0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

E. G.

Navionics ve Diğer Seyir Yardımcıları
« : Aralık 31, 2022, 12:17:29 »
Herkese yılın son gününden merhaba. Umarım 2023 tüm Gezgin Korsanlar için çok daha güzel bir yıl olur  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ben bir süredir Navionics hesabıma erişemiyordum, daha sonra bazı sorunlardan dolayı da hesabımı sildim. En son harita alalı da oldukça uzun bir süre olmuştu  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Şu anda Avrupa haritasının güncel fiyatını bilen var mı? Veya Navionics’e alternatif olarak önerebileceğiniz başka bir uygulama mevcut mu? Fiyat performans olarak sizin deneyimlerinizi aktarabilirseniz çok sevinirim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Şimdiden geri dönüşleriniz için çok teşekkürler  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Saygılarımla…

*

S. T.

Ynt: Navionics ve Diğer Seyir Yardımcıları
« Yanıtla #1 : Aralık 31, 2022, 12:26:12 »
En güzel güncel fiyat bilgisini google play de bulabilirsiniz,yada apple store de..elinizdeki cihazın işletim sistemine baglı olarak.🙂

*

Ö. Ö.

« Yanıtla #2 : Aralık 31, 2022, 13:28:46 »
Navionics değil ama fikir vermesi açısından yazayım;
Geçen yıl Garmin chartplotter üzerindeki haritayı güncellerken adres olarak Türkiye veya Avrupa'da bir yer seçersem 100EUR olan fiyat herhangi bir ABD adresi ile 60USD 'a düşmüştü. ABD firmalarının genelde politikası böyle oluyor.

*

E. G.

« Yanıtla #3 : Ocak 01, 2023, 14:05:45 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
En güzel güncel fiyat bilgisini google play de bulabilirsiniz,yada apple store de..elinizdeki cihazın işletim sistemine baglı olarak.🙂

Çok teşekkür ederim fiyatlara ulaştım, 560 tl bandındaymış. Oldukça yükselmiş  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. G.

« Yanıtla #4 : Ocak 01, 2023, 14:07:29 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Navionics değil ama fikir vermesi açısından yazayım;
Geçen yıl Garmin chartplotter üzerindeki haritayı güncellerken adres olarak Türkiye veya Avrupa'da bir yer seçersem 100EUR olan fiyat herhangi bir ABD adresi ile 60USD 'a düşmüştü. ABD firmalarının genelde politikası böyle oluyor.

İlk defa sizden duydum ama ilk fırsatta deneyeceğim. 1 Dolar bile artık çok önemli maalesef, çok teşekkür ederim kaptanım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap