0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Ö. Ö.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
"Bu uygulama cihazınız için optimize edilemiyor" yazısı ne anlama geliyor?
Bir de tabii "indirme bekleniyor" yazısı duruyor ve şekil dönüyor sürekli.
Önceki versiyonun yüklü olduğu simkartlı, kalemli samsung tablet..
Sanırım bu uyarı cihazınızın özellikleri ile uygulamanın görsel özelliklerinin tam olarak uyuşmadığını gösteriyor.

Uygulama cep telefonları için tasarlandığı için bazı tabletlerle uyumsuzluk olabiliyor.
Çözüm olarak ancak uygulamayı cep telefonunda kullanmayı önerebilirim.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

R. E.

Çok teşekkür ederim..

*

A. T.

Teşekkürler, harika uygulama.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

S. D.

Elinize sağlık. Muhteşem olmuş.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

Ö. Ö.

Beğenileriniz için çook teşekkür ederim.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Eğer bir kusur eksik vb bulunmadıysa yakın zamanda İngilizce versiyonu ile dünya denizlerine açılacağım.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Tavsiye, fikir, eleştirileriniz çok önemli..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. Ç.

Emeğinize sağlık Özgür Korsanım, teşekkürler
*

M. D.

Özgür Bey elinize sağlık, şu an güneş enerjisi ile kafayı bozmuş durumdayım, çok hora geçti  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

T. O.

Tam aradığım,  sarfiyatı da kontrol edebiliyorum. Buzdolabı olmazsa olmaz geri kalan sarfiyatları dönüşümlü kullanarak mevcut kapasiteyi en verimli kullanmaya çalışıyorum. Teşekkürler. Emeğinize sağlık.
*

O. Ö.

Emeğinize sağlık çok teşekkürler, BlueStacks ile Mac üzerinde kullanıyorum şimdilik bir sıkıntı yaşamadım   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Ö. Ö.

Emeğinize sağlık çok teşekkürler, BlueStacks ile Mac üzerinde kullanıyorum şimdilik bir sıkıntı yaşamadım   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Aaa bu süper bilgi! Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Teşekkürler, enerjiniz hiç bitmesin... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

öZgür (mobil)

*

V. Y.

Elinize sağlık Özgür bey harika bir uygulama olmuş 🙋♂
*

Ö. Ö.

Elinize sağlık Özgür bey harika bir uygulama olmuş
Teşekkürler.
Faydalı olduysa ne mutlu bana.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

öZgür (mobil)

*

Ö. Ö.

Enerjisini güneşten alanlara (tüm canlılar!) selam! Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Uzun süredir güneş paneli hesaplama uygulamasına karavancıların da ihtiyaçlarını eklemem için istekler geliyordu, ilk fırsatta yapacağım diyordum, aradan geçen sürede pek çok off-grid bağ evi elektrik projesine de destek verdim, karasal uygulamalar için ayrı bir eğitim alıp sertifika aldım filan.. dolayısı artık gittikçe popüler olan şehirden uzak karasal yaşamı da desteklemek gerekiyordu.

Bu sebeplerle uygulamanın TEKNE + KARAVAN + EV destekleyen yeni bir versiyonunu hazırlamaya başladım.
Eskisin göre çok daha basit, kullanıcıyı wattla, amperle, dakikayla uğraştırmayan çok daha sade birşey planlıyorum.

Bu konuda, uygulama içinde görmek istediğiniz istek ve talepleriniz olursa buradan paylaşın lütfen.

Elbette yoğun seçim hazırlık işleri ve sonrasında yaz sezonu başlaması nedeni ile ne kadar zaman ayırabilirim bilmiyorum ama sıkılıp daraldıkça bir şeyler yapabilirim diye düşündüm.. Kısmet artık.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. B. A.

Özgür emeklerine sağlık. Biraz fantastik bir talep ama; kurulumun yapılacağı yer bilgisi uygulamada işaretlenebilse ve koordinata göre panellerin kurulum açısını uygulama hesaplasa? Gerçi Türkiye geneli için pek değişmez...
*

Ö. Ö.

Özgür emeklerine sağlık. Biraz fantastik bir talep ama; kurulumun yapılacağı yer bilgisi uygulamada işaretlenebilse ve koordinata göre panellerin kurulum açısını uygulama hesaplasa? Gerçi Türkiye geneli için pek değişmez...
Hiç fantastik değil, evin konumuna göre açı hesaplamak çok kolay, ama dediğin gibi çok gerekli değil.
Çünkü yaz ve kış için ideal açılar çok değişiyor.

Örneğin Fethiye için açı yazın 30 kışın 60 derece oluyor. Sabit bir tesis için bunun ortasını seçmek yeterli.
Ben kışın daha çok faydalanmak istediğim için kendi balkonuma kurduğumu ortalamadan biraz daha dik (48-50 derece gibi) kurdum mesela.

Konum bilgisi önemli ama açı için değil güneşlenme süresini bilmek için.

Bu konuda DOĞAN ERBAHAR hocamız zamanında aşağıdaki harika bilgileri vermişti bize;