0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

F. F.

Sayın korsanlar

Uzun yol yelkenli transferleri yapan bir kaptanım, bütçem tekne almaya müsait değil
Günlük İstanbul’da  bareboat teknesini kiralayan yada kiralamak isteyen varmıdır ?
Tekne sahibinin benden emin olması açısından birlikte kısa bir seyir de yapabiliriz.
34 ya da 37 feet olabilir dolap dümen olmalı, sabah 10 akşam 18 arası arkadaşlarla seyir amaçlı kiralama yapmak istiyorum. Yada bildiğiniz arkadaşınız varsa yardımınızı rica ederim.
« Son Düzenleme: Nisan 07, 2019, 23:42:39 Gönderen: Fatih Fescioğlu »

*

A. Ş.

Ynt: İstanbul’da günlük kiralık yelkenli aranıyor..
« Yanıtla #1 : Nisan 08, 2019, 19:49:14 »
İstabul'da bareboat yelkenli çok aradık biz de Fatih kaptan. Ama bulamadık Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

S. E.

« Yanıtla #2 : Nisan 08, 2019, 21:07:15 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Cok uzun zamandir bulabildigim tek ilan bu. Bir ikicisi denk gelmedi.

*

F. F.

« Yanıtla #3 : Nisan 11, 2019, 15:29:16 »
Evet bunu bende gördüm hatta aradim fakat yeke dümen ne yazıkki..

*

F. F.

« Yanıtla #4 : Nisan 11, 2019, 15:30:24 »
İstabul'da bareboat yelkenli çok aradık biz de Fatih kaptan. Ama bulamadık Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Kalamıştan hedef yelkende varmış Atilla kaptan fakat fiyat alamadım henüz bilginiz  olsun...

*

F. F.

« Yanıtla #5 : Nisan 11, 2019, 15:35:28 »
Bu arada bir arkadaşın teknesi ile toplam 24 saat temel yelken ve yatçılık eğitim programı başlattık Kalamışta böyle bir eğitime ihtiyacı olan arkadaşlar benimle temas kurabilir.. 4 gün 6 şar saat denizde eğitim olacak beneatu first 37 feet  yarış teknesi ile..Kalamıştan avara olacak tekne bilginize... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

C. D.

« Yanıtla #6 : Nisan 14, 2019, 00:02:36 »
31 ft dolap dümen Algomar Karia teknem var ama bareboat öncesi kaptanlı çıkış yapabiliriz, pendik marinadan. Sonrasında bareboat da olabilir belki
*

M. A.

« Yanıtla #7 : Nisan 14, 2019, 15:50:14 »
İstanbul’da bulmanız bence çok zordur...
Zaten İstanbul’da teknelerini tutan kaptanlar evi olarak görür... Kimseye vermeye kıyamazlar   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

U. A.

« Yanıtla #8 : Nisan 15, 2019, 14:35:12 »
Bu arada bir arkadaşın teknesi ile toplam 24 saat temel yelken ve yatçılık eğitim programı başlattık Kalamışta böyle bir eğitime ihtiyacı olan arkadaşlar benimle temas kurabilir.. 4 gün 6 şar saat denizde eğitim olacak beneatu first 37 feet  yarış teknesi ile..Kalamıştan avara olacak tekne bilginize... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Fatih Kaptan Merhaba , ne zaman başlayacaksınız ? Ve ücret nedir ?
*

O. T.

« Yanıtla #9 : Mayıs 09, 2019, 03:58:00 »
Selamlar,
2017 gibi sanirim Kechi Yatciliktan kiralamistim Azure 40 tipi tekneleri vardi. Su an halen aktiflermi bilmiyorum . O zamanda zordu su anda zor sanirim genelde hep kaptanli vermek istiyorlar tekneleri
*

F. F.

« Yanıtla #10 : Mayıs 09, 2019, 17:04:05 »
teşekkürler hallettim ihtiyaç kalmadi
*

F. F.

« Yanıtla #11 : Mayıs 10, 2019, 02:51:27 »
Utku bey ,

Yeni farkettim kusura bakmayın..
Eğitimler başladı toplamda 30 saat eğitim haftada 2 gün 3 hafta , günde 5 er saat
Yanaşma ayrılma temel terimler yelken rüzgar ilişkisi ve trimleri ve daha bir çok konu uygulamalı fiyat 1700 tl 4/6 kişilik guruplarda indirim var.. 05448542656 dan benimle temas kurabilirsiniz...

Saygı ve selamlar
« Son Düzenleme: Mayıs 10, 2019, 02:53:25 Gönderen: Fatih Fescioğlu »