0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

A. E.

BUKH motorları hakkında
« : Ağustos 25, 2023, 10:24:45 »
Sayın Kaptanlarım selâmlar..39 HP Bukh motor hakkında bilgi almak istiyorum,Nasıldır,yedek parçaları varmı.Almayı düşündüğüm bir teknede 39hp bukh motor var,beni üzer mi yoksa..

*

A. Ç.

Ynt: BUKH motorları hakkında
« Yanıtla #1 : Ağustos 25, 2023, 10:41:59 »
Bukh iyi bir motordur, Genelde cankurtaran sandalları için kullanımı yaygındır. Sorunlu bir motor değildir. Yedek parça konusunda Türkiye'de durumunu bilmiyorum.

*

E. S.

« Yanıtla #2 : Ağustos 25, 2023, 10:46:08 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Sayın Kaptanlarım selâmlar..39 HP Bukh motor hakkında bilgi almak istiyorum,Nasıldır,yedek parçaları varmı.Almayı düşündüğüm bir teknede 39hp bukh motor var,beni üzer mi yoksa..

Genelde gemi söküm tesislerinden çıkan filikalar üzerinde bulunan bir motor olduğunu biliyorum. Yaşlı da olsa yıllarca gemi üstünde bekledikleri için aslında oldukça iyi ve temiz durumda oluyorlar, Piyasada azda olsa halen kullanılan motorlar olduğu için yedek parça bulabileceğinizi düşünüyorum, kullanan korsanlar daha detaylı bilgi verebilir.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Ağustos 25, 2023, 10:47:53 Gönderen: Efe Sarıoğlu »

*

Ö. Ö.

« Yanıtla #3 : Ağustos 25, 2023, 10:52:58 »
Firma kendini cansalı motorcusu olarak isimlendirmiş zaten! Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

S. T.

« Yanıtla #4 : Ağustos 25, 2023, 12:40:27 »
Piston,krank,blok, vbg ana parcalar ,hariç..pompa,enjektör,alternatör,mars vbg piyasada orjinalinide bulursun,yan sanayinide..ben 83 de imalatı sonlanmış sabbın, bu tip parçalarını buluyorum...bunlar adlında basit motorlar ama bunların dilinden anlayan usta bulmak zor..