0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. D.

Ynt: PC de kullanılacak deniz haritaları.
« Yanıtla #360 : Şubat 13, 2013, 19:33:50 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Maxsea V12 de kullandığımız CM93/3 (s57) haritasının 6 Şubat 2013 tarihli güncellemesi yayınlanmış  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ben de bden deeee Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. Ç.

« Yanıtla #361 : Şubat 13, 2013, 23:42:30 »
Maxsea V12 de kullandığımız CM93/3 (s57) haritasının 6 Şubat 2013 tarihli güncellemesi yayınlanmış  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ben de bden deeee Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Sende sende Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap))

*

H. G.

« Yanıtla #362 : Şubat 14, 2013, 10:21:33 »
Opencpn cmap version 3 haritalarını desteklemiyor Gönüllü korsanım..

Yani bir şekilde ara bul, Maxsea yükle diyorsun. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

S. Z.

« Yanıtla #363 : Şubat 14, 2013, 18:38:28 »
Ben de Ben de  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. D.

« Yanıtla #364 : Şubat 14, 2013, 19:29:50 »

Sende sende Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap))
[/quote]

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. B. A.

« Yanıtla #365 : Mart 14, 2013, 09:18:07 »
Çakırım korsanım, CM93/3 (s57) nereden indirebilirim? Bulamadım bir türlü...
*

H. B.

« Yanıtla #366 : Temmuz 03, 2013, 01:23:19 »
Daha önce verilen maxsea haritalarının linkleri şu anda çalışmıyor bunları tekrar kullanıma sunma şansımız var mı acaba?

Teşekkürler
*

M. B. A.

« Yanıtla #367 : Temmuz 03, 2013, 10:33:38 »
Hakan korsan, Windows kullanmadığım için maxsea kullanmıyorum ancak torrentz.eu adresinden aratırsanız sanırım bulup torrent programıyla indirebilirsiniz. Bir torrent programınız yoksa utorrent.com sitesinden indirip kurabilirsiniz. Eğer erişim sorunu yaşarsanız (malum, internet yasakları!) DNS ayarlarınızı 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 olarak değiştiriniz...
*

T. K.

« Yanıtla #368 : Kasım 30, 2013, 16:05:21 »
Acaba GlobalSat BU-353 USB GPS Alıcı nereden alabilirim?

GittiGidiyor'da satiyorlar ama amazon fiyatinin cok ustunde. Bildiginiz bir satici varmi?

*

M. D.

« Yanıtla #369 : Kasım 30, 2013, 19:11:31 »

GittiGidiyor'da satiyorlar ama amazon fiyatinin cok ustunde. Bildiginiz bir satici varmi?

Burada var ama fiyatı uygun mudur bilemem...
*

T. K.

« Yanıtla #370 : Kasım 30, 2013, 19:50:10 »

Burada var ama fiyatı uygun mudur bilemem...
Tesekkurler.
*

Ö. Ç.

« Yanıtla #371 : Aralık 01, 2013, 00:00:21 »
Yurtdışından Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap den getirebilirsiniz. 37dolar ve kargo bedava. Elinize geçmesi 1 ayı bulabilir. Fiyat avantajı varsa düşünülebilir. Ben sorunsuz bir çok şey aldım. Ama holux markasının su gecirmez bir modeli de var burada. Ona da bakın derim.
*

H. B.

« Yanıtla #372 : Mart 02, 2014, 14:59:01 »
Hakan korsan, Windows kullanmadığım için maxsea kullanmıyorum ancak torrentz.eu adresinden aratırsanız sanırım bulup torrent programıyla indirebilirsiniz. Bir torrent programınız yoksa utorrent.com sitesinden indirip kurabilirsiniz. Eğer erişim sorunu yaşarsanız (malum, internet yasakları!) DNS ayarlarınızı 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 olarak değiştiriniz...

Maxsea icin guncel ve calisan bir torent link verebilecek var mi? Ya da paylasima acabilecek?
*

H. A.

« Yanıtla #373 : Mart 02, 2014, 17:44:18 »
Flash drive ina yukleyebilirim nasilsa izmirdesin bende bornavadayim beklerim
*

H. A.

« Yanıtla #374 : Mart 02, 2014, 17:46:07 »
Laptopu getir daha iyi hem yukler hem deneriz