0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

S. A.

Tekne elektronik
« : Haziran 27, 2023, 11:49:30 »
Merhaba,ikinci el yelkenli aldim bulgaristandayim chartploter (raytheon RC 620) ve autopilot (raymarine st400) arızalı istanbulda kimden yardım alabilirim)

*

Ö. Ö.

Ynt: Tekne elektronik
« Yanıtla #1 : Haziran 27, 2023, 12:59:13 »
Merhaba, hoşgeldiniz! Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Görüyoruz ki derdinize çare bulmak için foruma hızlı bir giriş yapmışsınız ama bu sırada bazı prosedürleri tamamlamak için fırsatınız olmamış gibi.

Gezgin Korsan'daki sıcak, dostane paylaşım ve yardımlaşma ortamının sürdürülebilmesi için tüm yeni üyelerin yüzlerini görebileceğimiz bir forum profil fotoğrafına (avatar) sahip olmalarını önemsiyoruz.

Böylece birbirimiz hakkında en temel bilgileri bilerek (sanki bir limanda, koyda karşılaşıp tanışmış, kendimizi tanıtmış gibi) ve karşılıklı yüzümüze (fotoğrafına) bakarak yazışarak çok daha sıcak, samimi, güvenli ve keyifli bir mecra olabileceğimizi düşünüyoruz.

Profil fotoğrafı konusunda yardım ihtiyacınız varsa Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap 'den yararlanabilirsiniz.

Tekrar hoşgeldiniz..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

Ö. Ö.

« Yanıtla #2 : Haziran 27, 2023, 15:19:58 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Merhaba,ikinci el yelkenli aldim bulgaristandayim chartploter (raytheon RC 620) ve autopilot (raymarine st400) arızalı istanbulda kimden yardım alabilirim)
Biraz güncelliğini kaybetti ama yine de REHBER sayfamızdan birilerini bulabilirsiniz sanırım.
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bir ara Bulgaristan'dan ikinci el tekne satınalma konusundaki deneyimlerinizi de bizlerle paylaşırsanız harika olur..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

S. A.

« Yanıtla #3 : Haziran 27, 2023, 17:30:34 »
Teşekkür ederim