0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

A. Ü.

Ynt: Satılık polietilen bic 245 dinghy
« Yanıtla #30 : Eylül 28, 2017, 17:21:00 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ben söyle bir liste hazirladim

1- Herim
2- Tiryaki
3- Sener
4- Mustafa
5- Tümay
6- Oktay
7- Nedim
8- Ali
isteken kendini eklesin listeye, ben olsam satici zam yapardim

Fiyatta oynama olmaz, kızıştırma tamam da o kadar değil  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Haklısın Tümay rakam yazılmış bir kere..

alan satabilir ama Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Herim korsan tabi ki sata bilir.

*

N. D.

« Yanıtla #31 : Eylül 29, 2017, 19:53:24 »
Bu isin sonu ne oldu gercekten merak ediyorum  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Hakan korsanim bir ses ver, halan umudumuz varmi bizde bilelim

*

H. E.

« Yanıtla #32 : Eylül 29, 2017, 20:15:52 »
Bu isin sonu ne oldu gercekten merak ediyorum  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Hakan korsanim bir ses ver, halan umudumuz varmi bizde bilelim

Haber bekliyorum. Gökhan Korsan ne IBAN yolladı ne bir ses verdi.

*

S. Ş.

« Yanıtla #33 : Eylül 29, 2017, 20:31:53 »
Bende Herimden beklıyorum  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

C. A.

« Yanıtla #34 : Eylül 29, 2017, 22:11:59 »
Bir kaç saat sonra özelden satıldı diye bir mesaj gelebilir. Bize mahsus bir olay bence. Bu tarz davranışları en çok iş başvurularında yapılır. size döneceğiz denilir ama olumlu ya da olumsuz bir haber gelmez. Cevap vermek ya da olumsuz geri dönüşler zulum gelir bize.

*

T. A.

« Yanıtla #35 : Eylül 29, 2017, 22:12:53 »
Benim de beklediğim bir kaç kişi var  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

O. E.

« Yanıtla #36 : Eylül 29, 2017, 22:18:23 »
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Çok geyik oldu Gökhan korsan 500 TL dedi bence 5.000 TL ye sahibinden com’a ( pardon neydi bunun adı MALUM SİTE ) ilan verdi.
Yakında Amel ile takas ederim diyecek  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

S. Ş.

« Yanıtla #37 : Eylül 29, 2017, 22:57:58 »
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Çok geyik oldu Gökhan korsan 500 TL dedi bence 5.000 TL ye sahibinden com’a ( pardon neydi bunun adı MALUM SİTE ) ilan verdi.
Yakında Amel ile takas ederim diyecek  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap milletin gözü kaldı ortadan catlıycak alet göze gelip, kureklerde ortada yoktu zaten Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

O. E.

« Yanıtla #38 : Eylül 30, 2017, 00:26:28 »

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap milletin gözü kaldı ortadan catlıycak alet göze gelip, kureklerde ortada yoktu zaten Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Şu malum sitemidir nedir onu ara sıra  kontrol etmek lazım .
Satılık polietilen dingi bölümünü küreği olmayan varsa bizimkisi. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

G. I.

« Yanıtla #39 : Ekim 01, 2017, 00:46:05 »
Selamlar,
Gecikme için üzgünüm seyahat süresince ilgilenemedim.
Erim korsanımla söz kestik. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bic 245 imizin yeni sahibidir.
Almaz ise Nedim Korsanımın listesine sadık kalacağız Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap)

İzleyen ve yorum yapan korsan dostlara selamlar.

*

T. A.

« Yanıtla #40 : Ekim 01, 2017, 01:03:19 »
Selamlar,
Erim korsanımla söz kestik. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Almaz ise Nedim Korsanımın listesine sadık kalacağız Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap)

İzleyen ve yorum yapan korsan dostlara selamlar.
Hayırlısı olsun, beklemeye devam..

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*

T. A.

« Yanıtla #41 : Ekim 01, 2017, 01:04:29 »
Selamlar,

Bu fazladan olmuş
« Son Düzenleme: Ekim 01, 2017, 01:05:46 Gönderen: Tümay Akata »
*

H. E.

« Yanıtla #42 : Ekim 01, 2017, 07:48:47 »
Herkese teşekkürler.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

O. E.

« Yanıtla #43 : Ekim 01, 2017, 08:13:33 »
Güle güle kullan Hakan Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

S. Ş.

« Yanıtla #44 : Ekim 01, 2017, 10:49:54 »
Herkese teşekkürler.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Begenmezsen haber ver Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap