0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

C. E.

Arkadaşlar merhaba,  Sun odyssey 34.2 2003 model ile aranıza katılıyorum bu hafta itibariyle. Geçen hafta Ayvalık Setur marinada yeriyle beraber aldım.

Sizlerin tavsiyelerine çok ihtiyacım var.

Şuan teknede ilk yapılması gereken 29hp yanmar motorun tüm bakımları, Ayvalık'ta yaptırabilir miyim ? Yoksa izmir'e getirip mi halletmeliyim?  kayış vs de değiştirmek istiyorum öneriniz var mı neye dikkat etmeliyim ? Usta öneriniz var mıdır?

Ayrıca genel bakımlarda zehirlisi vs konusunda da ayvalık setur marina ile ilerlemeli miyim ? fiyat konusunda ne düşünüyorsunuz ?

Sprayhood ve bimini değişimi de güzel olur zamanı gelmiş, bu konuda tavsiye edebilceğiniz biri var mı ortalama fiyat ne tutar acaba?

Önemli konulardan biride mandar halatı kaçmış ve direğe çıkıp klavuzlanması gerekiyor Ayvalık'ta bunu yapabilcek birini tanıyor musunuz ?

Ayrıca otopilot ufak ufak sapıtıyor, bu konuda ne önerirsiniz ? söküp kime baktırabiliriz ? Raymarine izmir dışında ?

Şimdididen cevaplarınız için çok teşekkürler

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. K.

Ynt: Ayvalık Setur Marina Bakım ve Teknik İş Önerileri
« Yanıtla #1 : Mart 10, 2024, 23:38:25 »
Kaptan hayırlı olsun öncelikle,
Marina da Göksu ustayı sorun, emekli lift operatörü aynı zamanda ,, sabah benim  teknede beraberdik .. kendisinin elinden gelmeyen konularda da isim önerir size,, benden rahatlıkla bahsedebilirsiniz.
Kolaylıklar dilerim

*

H. Ç.

« Yanıtla #2 : Mart 11, 2024, 19:29:25 »
Hayırlı olsun, hoş geldiniz.
Neler yaptırdınız ne kadara mal oldu gibi güncel bilgileri de ilerleyen zamanda paylaşırsanız seviniriz. Kendi adımıza yelkenli piyasasına çok uzağız bizlerde fikir edinmiş oluruz.

*

C. E.

« Yanıtla #3 : Mart 11, 2024, 19:57:04 »
Evet açıkçası bende böyle bir yazı hazırlamak istiyorum sayfada bir yararım dokunmus olur en azındna

*

H. Z.

« Yanıtla #4 : Mart 17, 2024, 02:01:56 »
Setur Ayvalık Marina müdürü Süleyman Ercan Ayvalık için gerçekten büyük şanstır.