0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

*

Ş. Ö.

Ynt: Teknelerde tv izleyememe derdien son
« Reply #15 on: January 29, 2016, 21:32:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
yok yok bende bir tuhaflık var... Yahu evde televizyon seyretmeyen bir adamım.. Teknede ne televizyonu..

Bıkmadınız mı bu modern yaşam diye dayatılanlardan.. Denizi seyredin, teknenizle uğraşın, kitap okuyun, yemek yapın, dostlarınızla sohbet edin.. Her neredeyseniz yeni arkadaşlıklar edinin.. Ne yaparsanız yapın tv seyretmeyin..

Tv izleyene kadar yapacak öyle çok şey var ki..

Tv de seyirci olursunuz, oysa kendi hayatınızda başrolü siz oynarsınız.
Benim küçük kız 7 yaşında 2-3 saatlik geçişlerde su koyuyor hard diskten  çizgi filmleri seyrettiriyorum çok işe yarıyor.Hayat kurtarıcı yani...You are not allowed to view images. Register or Login
« Last Edit: January 29, 2016, 21:35:43 by Şevket Öztürk »

*

M. İ.

« Reply #16 on: January 29, 2016, 21:47:24 »
yok yok bende bir tuhaflık var... Yahu evde televizyon seyretmeyen bir adamım.. Teknede ne televizyonu..

Bıkmadınız mı bu modern yaşam diye dayatılanlardan.. Denizi seyredin, teknenizle uğraşın, kitap okuyun, yemek yapın, dostlarınızla sohbet edin.. Her neredeyseniz yeni arkadaşlıklar edinin.. Ne yaparsanız yapın tv seyretmeyin..

Tamamen katılıyorum. Dsmart var sadece internetini kullanıyoruz. Kötü haber, kötü siyasetçi ve 3 saat süren yerli dizilerden uzağız oh mis gibi huzurlu mutlu yaşamaktayız. (tavsiye ederim) TV sadece internetten indirdiğimiz yabanci dizileri seyretmek için açılıyor onu da harici belleğe kaydet sezon sezon teknede sıkılınca seyret You are not allowed to view images. Register or Login
« Last Edit: January 29, 2016, 21:48:18 by Mutluay İzbudak »

*

Ö. Ö.

« Reply #17 on: January 29, 2016, 23:29:36 »
Belgesel izliycez alla alaa yaa! You are not allowed to view images. Register or Login

*

S. Ş.

« Reply #18 on: January 31, 2016, 04:50:21 »
Sadece internetten izlenebilir canlı ,bunun dışı hayal şu an....

*

M. C.

« Reply #19 on: February 01, 2016, 11:38:57 »
Bir arkadaşın tavsiyesi ile Beko nun(Arçelik) kare anten diye geçen,
Uydu anten ini aldım.
Koylar da  ,çapraz çift koltuk aldığımda tekne üstünde ayarlayıp seyredebiliyorum.
Her seferinde ayar yapmak meşakkat li ise de uzun kalışlar da sorun olmuyor.

*

M. A.

« Reply #20 on: February 01, 2016, 12:21:44 »

Ersin Korsanım tamamen haklısınız.
Ama Dünya Kupası ve Avrupa Kupası olduğu zaman maçları nasıl izleyeceği? Şimdi Türk Milli Takımı da  You are not allowed to view images. Register or Login oynayacak... Teknede elde buz gibi bira You are not allowed to view images. Register or Login , harika bir koyda fıstık gibi maçı izlemek de var...

Ben bu yaz tamamen bunun için istiyorum. Bunun dışında kaç senedir ihtiyacım olmadı teknede TV'ye...
*

M. C. Ö.

« Reply #21 on: April 18, 2016, 09:01:58 »
Ürünü deneyebildiniz mi

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*

C. E.

« Reply #22 on: July 10, 2016, 20:31:14 »

Benim anladığım: birkaç sene bir gelişme beklemeyin.

*

A. O.

« Reply #23 on: July 10, 2016, 20:46:41 »
ITU (Uluslararası Telekomünikasyon Birliği) tarafından alınan karar gereğince bütün ülkelerde karasal vericiler üzerinden sayısal televizyon yayınlarına en geç Haziran 2015 tarihinde başlanması gerekiyordu. Pek çok ülkede bu yayınlara başlanıldı. Bizde ise henüz bir tarih belirlenmedi. Dolayısıyla sözünü ettiğiniz antenler bizim bir işimize yaramaz. Kurulması zor da olsa çanak antenden başka bir seçeneğimiz yok.

*

E. A.

« Reply #24 on: July 10, 2016, 22:20:36 »
Evet ahmet korsanim bende gec oldu ama sonradan fark ettim

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*

Ö. Ö.

« Reply #25 on: July 14, 2016, 14:30:03 »
ITU (Uluslararası Telekomünikasyon Birliği) tarafından alınan karar gereğince bütün ülkelerde karasal vericiler üzerinden sayısal televizyon yayınlarına en geç Haziran 2015 tarihinde başlanması gerekiyordu. Pek çok ülkede bu yayınlara başlanıldı. Bizde ise henüz bir tarih belirlenmedi. Dolayısıyla sözünü ettiğiniz antenler bizim bir işimize yaramaz. Kurulması zor da olsa çanak antenden başka bir seçeneğimiz yok.
Bizde tarihler belli, kararlar çoktan verildi, ama ihale sürecinde taraflar birbirine girdi, mahkemelik oldu, o yüzden geçiş olamadı.

Hikayeyi buradan okuyabilirsiniz;
*

N. G.

« Reply #26 on: July 26, 2018, 14:05:35 »
Ersin Böke , Arkadaşımız çok haklı
*

C. D. (. Ü. S.

« Reply #27 on: November 02, 2018, 10:47:17 »
Fiyat olarak ne kadar ki acaba bu?