0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. A.

Gönüllü tayfa(İzmir)
« : Ekim 05, 2023, 17:06:26 »
Merhabalar sevgili kaptanlar, ben İzmirde yaşıyorum ve tecrübe edinmek maksatlı burada yaşayan teknesinde yardıma ihtiyacı olan kaptanlara gönüllü yardım edebilirim. Kendi teknemi alana kadar yapabileceğim en iyi şey bu diye düşünüyorum. Yelkeni denizi çok seviyorum biraz tecrübem var amatör denizci belgem var gemici kursuna henüz başvurmadım ama düşünüyorum. Foça ya çok yakınım foçadaki kaptanlarla tanışmak isterim beni direkt arayabilir mesaj yazabilirsiniz, hepinize iyi günler dilerim.
0505 0134886
« Son Düzenleme: Ekim 05, 2023, 17:12:50 Gönderen: Mert Ataözü »

*

M. A.

Ynt: Gönüllü tayfa(İzmir)
« Yanıtla #1 : Şubat 19, 2024, 14:06:53 »
Şuanki işimden ayrıldığım için ve beni bağlayan hiç bir şey olmadığı için sadece yelkenli teknelerde personel olarak da çalışmaya açığım, aşçılığım var ve yelken konusunda tecrübeliyim, uzun süreli seyirlere eşlik edebilirim .

*

U. C. O.

« Yanıtla #2 : Şubat 20, 2024, 20:45:39 »
Mert Bey Selam
Ben sizi ve iyi niyetinizi çok iyi anlıyorum ancak amatör denizcilik belgesi ile herhangi bir teknede ticari olarak calisamazsiniz. Yani resmi olarak. Gemici, yat kaptani...vb belgelerinizi tamamlarsaniz bu forumda size yardımcı olunabilecegine inaniyorum. Bende arkadaşlarıma transfer konusunda yardımcı oluyorum. Ancak belgem olmadığı için teşekkür karşılığı yardımcı oluyorum.

*

M. A.

« Yanıtla #3 : Şubat 20, 2024, 20:59:19 »
Merhabalar, ticari olması şart değil benim için de. Tecrübe kısmı daha önemli açıkçası… Foçada çok trafik yok haliyle sanırım ben fethiye tarafına geçeceğim gibi duruyor orda çok daha fazla seçenek bulabileceğimi düşünüyorum. Teşekkürler mesaj için iyi günler dilerim.