0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

S. Y.

KIÇTAN TAKMA HONDA
« : Nisan 10, 2023, 13:36:53 »
HAYIRLI GÜNLER KORSAN AİLESİ . ARANIZA KATILMAKTAN DOLAYI ÇOK MUTLUYUM.TÜM BİLGİ VE PAYLAŞIMLARINIZI OKUYUP TAKİP ETMEYE ÇALIŞIYORUM. NACİZENE YENİ KORSANIM UFAK BİR TEKNEM VAR.KIÇTAN TAKMA HONDA MARKA BİR MOTORUM VAR. SORMAK İSTEDİĞİM.GAZ KOLUNUN YÖNÜNÜ DEĞİŞTİREBİLİRMİYİM.MALUM KOL DA GAZ MOTORSİKLETLERDEKİ GİBİ DEĞİL TAM TERSİ ÇALIŞIYOR. BENSE MOTORSİKLETLERDE Kİ GİBİ ÇALIŞSIN İSTİYORUM.GAZ KOLUNUN TERS ÇEVRİLEBİLDİĞİ HAKKINDA BİR KAÇ KİŞİ BİLGİ VERDİ.FAKAT DOĞRU OLUP OLMADIĞINI BİLEMİYORUM.BU KONU HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLAN KORSANLAR YARDIMCI OLURLARSA SEVİNİRİM

*

Ç. Ş.

Ynt: KIÇTAN TAKMA HONDA
« Yanıtla #1 : Nisan 10, 2023, 14:13:49 »
Sedat korsan komple büyük harf yazmanızın özel bir nedeni mi var acaba

*

S. Y.

« Yanıtla #2 : Nisan 10, 2023, 16:20:32 »
SAYIN ÇETİN KORSAN YAZININ BÜYÜK YADA KÜÇÜK OLMASI NEYİ DEĞİŞTİRİR ACABA ? ANLAYAMADIM KUSURA BAKMAYIN..

*

Ç. Ş.

« Yanıtla #3 : Nisan 10, 2023, 17:22:04 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
SAYIN ÇETİN KORSAN YAZININ BÜYÜK YADA KÜÇÜK OLMASI NEYİ DEĞİŞTİRİR ACABA ? ANLAYAMADIM KUSURA BAKMAYIN..

Anlatayım o zaman,
Dikkatinizi çekti mi bilmem forumda hiçbir yerde böyle yazan yok. Sebebi bu ortamlarda büyük harf ile yazmak yüksek ses ile bağırmak anlamına gelir.

Ben bir sebebiniz var mı diye sormuştum, sebebi yok böyle canım istiyor diyebileceğiniz gibi, sebebi var şudur da diyebilirsiniz.

Ayrıca, okudunuz mu bilmem forum kuralları gereği yüzünüzün net görülebildiği bir fotoğrafınızın da profil resmi olarak yüklenmesi beklenmektedir.
« Son Düzenleme: Nisan 10, 2023, 17:24:23 Gönderen: Çetin Şahinöz »

*

S. Y.

« Yanıtla #4 : Nisan 10, 2023, 18:08:12 »
Sanırım benim soruma değilde,imla kurallarına dikkat etmişsiniz.Yazı karakterine göre duygu tahmininizde beni oldukça şaşırttı.Yinede teşekkürler.Ayrıca bir tek profil resmi olmayan ben değilim umarım bu hassasiyetinizi diğer korsanlar içinde göstermişsinizdir ve beğendiğim bir fotoğrafımı en yakında paylaşırım merak etmeyin.İyi günler.

*

H. Z.

« Yanıtla #5 : Nisan 10, 2023, 18:56:32 »
Sedat korsan öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Umarız forumdan faydalanır ve faydalı tecrübelerinizi de bizim faydanıza sunarsınız.

Büyük harf konusuna gelince ise Çetin korsanın söylediği gibi büyük harf tüm dünyada "yüksek sesle bağırma, fırça atma  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap" anlamına gelir..

Hem de okuması zor. Harfler karışır ve benim gibi hipermetrop başlayan ihtiyarların gözüne karmaşık gelir. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Tekrar hoşgeldiniz.

Benim de bildiğim bazı marka ve modellerde yön değişebiliyor. Belki bilen korsanlar çıkabilir (Mehmet Çömlekçi korsan gibi)  ama  Dıştan Takma Motor Ustası Nurettin bey'i arayabilirsiniz. 05423228106

Sonucu bize de bildirirseniz seviniriz.

Tekrar hoşgeldiniz
« Son Düzenleme: Nisan 10, 2023, 19:02:07 Gönderen: Hakan Zorlu »
*

S. Y.

« Yanıtla #6 : Nisan 11, 2023, 10:20:10 »
Hakan korsan  çok teşekkür ederim. Öncelikle hoşbuldum.  Uyarılarınızı dikkate alacağım .Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda Nurettin bey ile irtibata geçip sonucu sizinle ve diğer korsanlarla paylaşacağım. İyi günler dilerim.
*

C. İ.

« Yanıtla #7 : Nisan 11, 2023, 10:49:15 »
Sedat kaptan, hoş geldiniz.
*

S. Y.

« Yanıtla #8 : Nisan 11, 2023, 12:16:31 »
Hoşbuldum cevat kaptan teşekkür ederim.Kusura bakmayın geç gördüğüm için geç dönüş yaptım.