0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Ç. Ş.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Mermi gecirmez benim favorim.

Servisimize bir kaç tane böyle cihaz gelmişti, AK-47 nin çekirdeği içinden çıktı, cihaza saplanmış ama delememişti. Güneydoğu da bir operasyonda girilen çatışmada Mehmetçiklerimizin yanındaymış.

Belki de bir hayat kurtarmış olabilir, yıllar yıllar önce bir saatin kurtardığı hayat gibi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

R. E.

Çok teşekkürler..
Aklıma saçma sapan dahil olmak üzere sorular geliyor. Alışkanlıkları terk etmek gerçekten zor..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

İlk sıkıntı virüs mevzuu.. Yapacak bir şey yok. Bir şekilde gelecek bu sistemlerde.
İkincisi yeni sürüm muhabbeti her zaman bela..

Bu arada aklımdaki soruyu sorayım. Telefon olarak değil de sadece ve sadece teknede kullanmak için tablet almayı düşünseniz siz hangisini alırsınız?

*

Ç. Ş.

Çok teşekkürler..
Aklıma saçma sapan dahil olmak üzere sorular geliyor. Alışkanlıkları terk etmek gerçekten zor..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

İlk sıkıntı virüs mevzuu.. Yapacak bir şey yok. Bir şekilde gelecek bu sistemlerde.
İkincisi yeni sürüm muhabbeti her zaman bela..

Bu arada aklımdaki soruyu sorayım. Telefon olarak değil de sadece ve sadece teknede kullanmak için tablet almayı düşünseniz siz hangisini alırsınız?

Recep korsanım, aynı normal pc ler gibi bunlara da virüs yazılımı yüklenebilir ve kullanılabilir.

Sadece tablet olarak Android işletim sistemli FZ-A2 yi tavsiye ederim  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Eğer 8" ekran küçük gelmez ise PANASONIC FZ-B2  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Genel tablet linki;  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

« Son Düzenleme: Mart 29, 2019, 21:01:37 Gönderen: Çetin Şahinöz »

*

R. E.

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Öbür konuda

Sorun ben nasıl bir şey almalıyım. Ipad'a o kadar para ödemek istemiyorum. 

demiştim. Sonra da,

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

En ekonomik şekilde nasıl çözerim kaygısıyla açmıştım konuyu.
Sürekli arttırıyorsunz.

dedim.

Burada iş biraz daha arttı. 4-5 ipad alacak paralara geldi. Kuşkusuz dünya seyahati yapacak olsaydım. Okyanuslarda gezseydim. Böyle bir aleti alırdım. Bu tabletler, ihtiyacımın çok üstünde. Bir de gelir TL, harcama euro olunca işin endazesi iyice kaçıyor.

"Alışkanlık"lar faslı öylece duruyor zaten..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Çok teşekkürler, benim için güzel bir o kadar da can sıkıcı bilgilenme oldu. Güzel oldu, birinci elden olası imkanları öğrendim. Can sıkıcı oldu, bu kadarı, bu maliyetler bana yormaktan fazlasını yapar.

*

Ç. Ş.

Evet rakamlar hiç ucuz değil maalesef Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

B. O.

Selam Çetin korsan,
telefonlarla ilgileniyorum sağlamlığı çok etkiledi doğrusu. Yurt dışı sitelere göz attım oldukça hesaplı görünüyor. Bu durumda buradan almaya gerek yok diye düşünüyorum ne dersiniz? kendim y dışına çıktığımda getirmek gibi bir  hakkım var sonuçta...
*

Ç. Ş.

Selam Çetin korsan,
telefonlarla ilgileniyorum sağlamlığı çok etkiledi doğrusu. Yurt dışı sitelere göz attım oldukça hesaplı görünüyor. Bu durumda buradan almaya gerek yok diye düşünüyorum ne dersiniz? kendim y dışına çıktığımda getirmek gibi bir  hakkım var sonuçta...

Aynen Birol korsanım, doğru düşünmüşsünüz. Fiyatları o kadar uygun ki yedek parça niyetine 2 tane bile alınablir. Benim BV7000Pro için öyle bir açılmamış yedeğim var mesela. Ama şansıma hiç de sorun çıkartmadı.
*

H. E.

Selam Çetin korsan,

Aynen Birol korsanım, doğru düşünmüşsünüz. Fiyatları o kadar uygun ki yedek parça niyetine 2 tane bile alınablir. Benim BV7000Pro için öyle bir açılmamış yedeğim var mesela. Ama şansıma hiç de sorun çıkartmadı.

Nerede bu uygun fiyatlar?
*

B. O.

Çok araştırmamakla birlikte Ali expreste gözüme çarptı mesela...
*

Ç. Ş.

Mesela bu model en az kaba ama en özellikli olanlardan. Ben ilk fırsatta benim BV7000Pro yu bununla değiştireceğim.

Şu sıralar aliexpress te yıldönümü indirimi de var. Bedavadan az pahalıya geliyor Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ama söylememe gerek var mı bilmiyorum ama sakın direk Türkiye ye kargo ile istemeyin PTT den geri gider.

Bu verdiğim linkteki fiyata kablosuz şarj standı da dahil
« Son Düzenleme: Mart 30, 2019, 14:34:27 Gönderen: Çetin Şahinöz »
*

Ç. Ş.

Sevgili korsan kardeşlerim. Deniz koşullarına ve zorlu ortamlara dayanıklı telefon arayanlara duyurulur KVK garantisi ile Blackview Türkiyede ve gerçekten çok uygun rakamlara satılıyor.

Bu da ürünün orijinal linki;

*

M. B. .

Teşekkür ederim.sayende bir telefonum oldu.
*

Ç. Ş.

Mustafa korsanım, telefonun beklentilerinizi karşılamasını dilerim. İyi günlerde kullanın. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

R. E.

Konuyu canlandıralım ve yeni bilgiler gelsin.
Açık alan ve deniz koşullarına dayanıklı tablet ve telefon konusunda yeni bilgi var mı?
Bu arada bu telefon ve tabletlerden alan korsanlar deneyim ve izlenim paylaşırsa öğrenmiş oluruz..