0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. Ç.

Ynt: Denizin Fatihi Satılık - Bavaria 37
« Yanıtla #15 : Kasım 01, 2019, 23:49:00 »
Genelde büyütmek için satılır, siz ise küçültmek için. ''Küçük'' tanımınıza 30 feet uyarsa bana da 37 feet uyardı Fatih Korsanım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

F. T.

« Yanıtla #16 : Kasım 02, 2019, 00:07:03 »
Herkese cok tesekkur ederim.Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Dusundugum boy 30/33 arasi zaten Korsanim ozelden tekne bilgilerini yazabilirsiniz isterseniz.

*

E. E.

« Yanıtla #17 : Kasım 24, 2019, 17:26:48 »
Merhabalar,

Hala satılık mı acaba ?

*

F. T.

« Yanıtla #18 : Kasım 24, 2019, 19:20:38 »
Evet satilik.

*

F. T.

« Yanıtla #19 : Mart 23, 2020, 12:19:40 »
Merhaba, ilan günceldir. Tekne en son yazdığım özelliklerdedir. Kışın pek kullanılmadığı için tertemiz beklemekte.Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Milletce şu Corona belasından kurtulursak inşallah, yaz başı çocuklarla bir tatil yapıp sonra teslim etme düşüncesi ile satmayı düşünüyorum. Keza bu kış pek gidemedik ve çok özledik.

Bu arada söylediğim gibi Gekolar yada çevremiz içindir ilan, başka yerde ilan yok.

Herkese sağlıklı günler dilerim.

« Son Düzenleme: Mart 23, 2020, 12:22:59 Gönderen: Fatih Tanış »

*

F. T.

« Yanıtla #20 : Mart 23, 2020, 14:53:17 »
Soranlar oluyor. Önemli bölgelerle ilgili bi kaç foto buldum telefonumda, onları iletiyorum. İlaveten satış için videolar çektim onları arzu edene gönderirim. İletişim için 0 532 565 38 22 ..

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bu arada dingi ve motoru için yanlış anlaşılmayı engellemek adına açıklama yapmalıyım. Fotografta görülen takım bu tekne için çok büyük gelmiştir. Denemek için aldım fakat farklı işlerde kullanmaktayım. Satın aldığımda bana teslim edilirken verilen takım verilecektir.

Ayrıca lazybag krem renk olarak yenilenmiştir. Yenilenen tüm bimini vb lerin yedekleride verilecektir.
« Son Düzenleme: Mart 23, 2020, 15:06:08 Gönderen: Fatih Tanış »
*

A. A.

« Yanıtla #21 : Nisan 18, 2020, 16:37:40 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
İlan günceldir. Bizden birine gitmesi arzusunda olduğum için başka bir yere ilan vermedim. Dediğim gibi Gekolara güzel bir indirim yapacağımdır.Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Selam
resimlerini gönderir misiniz?
*

F. T.

« Yanıtla #22 : Haziran 25, 2020, 18:16:03 »
Günceldir..

Geko ya pek giremiyorum dostlar, whatsapp dan iletişim kurarsanız sevinirim..

0 532 565 38 22
*

S. Ç.

« Yanıtla #23 : Haziran 25, 2020, 20:44:44 »
Fatihcim..belliki tekneni satmayı pek istemiyorsun..
İstesen..güzelce fotoğraflarını çekip,sahibinden com.’a koyup,linkini buradan paylaşırdın..
Yok ağabey ben beceremiyorum diyorsan,geçen seneki gibi beni çağır,göcek koylarında dolaşırken ben sana albenili tekne fotoğraflarını çekebilirim..😅😅
*

Ü. B.

« Yanıtla #24 : Haziran 27, 2020, 22:35:40 »
Çok güzel bir tekne. Bir gün bize de nasip olur inşallah. Şu an için bütçemin bir tık üzerinde..
*

M. Ç.

« Yanıtla #25 : Haziran 28, 2020, 15:35:32 »
Teklifim hala geçerlidir Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

F. T.

« Yanıtla #26 : Temmuz 09, 2020, 17:01:15 »
Fatihcim..belliki tekneni satmayı pek istemiyorsun..
İstesen..güzelce fotoğraflarını çekip,sahibinden com.’a koyup,linkini buradan paylaşırdın..
Yok ağabey ben beceremiyorum diyorsan,geçen seneki gibi beni çağır,göcek koylarında dolaşırken ben sana albenili tekne fotoğraflarını çekebilirim..😅😅

Ağabey hep kararsız kalıyorum haklısın. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Sahibinden ilan girdim bugün senin gazınla, gerisi kısmet artık..
*

F. T.

« Yanıtla #27 : Temmuz 09, 2020, 17:02:01 »
Teklifim hala geçerlidir Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Kaptanım sanırım büyüteceğim yine, o yüzden satıp almam gerekecek.Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

F. T.

« Yanıtla #28 : Temmuz 09, 2020, 17:02:32 »
Çok güzel bir tekne. Bir gün bize de nasip olur inşallah. Şu an için bütçemin bir tık üzerinde..

Teşekkür ederim Korsanım, inşallah size de nasip olur. Sevgilerimle. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

K. Y.

« Yanıtla #29 : Temmuz 09, 2020, 18:21:26 »
Hayırlı olsun Fatih. Kolaylıklar.