0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

C. B. A.

Yeni bir üye, yine bir YouTube kanalı
« : Ağustos 13, 2023, 17:46:59 »
Gezgin Korsanların arasına daha yeni katıldım ve gelir gelmez ayağımın tozuyla sizlerle YouTube kanalımı paylaşmak istiyorum. Ben Burak, eşim Neşe ve köpeğimiz Badem, yelkenlimiz Vira Badem’le 1 Haziran 2023 tarihinde Marmaris’ten yola çıkarak 12 Yunan Adasında çok keyifli zaman geçirdik. Her hafta bir bölüm olmak üzere şu ana kadar 10 bölüm yayınlamış durumdayım. Belki birilerine, gittiğimiz adalar hakkında bir fikir verebilirsem, bu beni çok mutlu eder. Umarım izleyenler maceralarımızdan keyif alırlar. Sevgiler ve saygılar sunarım.
[ Invalid YouTube link ]
« Son Düzenleme: Ağustos 13, 2023, 17:53:14 Gönderen: Cenk Burak Atalayer »

*

E. D.

Ynt: Yeni bir üye, yine bir YouTube kanalı
« Yanıtla #1 : Ağustos 13, 2023, 18:27:06 »
   Hoş geldiniz, geçerli bir linkinizi bekliyoruz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap.

*

C. B. A.

« Yanıtla #2 : Ağustos 13, 2023, 19:13:09 »
Linkin neden geçerli olmadığını ben de anlayabilmiş değilim. YouTube’un ürettiğim link bu ve her yerde çalışıyor. Moderatöre danıştım, sonucu göreceğiz. Sizinle Kos bölümünün linkini paylasmayı deneyeceğim.

« Son Düzenleme: Ağustos 13, 2023, 19:14:10 Gönderen: Cenk Burak Atalayer »

*

Ö. Ö.

« Yanıtla #3 : Ağustos 13, 2023, 19:13:46 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
   Hoş geldiniz, geçerli bir linkinizi bekliyoruz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap.
Ve güzel bir profil fotoğrafı..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

Ö. Ö.

« Yanıtla #4 : Ağustos 13, 2023, 19:19:42 »
Linkin neden geçerli olmadığını ben de anlayabilmiş değilim. YouTube’un ürettiğim link bu ve her yerde çalışıyor.
İlk paylaştığınız linki forum yazılımı kabul etmemiş, sanırım kanalı paylaşmıştınız.
Son paylaştığınız tek video sorunsuz.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

C. B. A.

« Yanıtla #5 : Ağustos 13, 2023, 22:04:33 »
İkinci paylaşımda da kanal linkini koydum fakat yine sorunlu göründüğü için sildim paylaşmadan önce.
*

E. D.

« Yanıtla #6 : Ağustos 13, 2023, 22:15:44 »
  Şu anda youtube kanalınızdayım ve videolarınızı seyrediyorum. Eleştirilerimi bütün videoları seyrettikten sonra toplu olarak yapacağım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap.
   Fotoğraf eklemenize de gerek yok, videolarda nasıl olsa yüzünüzü gördük Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap.
« Son Düzenleme: Ağustos 13, 2023, 22:18:13 Gönderen: Erdal Duran »
*

Ö. Ö.

« Yanıtla #7 : Ağustos 13, 2023, 23:33:11 »
İkinci paylaşımda da kanal linkini koydum fakat yine sorunlu göründüğü için sildim paylaşmadan önce.
Kanal linki konulamıyor, forum yazılımı buna uygun değil. Sadece tek video konulabiliyor.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

E. S.

« Yanıtla #8 : Ağustos 13, 2023, 23:34:31 »
Kos videonuzu ben beğendim, arkeolojiye  çok meraklı olmasamda çekimleriniz çok güzel, emeğiniz ve paylaşımınız için teşekkür ederim, diğerlerinide vakit buldukça izleyeceğim.
*

C. B. A.

« Yanıtla #9 : Ağustos 13, 2023, 23:50:39 »
İlginiz ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim.
*

C. B. A.

« Yanıtla #10 : Ağustos 13, 2023, 23:52:50 »
Ve güzel bir profil fotoğrafı..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Eli yüzü düzgün bir fotoğraf bulur bulmaz yükleyeceğim.
*

C. B. A.

« Yanıtla #11 : Ağustos 13, 2023, 23:54:18 »
Kanal linki konulamıyor, forum yazılımı buna uygun değil. Sadece tek video konulabiliyor.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bilgilendirme için çok teşekkür ederim.
*

C. B. A.

« Yanıtla #12 : Ağustos 13, 2023, 23:56:22 »
  Şu anda youtube kanalınızdayım ve videolarınızı seyrediyorum. Eleştirilerimi bütün videoları seyrettikten sonra toplu olarak yapacağım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap.
   Fotoğraf eklemenize de gerek yok, videolarda nasıl olsa yüzünüzü gördük Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap.
Eleştirilerinizi bekliyorum. Rüzgar sesi olayını çözmemiz lazım, bu benim kendi kendime eleştirim.
*

E. D.

« Yanıtla #13 : Ağustos 14, 2023, 23:56:21 »
  Bütün bölümleri nihayet seyrettim. Öncelikle belirteyim, rüzgar sesiyle ilgili bir sorun yok. Her şey net ve anlaşılır. Özellikle müziğin abartısız olması, konuşmalar ve anlatımlar sırasında müzik olmaması çok olumlu. Bir çok YouTube  kanalı ve belgesel seyrediyorum, çoğunda müzik sesinden ne dendiğini anlamak mümkün olmuyor. Gezilen yerlerin tarihi ve özellikle biz amatör denizcileri ilgilendiren bu gününe ilişkin tanıtım bilgilerini (Bir Ayhan Sicimoğlu kadar olmasa da Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap) çok olumlu buldum. Çekimler de, seyrettiğim birçok videodan çok daha başarılı. Mekanların nesnelerin ve genel çevrenin çok iyi algılanabilecek şekilde kadraja oturtulması profesyonelce. Eleştirilerim şimdilik bu kadar Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap. Teşekkürler. Devamını bekliyor olacağız.
« Son Düzenleme: Ağustos 14, 2023, 23:59:23 Gönderen: Erdal Duran »
*

İ. Ö.

« Yanıtla #14 : Ağustos 17, 2023, 02:30:49 »
Çok güzel ve harika olmuş..bu sonrası susmaktır... denizlerde görüşmek dileğiyle Güre den selamlar..