0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

F. T.

Denizlerdeyiz Amatör Denizciler Derneği olarak, ilk "Okyanus Sohbetleri" etkinliğimize sizi davet ediyoruz! 🚤✨

* Konuk: Himelay Teknesi ve Takımı
* Moderatör: Zafer Türkmen
* Tarih: 28 Ocak 2024, Pazar
* Saat: 20:00
* Zoom Linki: Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
* Toplantı Kimliği: 872 7781 8854
* Parola: Deniz

Moderatör Zafer Türkmendir yönetimindeki bu etkinlikte, okyanus geçişi deneyimlerini ve Himelay Teknesi'nin heyecan dolu hikayesini paylaşacak, unutulmaz bir sohbet sizi bekliyor. 🗣🌏

Denizlerdeyiz Amatör Denizciler Derneği 🌊⚓ Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

F. T.

Denizlerdeyiz Amatör Denizciler Derneği olarak, İkinci "Okyanus Ötesi Sohbetler" etkinliğimize sizi davet ediyoruz! 🚤✨

* Konuk: Sezgin Tekin-Kekova Teknesi
* Tarih: 04 Şubat 2024, Pazar
* Zoom Linki: Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
* Toplantı Kimliği: 847 8691 2889
* Parola: Deniz

Moderatör Zafer Türkmen yönetimindeki bu etkinlikte, okyanus geçişi deneyimlerini ve Kekova Teknesi'nin heyecan dolu hikayesini paylaşacak, unutulmaz bir sohbet sizi bekliyor. 🗣🌏

Denizlerdeyiz Amatör Denizciler Derneği 🌊⚓ Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. S.

İlkini kaçırdım, buna mutlaka dahil olacağım. Kaçırdığımız bölümün podcasti mevcut mu Fatih Korsan?

*

R. E.

Ynt: 2024 Yılı ilk Okyanus Sohbetleri - Himelay Teknesi / Nedim Delen
« Yanıtla #3 : Şubat 01, 2024, 07:39:58 »

Bu sohbetleri youtube'a veya sportfy'a yüklemek imkanı var mı?
Şayet varsa ve yüklenirse çok güzel olur.
Öyle sürpriz haller çıkıyorki yayın anında izlemek mümkün olmayabiliyor.

*

E. S.

« Yanıtla #4 : Şubat 01, 2024, 11:07:31 »
DADD bildiğim kadarı sunumları youtube da yayınlıyor. Bu sohbet toplantıları da umarım youtube a eklenir.

*

F. T.

« Yanıtla #5 : Şubat 06, 2024, 20:05:45 »
Merhaba,

İlgili sunumlar gerekli duzenlemeler yapildiktan sonra ekleniyor.

1. Sunum Youtube linki :

*

F. T.

« Yanıtla #6 : Şubat 06, 2024, 20:06:52 »
Denizlerdeyiz Amatör Denizciler Derneği olarak, Üçüncü "Okyanus Ötesi Sohbetler" etkinliğimize sizi davet ediyoruz! 🚤✨

* Konuk: Metin Alkan-Katamaran Serene
* Tarih: 11 Şubat 2024, Pazar
* Toplantı Kimliği: 867 8000 9029
* Parola: DENIZ

Moderatör Zafer Türkmen yönetimindeki bu etkinlikte, okyanus geçişi deneyimlerini ve Serene Teknesi'nin heyecan dolu hikayesini paylaşacak, unutulmaz bir sohbet sizi bekliyor. 🗣🌏

*

T. U.

« Yanıtla #7 : Şubat 18, 2024, 20:17:03 »
Selamlar,
İki pazarda alıştık büyüklerimizin tecrübelerini dinlemeye, bugün saat 20:00 olunca alarm çaldı, baktım link yok Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap üçüncüsü organize edilmedi mi sohbetlerin?