0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Ö. Ö.

Tapatalkta bazı mesajların görünmeme sorunu
« : Ocak 04, 2021, 11:57:32 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
... yazdıklarını Tapatalk pro programında görüntüleyemiyorum. Ancak bilgisayardan bağlandığımda gördüm.
Bu problem tapatalkta bir süredir olan bir bug sanırım. Ben de bazı yazılanları görmüyorum, sadece isim görülüyor, altı boş.
Birkaç güncellemedir bekliyorum, bişey değişmedi.

Kendimce şöyle bir çare buldum ;
Görünmeyen mesajın "yanıtla" butonuna basıyorum, karşıma alıntı yapılmış mesaj geliyor (görünmeyen mesaj görünür oluyor) ve oradan okuyup sonra gönder butonuna basmadan kapatıp konuya geri dönüyorum.

Bir forum okuma yazma mobil aplikasyonu da yazmaya çalışıyorum ama henüz beceremedim.

sevgili modetatörler, loglara bakarsanız peş peşe başarısız giriş denemeleri görürseniz şaşırmayın, benim.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

öZgür (mobil)

*

T. A.

Ynt: Tapatalkta bazı mesajların görünmeme sorunu
« Yanıtla #1 : Ocak 04, 2021, 20:04:46 »
Ben de aynı yöntemi kullanıyorum ama uğraşmak gerekiyor. Garip olan gene tapatalk'da takip ettiğim başka forumlarda böyle bir durum yok. Neyse, forumu seven dikenine katlanır...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

*

Ö. Ö.

« Yanıtla #2 : Ocak 05, 2021, 01:06:47 »
Forum aplikasyonu yazıcam, üstünde çalışıyorum! Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

öZgür (mobil)

*

O. S.

« Yanıtla #3 : Ocak 06, 2021, 09:48:01 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Forum aplikasyonu yazıcam, üstünde çalışıyorum! Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

öZgür (mobil)

Budur  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ne kadar harika bir şey olur anlatamam.
Evde yada işte farketmez, bilgisayar açıkken Gezgin Korsan da sürekli açık. Her an girip forumu okuyorum, bazen sıkıcı toplantılarda hayat kurtarıyor. Cevap yazmak istediğim konular çok, ancak mutlaka birileri benden önce davranmış oluyor ve hepsi de aslında benim söylemek istediklerimi yazdıkları için vazgeçiyorum. Ne de olsa, "ağanın ...u üstüne ... olmaz" netekim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Teknedeyken, bilgisayarı hemen hemen hiç açmıyorum, seyirdeyken zaten mümkün olmuyor ancak tablet ve telefonum hep açık, hatta konsolda yerleri bile hazır. Ancak forumu seyirde takip etmek pek zor, böyle bir uygulama olsa tablette seyir uygulaması açıkken telefondan forumu takip edebilirim (yada tam tersi). Telegram gruplarının mevcudiyetini de bu yüzden savunuyorum. Telegram' da bir konuyu arattığınızda üye olduğunuz tüm grup ve kişilerde arama yapıp linkler getiriyor ama yine de GeKo forumu gibi değil, olamaz da zaten.

Yeni uygulamanızı hasretle bekliyorum. Kolaylıklarla,

*

Ö. Ö.

« Yanıtla #4 : Ocak 06, 2021, 10:30:56 »
Benimki öyle kısa zamanda olmaz, beklerken Tapatalk uygulamasını kullanın, gayet başarılı aslında. Benimki fantezi işte.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

öZgür (mobil)