşekkürler.

*

B. Y.

Ynt: Bavaria C57 hakkında bilgisi olanlar.
« Yanıtla #1 : Eylül 21, 2021, 21:54:00 »
Satın alma aşamasında ise C57 ile C50 arasındaki en belirgin fark C57 de bot garajının dikey olup minijet 40 hp botu tam olarak garaja almasıdır, buna karşın C50 nin iskele kıç odası asimetrik VİP masterkabin olarak tasarlanmıştır. Her iki teknede Naviyop sistemi vardır ve teknenin teknik olarak tüm şemasını 12 inç ekranda görüp aç/kapa yapılabilmektedir. Donanım ve kabuk olarak çok iyi ve performans teknesidir. Yine de benim favorim C50 dir, iki tekne arasındaki fiyat farkı çok fakat bu farka değecek konfor vs farkı yoktur C57 de…

*

O. Ö.

« Yanıtla #2 : Eylül 21, 2021, 21:55:38 »
Kaptanım  muhtemelen  biliyorsunuzdur, yinede not etmek istedim ;  Bu ingiliz  çift  C57 ile dolaşıyor, yayınlarında   detay paylaşımları oldu,   müşteriniz  sabırla tüm bölümleri izlerse ilginç insight'ları görebilir.
&t=62s

**Not: teknelerini 750.000USD ile yeni satışa çıkarmışlar.

*

O. Ö.

« Yanıtla #3 : Eylül 21, 2021, 22:42:03 »

Hakan kaptan, buda  ingiliz çiftin başka bşir kanalda yaptığı önemli bir yayındı  C57 hakkında;

&t=99s

*

T. Ö.

« Yanıtla #4 : Eylül 22, 2021, 09:37:38 »
Kullandım iyiydi, kötüydü demek çok göreceli bir değerlendirme olur.
Bavaria’nın tanıtım film ve teknik özelliklerinden zaten fikir sahibi olabilirler.
Asıl işe yarar öneri almak isterlerse kaç yaşlarındalar, ne kadar tekne deneyimleri var, yalnız mı kaptan ile mi kullanmak isterler, bakım ve kullanım maliyetlerini biliyorlar mı, nerelere gitmek istiyorlar bunlar gibi konular hakkında anamnez almak lazım😊

*

H. Z.

« Yanıtla #5 : Eylül 23, 2021, 01:54:25 »
Yok, kullandım iyiydi diye bir yorum yapılmamış. Zaten emin olun ki bu kadar basit yorumla hareket edecek kadar geri zekalı insanlar değiller Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Ayrıca o boyuttaki bir teknenin maliyetini bilmeseler, hedefi o tekneye koyarlar mı sizce? Tanıtım filmlerinden ziyade yaşanmışlıklar daha önemlidir.

Bülent korsanın dedikleri ve Onur Korsanın paylaştığı tecrübe videoları o kadar da basite alınacak gibi değil, yaşanmışlık, görüp deneyimlenmişlikle dolu.

*

S. K.

« Yanıtla #6 : Eylül 23, 2021, 12:52:09 »
Her ikisi için de kendi tecrübelerimi aktarayım...

C50'nin resimlerine 15 dakikadan fazla bakınca aşırı salya üretimi nedeniyle vücudunuzda sıvı kalmıyor ve dehidrasyon tepkileri başlıyor.. Bu yüzden C50 resimlerine bakacaklara sayfaları açmadan önce 50cl kadar su içmelerini, yanlarında bir yedek şişe bulundurmalarını öneririm...

C57'de ise resimlere bakarken vücut biraz daha fazla tükürük salgılamakla beraber hemen eşzamanlı olarak "o boyda kayığı nasıl kullanacağım" korkusuyla buz kesiyorsunuz ve tükrük vücudu terk etmeden donunca mideye geri dönüyor ve sıvı dengenizi bozmuyor...

O yüzden sanki C57 başlangıç maliyetindeki farkı kullanım (resmine bakma) sırasındaki düşük içme suyu maliyetiyle kapatıyor gibi (yaklaşık 15500 yıl sürecek olsa da)

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

(kullanıcı yorumu işte, internet kullanıcısı)
*

H. Z.

« Yanıtla #7 : Eylül 24, 2021, 00:21:32 »
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Süper anlatım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap