0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

B. Y.

Hangi marka derinlik göstergesi tavsiye edersiniz ?
« : Haziran 21, 2018, 16:42:34 »
Sevgili korsanlar,
32 feet Islander marka 1978 model accumulate yaşlı kızımı ilk defa karaya alacağım Marmaris Netsel Marina da.29 Haziranda.Aldığımdan beri iki sezondur garmin balık bulucunun derinlik göstergesi çok stabil.Hep 7.2 Bu nedenle kendisine elveda diyeceğim.Ama hız göstergesi de yok.İlk aldığımda Raymarine Autopilot taktırmıştım.Şimdi derinlik için ne marka tercih edeyim bilemedim.Aslında hız ve derinlik bir arada olsa güzel olur ama fiyatlılar.Önerilerinizi lütfen benden esirgemeyin.

*

B. Y.

Ynt: Hangi marka derinlik göstergesi tavsiye edersiniz ?
« Yanıtla #1 : Haziran 21, 2018, 16:46:19 »

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

D. U.

« Yanıtla #2 : Haziran 21, 2018, 20:21:33 »
derinlik göstergesi çok stabil.Hep 7.2

Burak korsan, aslında istikrar iyi bir şey ama karar sizin tabi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Marmaris'te parçacıların olduğu sokakta hem Nato marin, hem de kapısında isim falan yazmayan ikinci el bulunduran ve tamir yapan iki dükkan var. Arzu ederseniz telefon veya kapı numarasını temin edebilirim.
Karada işler kolayınıza olsun.

*

B. Y.

« Yanıtla #3 : Haziran 21, 2018, 22:40:24 »

Burak korsan, aslında istikrar iyi bir şey ama karar sizin tabi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Marmaris'te parçacıların olduğu sokakta hem Nato marin, hem de kapısında isim falan yazmayan ikinci el bulunduran ve tamir yapan iki dükkan var. Arzu ederseniz telefon veya kapı numarasını temin edebilirim.
Karada işler kolayınıza olsun.
[/quote]

Çok sevinirim Demir Korsanım.Raymarine den yarın sabah teklif gelecek ama maili açmaya korkuyorum  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

B. Y.

« Yanıtla #4 : Haziran 23, 2018, 13:05:58 »
Raymarine den fiyatlar geldi rüzgar derinlik deniz suyu sıcaklığı hız komple set 2340 € . Rüzgar olmadan 1322 € . sanırım en mantıklısı yine balık bulucu

*

M. Y.

« Yanıtla #5 : Haziran 23, 2018, 14:25:42 »
şu ada anladığım kadarıyla  tek bir  gösterge alacaksınız ancak ileriyi de düşünüp sistemlerin birbiri ile entegre hatasız çalışabilmesi iiçin ilerde yapacağınız ilaveler ve değişiklikleri de aynı marka ile yapacağınız düşünerek sistem tercihinizi yapmanızı öneririm.
*

B. Y.

« Yanıtla #6 : Haziran 23, 2018, 18:47:59 »
şu ada anladığım kadarıyla  tek bir  gösterge alacaksınız ancak ileriyi de düşünüp sistemlerin birbiri ile entegre hatasız çalışabilmesi iiçin ilerde yapacağınız ilaveler ve değişiklikleri de aynı marka ile yapacağınız düşünerek sistem tercihinizi yapmanızı öneririm.

Evet çok haklısınız.Bunun için önce kayığı değiştirip değiştirmeyeceğime karar vermem gerekiyor.Yaptığım masrafları fiyatla koymam pek mümkün gözükmüyor.Aldığımdan beri Ultra Çapa Raymarine Autopilot 5500 webasto çamlar ırgat ocak yatak ve döşemeleri değiştirdim.Bir hayli masraf yaptım.
*

B. Y.

« Yanıtla #7 : Haziran 23, 2018, 18:51:07 »

Klasik olduğundan çok seviyorum
*

M. Ö.

« Yanıtla #8 : Şubat 18, 2019, 10:38:25 »
Değerli korsanlar,
9 mt yelkenli fiber teknemde bulunan Navman Marka derinlik göstergesi emekli oldu? yerine daha işlevsel olduğunu düşündüğüm GPS ve harita özellikli balık bulucu almaya karar verdim.
Raymarine Dragonfly 7 almayı düşünüyordum. Tuzla 2019 fuarda Raymarine, Element 7 hv 'yi öneriyor. Dragonfly dan farkı
3 boyutlu görüntü, motor devir yağ vs bilgisi ve ara yüzle otopilot vs gibi sistemlere bağlanabilme özelliği var. Aralarında 1000 tl gibi bir fark fark.(dargonfly üretimden kalkıyormuş bu arada)
öneriniz ne olur?
*

R. R.

« Yanıtla #9 : Şubat 18, 2019, 17:46:07 »
Mert korsan

garmin piyasadaki en ekonomik olan sanırım.

yön, gps hızı ve derinliği gösteriyor. ilgilenirseniz balık ta tabiki
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. A. T.

« Yanıtla #10 : Şubat 18, 2019, 22:20:32 »
Benim de navmanin transducer i kırıldı.Bulamadim.Raymarine den fiyat aldım.Cnr a gidince alicam.Bence arızasız alet raymarine.Parcasi da var.
*

O. E.

« Yanıtla #11 : Şubat 19, 2019, 00:17:29 »
Raymarine çok iyi gerçekten
Cnr da Ali Beyi bulun....
*

M. Ö.

« Yanıtla #12 : Şubat 19, 2019, 08:10:16 »
Teşekkür ederim. Ali bey ile görüşeceğim.