0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. E.

windsur br. everitt 29 feet
« : Nisan 08, 2019, 16:01:58 »
merhaba kaptanlarım,
henüz yelkenlim yok, ufak motorbotla idare ediyoruz ama imkan ve zaman izin verdiğinde ben de tek gözümü karartıp korsan olacağım, umarım.
bir tanıdığımızın satılı 29 feet windsur br. everitt teknesi var. biraz araştırdım, anladığım kadarıyla j.everitt in dizayn ettiği, windsur brother ın imal ettiği ki sanırım bunlar bir yelken klübü imiş, 1983 yapımı bir tekne. usa bayraklı ve muhtemelen bakıma ihtiyacı var. tekneyi görmedim ve fiyat konusunda da düzgün bir bilgi edinemedim henüz.
29 feet hayalimdeki "en azından" akdeniz fethi için yetersiz fakat o da bir başlangıçtır.
bu marka hakkında duygusu olan, fiyatı nedir bilgisi olan kaptanlarım yorum yaparsa sevinirim.
rüzgarınız kolayına pruvanız neta dostluğunuz daim ola.

*

N. D.

Ynt: windsur br. everitt 29 feet
« Yanıtla #1 : Nisan 08, 2019, 20:14:23 »
Hem Amerikan bayraklı hem de 83 model !  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. E.

« Yanıtla #2 : Nisan 09, 2019, 10:17:20 »
anladım nevzat üstad  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. A. T.

« Yanıtla #3 : Nisan 16, 2019, 20:25:35 »
Bende 85 model first 29 var gayet güzel gezdiriyor bizi.Tekneyi görmeden karar verilir mi?

*

H. E.

« Yanıtla #4 : Nisan 17, 2019, 09:39:30 »
teşekkür ederim hasan ali kaptan, yılından ziyade abd bayraklı olması ve boyu düşündürdü beni. kullanımı ve konforu hakkında kısa bilgi verebilir misiniz?

*

H. A. T.

« Yanıtla #5 : Nisan 18, 2019, 00:30:33 »
Takibi tavan yüksekliği 1.75 boylulara düşük gelebilir.dar alan sevmeyenlere sıkıcı gelebilir.Bu size bağlı almak kullanmak istediğiniz tekneyi görüp içine girmeden bilemezsiniz.First 29 bize fethiye ve gocek için yetiyor.2 kişi 2 kez rodos a gittik.Cok güzel yolculuklar geçirdik.Bende ayriyeten 4.65 polyester tekne var.Onunla sadece dalışa gidiyoruz.borda yüksekliği çok düşük o kadar çok çırpıntı aliyorki dalış elbisesi olmadan binemezsin.Ama biz suya girip çıkarken çok rahat ediyoruz.Uzerimizde wetsuit olduğundan bir sıkıntı olmuyor.Kullanacaginiz deniz ,kişi sayısı,istekleriniz çok önemli.first 29la 4 kişiden fazla olunca hoş olmuyor mesela.