0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

G. N.

Ynt: KARADAĞ...Güzel Memleket :)
« Yanıtla #30 : Ocak 17, 2019, 13:26:58 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Gecen yil gitmistim havaalanindan arac kiralayip 3 gun tum sahili gezdim özellikle kotor en sevdigim yerdi. Hele kiyilarindan denize girmek tarif edilemez birsey di. Güneyde bar ve uljcin de cok güzel yerler.
Hatta bar sehrinde cok güzel ahsap yelkenli kayiklar yapan baba ogul ile tanismistim. Ismi bokovac ti galba giderseniz mutlaka ziyaret edin.sahile yakin cekek yerindeler

Çok yakın takipçisiyim , merak etmeyin Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
İnanılmaz güzel işler çıkarıyorlar. Minicikler ama sanat eseri gibi..

*

H. A. Ö.

« Yanıtla #31 : Ocak 17, 2019, 14:47:20 »
Konu güncelken bugün haberi düşmüş.

*

G. N.

« Yanıtla #32 : Ocak 17, 2019, 15:21:09 »
Konu güncelken bugün haberi düşmüş.

Sormayın...çok fena reklam oluyoruz yine. Ben kendim şahsen burada mücadelesini veriyorum burada. Ayrıca İş Adamları Derneği olarak da ortak bunları deşifre ediyoruz.
Yılbaşında 3-4 tanesi sınırdışı edildi bile.

*

A. Y.

« Yanıtla #33 : Şubat 21, 2019, 10:41:49 »
Cennet vatan Ukrayna nin guzide turistik sehrinden selamlar Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ukraynali patron yillar evvel bana; "Seni Chernogore den evlendirelim, oranin kizlari hem Slav kadinlari gibi guzel, hem de Turk kadinlari gibi emektar,  degerbilir ve vefali"  demisti..

Dinlememekle buyuk hata ettik tabi patronu  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
oysa "Bir erkegi, Turk kadini butun bir ömüre yayarak, Ukrayna kadini ise yapabilecegi en kisa sure icerisinde bitirir" gibisinden daha ne altin ögütleri daha vardi.. Neyse, olan bana oldu Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
 Konu o degil de, acaba patron ne kadar hakliydi ?! Kesin haklidir da, ne derece acaba.. Karadag kadinlari hakikatten yuksek insani degerlere mi sahip ? Kadin oyle ise millet de oyledir cunku..

*

G. N.

« Yanıtla #34 : Şubat 21, 2019, 20:45:10 »
Cennet vatan Ukrayna nin guzide turistik sehrinden selamlar Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ukraynali patron yillar evvel bana; "Seni Chernogore den evlendirelim, oranin kizlari hem Slav kadinlari gibi guzel, hem de Turk kadinlari gibi emektar,  degerbilir ve vefali"  demisti..

Dinlememekle buyuk hata ettik tabi patronu  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
oysa "Bir erkegi, Turk kadini butun bir ömüre yayarak, Ukrayna kadini ise yapabilecegi en kisa sure icerisinde bitirir" gibisinden daha ne altin ögütleri daha vardi.. Neyse, olan bana oldu Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
 Konu o degil de, acaba patron ne kadar hakliydi ?! Kesin haklidir da, ne derece acaba.. Karadag kadinlari hakikatten yuksek insani degerlere mi sahip ? Kadin oyle ise millet de oyledir cunku..

Anıl Korsanım;
Sorunuza güzel aforizmik cevaplar yazmayı çok isterdim ancak, evli ve bu sefer mutlu bir adam olarak olarak pek bir fikir beyan edemeyeceğim.
Geçmiş zamanlardaki deneyimlerime istinaden, patronunuzun son derece haklı olduğunu söyleyebilirim ama. Slav kadınları, anaerkil bir toplumda yetişmenin de sanırım etkisi ile, ciddi anlamda adam seçerek ömrünü de o adama kayıtsız adayan canlılar..
Saygılarımla sevgilerimle.
Kotor dan selamlar... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap