0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

A. G.

Vetus battery watch hk
« : Şubat 16, 2024, 12:02:38 »
Değerli korsanlar teknemde vetus battery watch yazan bir aparat var, sanırım bu aparat, alternatör, ve argodiot türevi ile birlikte oluşan bir sistemi aktaran bir şey, bir tek bu var, bilgisi olan var mı bir işe yarar mı, değerlendirebilir miyim sizce Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

Ö. Ö.

Ynt: Vetus battery watch hk
« Yanıtla #1 : Şubat 18, 2024, 01:10:47 »
Aşağıdaki linkten bulduğum kılavuza göre 3 farklı akü grubunu alternatörden birlikte şarj olmalarını sağlayan bir izolatör ve kontrol panosu.
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

S. T.

« Yanıtla #2 : Şubat 18, 2024, 12:37:22 »
Aşağıdaki linkten bulduğum kılavuza göre 3 farklı akü grubunu alternatörden birlikte şarj olmalarını sağlayan bir izolatör ve kontrol panosu.

Özgür elimde bir tane şarj düzenleyici var..Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Sistemim 24 volt ,sadece iki aküm var,o yüzden takmaya gerek duymamıştım.bu alet altarnatörden çıkan akımı düzenleyip aküye yolluyorsa takayım..yok sarj sırasında tenvirat akülerini birleştirip,ayırıyorsa takmama gerek yok,servis aküm yok zate..

*

Ö. Ö.

« Yanıtla #3 : Şubat 18, 2024, 22:30:21 »
Özgür elimde bir tane şarj düzenleyici var..Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Sistemim 24 volt ,sadece iki aküm var,o yüzden takmaya gerek duymamıştım.bu alet altarnatörden çıkan akımı düzenleyip aküye yolluyorsa takayım..yok sarj sırasında tenvirat akülerini birleştirip,ayırıyorsa takmama gerek yok,servis aküm yok zate..
Yok bu alet bir iyileştirme yapmaz, sadece şarj voltajı varsa iki ayrı akü grubunu birleştirir, şarj voltajı kesilip tüketim başladığında grupları birbirinden ayırır.

Güneş panelinden servis akülerini besleyen ve arada motor aküsü de beslensin isteyenler için değerli bir alet..