0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

E. Ö.

Mutfak ve giysi dolap açma butonu
« : Mart 19, 2024, 21:50:48 »
Tüm korsanlara selamlar Jeanneau marka bir teknem var ekte resmini eklediğim kilitli butonlardan maalesef bulamadım. Birçok siteye baktım bulduklarım maalesef ölçü olarak genelde büyük oldu. Başından böyle bir sorun geçmiş ve halletmiş bir korsanımız varsa yardım almak çok isterim Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. Ç.

Ynt: Mutfak ve giysi dolap açma butonu
« Yanıtla #1 : Mart 19, 2024, 22:41:27 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

UPS ile gönderim yapıyorlar buraya.

*

E. Ç.

« Yanıtla #2 : Mart 19, 2024, 23:35:05 »
Türk firmaları.

*

E. Ö.

« Yanıtla #3 : Mart 20, 2024, 11:01:21 »
Türk firmaları.

Çok teşekkür ederim korsanım bu siteden hallettim siparişi baya ilgilendiler umarım bu sefer doğru gelecek 👍🧿

*

E. Ç.

« Yanıtla #4 : Mart 20, 2024, 11:14:35 »
Türk firmaları.

Çok teşekkür ederim korsanım bu siteden hallettim siparişi baya ilgilendiler umarım bu sefer doğru gelecek 👍🧿

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Edit: Bazı firmalar butonu ve arka tarafındaki (renk seçenekli) plastik kilit mekanizmasını ayrı ayrı satıyor. Alırken dikkat etmek gerek.
« Son Düzenleme: Mart 20, 2024, 11:17:59 Gönderen: Erdem Çakır »

*

K. G.

« Yanıtla #5 : Mart 20, 2024, 12:00:37 »
SVB 24 uzunca bir süredir, Türk gümrüklerindeki zorlama ve engellemeler neticesinde artık ülkemize sevkiyat yapmıyor. Sitesinin ana sayfasında bunu belirtiuorlar ( tabi kibarlıktan gerçek nedeni ancak sorarsanız özel mesajla söylüyorlar )
*

A. K.

« Yanıtla #6 : Mart 20, 2024, 12:42:37 »
Yerli üretim varsa Tse ye muracaat edip standart koydurmus olabilirler . Bu şekilde ithalat zorlasıyor.

Zamanında ben triger kayıslarına yapmıştım , bütün çakallar piyasadan çıktı sadece gercek ithalatcılar kaldı
*

E. Ç.

« Yanıtla #7 : Mart 20, 2024, 13:15:46 »
TSE vs ile igili bir konu değil.

Gümrük vergisini hesap etmeyen ve gümrükte işlem yapmanın zorluklarını bilmeyen kişiler sipariş veriyor. Sonrada bir çok sipariş iade edilmek isteniyor.Bu şekilde bir tutum almaları çok doğal.

Gumruk vb konulardan dolayı iade etmeyeceğinizi beyan ederseniz gönderim yapıyorlar..

Not: Kos adasındaki birçok mağaza Bodrumluların posta ofisi gibi olmuş. Herkes oraya veriyor siparişleri gidip gelip getiriyorlar. Duyuyoruz  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap