0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. Z.

Ynt: PC de kullanılacak deniz haritaları.
« Yanıtla #15 : Kasım 14, 2008, 01:10:44 »
garmin/nroute bluechart atlantic v6.5 detayla çalışıyormu? birde illede garmin gps ilemi çalışıor yoksa her marka gps ledemi çalışabiliyor?
« Son Düzenleme: Kasım 14, 2008, 01:43:44 Gönderen: Hakan Zorlu »

*

Ö. E.

« Yanıtla #16 : Kasım 14, 2008, 02:08:43 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
garmin/nroute bluechart atlantic v6.5 detayla çalışıyormu? birde illede garmin gps ilemi çalışıor yoksa her marka gps ledemi çalışabiliyor?

her gps'le çalışır... tabii küçük bir programcık kurmak şartıyla  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

K. D.

« Yanıtla #17 : Kasım 14, 2008, 08:29:10 »
Bu yazılımlar çoğu gps'lerin kulandığı NMEA protokolü kullanırki bu da çoğu gps lerin haberleşme protokolüdür.Bazı durumlarda sadece yazılımda bautrate ayarını tanımlamak yeterli oluyor.bu sebeple kullanılan gps in haberleşme protokolü ve yazılım haberleşme protokülünü kontrol etmek yeterlidir.

*

c.

« Yanıtla #18 : Kasım 14, 2008, 08:34:45 »
bişey sorucam Maxsea programini bilgisayara kurunca sadece Magellan ile çalışıyor.
Bunu Garmin ile çalıştırmak mümkün mü?

*

Ö. E.

« Yanıtla #19 : Kasım 14, 2008, 16:45:39 »
gps proxy tanımıyla search edersen bir çok küçük programcık bulacaksın... bu programlar herhangi bir marka gps'i, bir başka marka gps'miş gibi gösteriyor bilgisayara... yani magellan gps'i garmin, ya da bir garmin gps'i magellan gibi tanıtabilirsin bilgisayara Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap bilmem anlatabildim mi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

c.

« Yanıtla #20 : Kasım 14, 2008, 16:48:04 »
uyyyy supper Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
teşekkürler...
*

Ş. C.

« Yanıtla #21 : Kasım 16, 2008, 12:57:19 »
selamlar bir süredir bilgisayardan uzak kaldığım için garmin/bluechart sorunuza yanıt veremedim, özgür bey yanıtlamış teşekkürler
*

c.

« Yanıtla #22 : Kasım 26, 2008, 10:11:56 »
Elimde MaxSea programi var. (ver10.1.3.2)
Tüm dünya deniz haritaları dahil.... Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
ihtiyacı olan varsa lütfen haber versin cd'ye kaydedip, uygun likit karşılığı paylaşabilirim
26/11/08 itibariyle çapraz kurlar
1 Maxsea = Yeşil Efe
1 Yeşil Efe = Kadir Korsan'dan fıkra

unutmayın !
Sevgi paylaştıkça büyür...
(yok bu uymadı Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap )
« Son Düzenleme: Kasım 26, 2008, 10:13:37 Gönderen: Cenk Esener »
*

H. E.

« Yanıtla #23 : Kasım 26, 2008, 10:16:02 »
Sadece program mı haritalar da var mı?
Fenerlerden başka bu tür programın da hastasıyımdır. Hem CD'yi alırım, hem feneri görürüm, hem likiti paylaşırız, hem İpek'i kutsarız.

*

c.

« Yanıtla #24 : Kasım 26, 2008, 10:25:36 »
bittabii ki haritalar da var...
En son fransa'da bu programa bakmıştım, haritalar haric 800Avro idi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bu akşam Kalorifer için Kaan korsan'la beraber Kalamış marina'dayız... Kaydetmeyi becerebilirsem bir tane de size getiririm. Eğer gelemezseniz, Uçarı'ya bırakıveririm...
*

Ö. E.

« Yanıtla #25 : Kasım 26, 2008, 10:26:52 »
cenk mümkünse ben de istiyorum... ben uğrar alırım, hatta kaan'ı da görmüş olurum... kaç gibi oradasınız?
*

c.

« Yanıtla #26 : Kasım 26, 2008, 10:30:55 »
20:00 local time...
*

H. E.

« Yanıtla #27 : Kasım 26, 2008, 10:32:57 »
En son fransa'da bu programa bakmıştım, haritalar haric 800Avro idi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bu akşam Kalorifer için Kaan korsan'la beraber Kalamış marina'dayız... Kaydetmeyi becerebilirsem bir tane de size getiririm. Eğer gelemezseniz, Uçarı'ya bırakıveririm...

Şaane. Ben de likiti kapar İpek'e gelirim.

Bu arada sorayım dedim, kamara kapı kilitlerini değiştirdiniz mi? Pontondaki oyuktaki anahtarla hala girebilir miyim?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

c.

« Yanıtla #28 : Kasım 26, 2008, 10:40:42 »
Hakan abi, oyuğa, deliğe gerek yok, sen kolunu göster, o kapı korkudan açılır zati

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

C. G.

« Yanıtla #29 : Kasım 26, 2008, 11:16:38 »

Cenk Korsan bir CD de bana hazırlarsan memnun olacağım kardeşim. Tayo-Mar kıç ambarlarından birine koyabilirisin. Bu arada kaloriferin hayırlı olsun.