0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. Ç.

Tekne Ruhsatı E devlette görünür mü?
« : Şubat 14, 2024, 12:48:16 »
Merhaba,
Konu için önceden açılmış başlık göremedim.
Tekne ruhsatı e devlette görünür mü diye bakmak istedim ama üzerime kayıtlı bir ruhsat bulamadım.
KEGM tarafından sunulan Deniz ruhsatı sorgulama kısmı var ruhsattaki numarayı yazınca da bir şey çıkmıyor. Resmi olarak elimizde basılı bir belge var ama neden online da göremedik.
Nereden görebiliriz bu ruhsatı?

*

E. A.

Ynt: Tekne Ruhsatı E devlette görünür mü?
« Yanıtla #1 : Şubat 14, 2024, 13:16:41 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Merhaba,
Konu için önceden açılmış başlık göremedim.
Tekne ruhsatı e devlette görünür mü diye bakmak istedim ama üzerime kayıtlı bir ruhsat bulamadım.
KEGM tarafından sunulan Deniz ruhsatı sorgulama kısmı var ruhsattaki numarayı yazınca da bir şey çıkmıyor. Resmi olarak elimizde basılı bir belge var ama neden online da göremedik.
Nereden görebiliriz bu ruhsatı?

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap adresinde bağlama kütüğü görülüyor. Ayrıca bir alan yok sanırım.

*

Ö. Ö.

« Yanıtla #2 : Şubat 14, 2024, 13:23:50 »
Eskiden Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap adresinden gemi isim sorgulama ve donatan bilgilerini görmek mümkündü, ama onu kaldırıp yerine Umurbey portalını açtılar, oradan tüm bilgilere erişiliyor olması gerek.

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. Ç.

« Yanıtla #3 : Şubat 14, 2024, 16:31:38 »
Aynen Umurbey'de görünüyor. Yinede e-devlette tüm ruhsatlar tek seferde çıksa iyi olurdu  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap