0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

K. Y.

Süreyya abiciğim, hayırlı, uğurlu olsun.
Tekneyi gezme şansım oldu. Gerçekten çok diri ve güzel bir tekne. Umarım heyşey gönlünüzce olur.
Saygı ve sevgiler.
Burak

*

S. G.

Çok teşekkür ederim.

Bu arada yanlış bir tarih yazmışım. Yelkenler 2017 yılında yapılmış 2019 değil. Ama en fazla 5 kere açılmıştır tabii.

*

H. A.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Çok teşekkür ederim.

Bu arada yanlış bir tarih yazmışım. Yelkenler 2017 yılında yapılmış 2019 değil. Ama en fazla 5 kere açılmıştır tabii.
Süreyya Korsanım, teknenize büyük emek vermişsiniz, her şey gönlünüzce olsun.

*

D. A.

Forumda tekne fiyatları ve Türkiye pazarı konusunda yazdıklarım çok eleştirildi ama bu tekne çok güzel bir örnek olmuş.
İlandaki tekne incelediğim emsallerine göre  donanımlı, motor saati çok düşük, fiyatı mantıklı.. Ve en önemlisi çok bakımlı gözüküyor..
Bu teknenin satışta kalma süresi , gereksiz balon haline gelen fiyatlar ve herkes tekne alma yarışında,satışlar patladı algısı yaratmaya çalışan bir grup insan için iyi bir cevap olacaktır.

Umarım yanlış çıkarım ve en kısa zamanda satabilirsiniz.. Teknenin satışının yurtdışı sitelerde çok daha hızlı olacağını düşünüyorum.
« Son Düzenleme: Temmuz 02, 2020, 13:15:47 Gönderen: Doğan Alalof »

*

H. A.

Teknenin yabancılara satışı için Sunbırd gibi sitelerde sergilenmesi uygun olur.

*

S. G.

Hakkı kaptan , Dogan Kaptan ,

Çok teşekkür ederim. Sağolun. Teknemi hiç satma fikrim yoktu ve bu yuzden ilmik ilmik bir çok şey yaptım ama sonda bir katamaran hevesimiz oldu bakalım inşallah istediğimiz gbi olur.
*

S. G.

Yen resimler yükledim.
*

S. G.

Ynt: Jeanneau Sun Odyssey40 Henüz orijinal 1400 saatte satılık TC Bayrak
« Yanıtla #22 : Ağustos 09, 2020, 16:29:08 »
Değerli Kaptanlar ;

Teknemi sattım. İlgilenen arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. 40 feet ve altı Catamaran tekne arıyorum. Bildiğiniz satılık varsa lütfen bana bildirin.
*

K. Y.

« Yanıtla #23 : Ağustos 10, 2020, 09:39:58 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Değerli Kaptanlar ;

Teknemi sattım. İlgilenen arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. 40 feet ve altı Catamaran tekne arıyorum. Bildiğiniz satılık varsa lütfen bana bildirin.

Hayırlı olsun.
*

M. A.

« Yanıtla #24 : Ağustos 10, 2020, 09:50:22 »
Hayırlı olsun abi...

Şimdi gönlündeki katamaranı bulursun inşallah kısa sürede... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. Ç.

« Yanıtla #25 : Ağustos 10, 2020, 13:02:33 »
Hayırlı olsun.