0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

N. Y.

Sevgili Korsan ve Korsaniceler,
Bazi dostlar biliyorlar. Teknemin kullanma hakkini dunya seyahatine hazirlanan bir gec kiza verecektim. Ancak proje iptal oldu. Teknemi acilen satmak istiyorum. Fiyatini 150 binden 120 bine indirdim. Bilginize...

Nalan Korsanice.
tel 536 692 0919
Tekne ilani denizpazari.com ilan no 104196

*

S. Y.

Merhaba,

Tekneniz ile ilgileniyorum. Tekne resimleri ve özelliklerini nereden edinebilirim?

Saygılar,

Serdal YAVAŞ

*

S. Ş.

Yazmış ya  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

tekne heyecanı var galiba  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

Ö. Y.

Muhteşem bir tekne bence; ikinci tekne olarak almktan kendimi zor alıkoyuyorum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Sent from my iPhone using Tapatalk

*

N. Y.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Merhaba,

Tekneniz ile ilgileniyorum. Tekne resimleri ve özelliklerini nereden edinebilirim?

Saygılar,

Serdal YAVAŞ
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

N. Y.

Sevgili Korsaniçe ve Korsanlar,
Öncelikle çocuk doğuran ve doğuramayan yüreği anne sevgisi dolu tüm  canlıların ve kadınların anneler gününü kutluyorum.

Nalan Korsaniçe
*

N. Y.

Sevgili Korsaniçe ve Korsanlar,
Çok sevdiğim güzel teknem Pacific High i kendime doğum günü armağanı gibi geçen perşembe günü sattım. İlgilenen herkese teşekkürlerimi iletiyorum.
Özellikle her süreçte yanımda olan bana her tür desteği veren Merem Korsan a teşekkürlerimi iletiyorum. Deniz yürekli Merem Korsan iyi ki varsın ve iyi ki tanışmışız....
Teknemi yine deniz yürekli PH ın değerini bilecek, güzel hayalleri olan genç gezgin korsan Selim Timur aldı.
Hayallerini PH ile gerçekleştirmesi dileğiyle...
Selametle güzel seyirler olsun...

Nalan Korsaniçe.
*

H. E.

Hayırlı olsun. Teknenin ve yeni-eski sahiplerinin bahtı açık olsun.
*

R. E.

Hayırlı olsun..
Bir teknenin seven biri elinde olması, olabilecek şeylerin en güzeli...

*

S. T.

Sevgili Nalan hanım değerli düşünceleriniz için çok teşekkür ederim, Pacific High ile çok kısa süre içinde bütünleştim ve beni kabul etti sanırım, her defasında beni şaşırtan ve büyüleyen bu güzel kızla bundan sonra geriye sadece palamarları çözmek  kalıyor, bir çok şey keşfedeceğim bu yolculukta bana böyle bir fırsat verdiğiniz için  tekrar teşekkür ederim...
*

Ö. Ç.

Hayırlı olsun Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap güzel seyirleriniz olur inşallah
*

S. T.

Çok teşekkür ederim herkese.