0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

N. T. K.

Zincir sayacı Hk
« : Nisan 27, 2024, 14:04:29 »
Merhaba, tek eme ( SY ) zincir sayacı takmak istiyorum. Montajını kendim yapabilirmiyim. Hangi marka model tavsiye edersiniz? Teşekkürler…

*

H. Ç.

Ynt: Zincir sayacı Hk
« Yanıtla #1 : Nisan 27, 2024, 18:17:19 »
Biz MZ Electronic Zincir Sayacı takmıştık kaptanım. Bağlantısını vs elektrikçi arkadaş yaptı.

*

A. B.

« Yanıtla #2 : Nisan 28, 2024, 01:01:22 »
Degerli kaptanım basta sizi bi konuda uyarmak isterim eger irgatiniz tamburlu ise  seçiminize dikkat edin   hatta cok yeni geçen ay  mz electronic irgat sayacı ve sensörü aldım arastirma yapmadan ancak tamburlu ırgata olmadıgından  elimde kaldı ki hala kutusuyla sensorde sayaçta bende  yardımcıda olabilirim ama ırgat yapınız cok onemli

*

N. T. K.

« Yanıtla #3 : Nisan 28, 2024, 16:35:28 »
Ari kaptanım benim ırgat tambursuz tip, o zaman sayacın uyacağını anlıyorum. Sizdeki kaç parçadan ibaret, bağlantı kablolumu oluyor, hangi tiptir? Teşekkürler

*

N. T. K.

« Yanıtla #4 : Nisan 29, 2024, 11:00:46 »
 Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bu cihazı kullanan kaptanım varmı?

*

M. A. Z.

« Yanıtla #5 : Nisan 29, 2024, 11:39:34 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bu cihazı kullanan kaptanım varmı?
Ben kullanıyorum. Montajını da kendim yaptım. Kavelatamın çapına göre kalibrasyonunu yaptım, metre ile ölçtüğüm zincir uzunluğumu doğru bir şekilde saydı. Benim ırgatım Lofrans 1000W yatay ırgat.
*

N. T. K.

« Yanıtla #6 : Nisan 29, 2024, 12:57:36 »
Mehmet Ali Kaptanım, resimdeki iki cihaz dışında bir de sensör alacağız ve ırgata takacağız değilmi
*

M. A. Z.

« Yanıtla #7 : Nisan 29, 2024, 13:36:13 »
Evet sensör ayrı satılıyor.
*

A. B.

« Yanıtla #8 : Nisan 29, 2024, 14:37:18 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ari kaptanım benim ırgat tambursuz tip, o zaman sayacın uyacağını anlıyorum. Sizdeki kaç parçadan ibaret, bağlantı kablolumu oluyor, hangi tiptir? Teşekkürler
bende sensor ve sayaci olarak iki parca halinde duruyor hala ayrica  baglantisi ile igili en ufak fikrim yok marinanin elektirikcisi geldiginde tamburlu oldugunu soyledi monte edemiyecegimizi soyledi  onun disindada pek bi bilgim yok  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap