0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

A. A.

Yaşar korsanım,
Hava almak, moral depolamak , biraz olanlardan uzaklaşmak isterseniz eşinizle beraber teknemde ağırlamaktan memnuniyet duyarım. Lütfen bir mesaj atın yeter...
Saygılarımla

*

S. K.

Çok geçmiş olsun... Benzer şeyleri yaşadım; hatta ironik şekilde, hep hayal ettiğim gibi ailecek kendi teknemizde ilk kahvaltımızı yaparken eşimin mailine düşen MR raporuyla öğrenmiştik durumu...

İlk an bize de öyle gelmişti ama sonra gördük ki artık hastalıklardan çok tedaviler amansız... O yüzden naçizane önerim; o kelimeyi kafanızdan silin öncelikle... Ne "amansız"lar biliyoruz 50 yıl önce dünyayı kasıp kavuran, bugün adlarını hatırlayan yok...

Acil şifalar diliyorum...

*

G. T.

Geçmiş olsun Yaşar Korsan. Acil şifa diliyorum. Doktor olarak katkı koyabileceğim bir durum olursa her zaman desteğe hazırım. Danışmak istediğiniz bir konu olursa her zaman irtibat kurabilirsiniz. Özelden telefon numaramı yollayacağım. Saygılar, sevgiler

*

Ö. Y.

Acil şifalar diliyorum; inşallah “herşey çok güzel olacak”; umudu kaybetmeyin ve denizden uzak kalmayın lütfen.

Sent from my iPhone using Tapatalk

*

H. A.

Yaşar korsan eşinize acil şifalar diliyorum, hayallerinize biraz  ara vermiş olduğunuzu düşünün, hepimizin başına benzer durumlar geliyor ve birkaç yıl önce geldide.

*

E. Ç.

En kısa zamanda eşinizin sağlığına kavuşmasını ve hayalinize kaldığınız yerden devam etmenizi dilerim
*

N. B.

Yaşar korsan geçmiş olsun esinizi ve sizi uygun zamanda kaçamak yapmak isterseniz teknemizde misafir etmek isteriz
*

Y. S. P.

Şifa dileyen tüm korsan korsaniçe tüm dostlara tek tek teşekkür ederim ayrıca teknesine davet eden korsanıma da teşekkür ederim denizin fatihi de davet ediyor başka dostlarımda ama malesef bizim durum tekneye çıkacak gibi değil kesintisiz oksijen ihtiyacımız olduğundan tekrar herkese teşekkürler
*

M. C.

Daha nice hayata dair hanımefendi ile  birlikte planlar yapmanız dileğimle. Acil şifalar dilerim.
*

Y. S. P.

Ve birdevri kapattık Don Questo || ona değer verecek Ateş hocama teslim edildi emekliliğinde keyif sürmesi dileğimle sağlık içinde kullansın
*

E. O.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ve birdevri kapattık Don Questo || ona değer verecek Ateş hocama teslim edildi emekliliğinde keyif sürmesi dileğimle sağlık içinde kullansın

Hayırlısı olsun, eşinize şifalar dilerim..

Selametle..
*

V. U.

Yaşar korsanım çok geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin, dualarımız sizinle...
Yardım edebileceğimiz bir şey olursa bilgi verin lütfen...
*

S. I.

çok geçmiş olsun acil şifalar
*

O. B.

Yaşar korsanım acil şifalar dilerim. Bu zor zamanlarınız çabuk geçer umarım.
*

A. I.

Eşinize acil şifalar diliyorum Yaşar korsanım. Umarım tez zamanda sağlığına kavuşur.