0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. O. T.

asimetrik balon
« : Aralık 25, 2023, 12:14:55 »
50ft yelkenli için asimetrik balon arıyorum

*

Ö. Ö.

Ynt: asimetrik balon
« Yanıtla #1 : Aralık 25, 2023, 13:05:29 »
Sayın Tanrısefer,

Tam 12 mesajdır birşeyler arıyorsunuz, satılık mı diye soruyorsunuz ama bir türlü FORUM ÜYELİK ŞARTLARINI (tanıtım yazısı yazmak ve profil fotoğrafı koymak) tamamlamadınız.

İsterseniz artık forumu arama motoru veya malum sarısite gibi kullanmak yerine önce bir merhaba, ben şuyum buyum diye bir SELAM VERSENİZ ortama, sizi bir tanısak, profil fotoğrafınızda yüzünüzü görsek, bir sıcaklık olsa, dostane bir sohbet ortamı olsa..

Böyle çok sarısite gibi hissettik kendimizi!  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. O. T.

« Yanıtla #2 : Aralık 26, 2023, 10:59:44 »
Özgür Kaptanım öncelikle selamlar. Profilimde çok kısa olsa da bilgi var. Sizinkine de baktım aslında benim profilimden daha fazla bilgi yok. Tek fark sosyal medya adresleriniz. Ben de onları hemen hemen hiç kullanmıyorum. Ancak yine de sorarsanız detaylı bilgi verebilirim.
Sevgiler

*

Ö. Ö.

« Yanıtla #3 : Aralık 26, 2023, 15:55:22 »
Cevabınız için teşekkürler, en azından bir etkileşime geçmiş olduk.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ama ben profildeki bilgilerden değil, Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  bölümünde yeni bir mesaj yazarak üye olduğunuz bu sosyal topluluğa bir merhaba diyecek, kısaca kendinizi tanıtacak mesajdan bahsediyorum.

Bakın size gönderilen üyelik kabul mesajında şöyle tarif etmiştik;

"Hatırlatmak isteriz ki yeni kayıt olan korsanlardan ilk önce kendilerini tanıtan bir mesaj göndermeleri beklenmektedir. "Kendinizi Tanıtın" bölümüne bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz. ( Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap ) * Bağlantıya tıkladığınızda sayfa açılmaz ise parantezler içindeki linki kopyalayıp, tarayıcınıza yapıştırınız. *
Yine hatırlatmak isteriz ki forumda korsanlar gerçek kimlikleri ile yer almaktadırlar. Bu nedenle ve foruma üye olurken kabul ettiğiniz forum kurallarında da yazdığı gibi, profilinizde sizi yakından gösteren bir fotoğrafınıza yer vermelisiniz. Diğer tür fotoğraflar forum üyelerince hoş karşılanmamaktadır."

Aradıklarınızı bulmanız ve keyifli forum tecrübeleri yaşamanızı dilerim. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

N. Y.

« Yanıtla #4 : Nisan 13, 2024, 09:22:24 »
             12,60 mt. yelkenlimde yıllardır kullanmadığım YENİ sayılabilecek simetrik bir balon yelkenim var. Simetrik balon yelken arzu ederseniz size renklerini ve boyutlarını gönderebilirim.
                                                        Saygılar.

*

S. K.

« Yanıtla #5 : Nisan 13, 2024, 16:54:20 »
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Moderasyon İstifa!!!
*

Ö. Ö.

« Yanıtla #6 : Nisan 13, 2024, 19:58:48 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Moderasyon İstifa!!!
Di mi yaa..
Aslında basıcan istifayı, alacaksın bir yelkenli tekne, vuracaksın kendini denizlere..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap