0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

E. Ö.

Centerboard malzemeleri
« : Mart 22, 2009, 01:59:21 »
merhaba korsanlar... Laser de yarışmayı bıraktığım ve laserimi de sattığım için elimde kalan yedek malzemelerimide satmak istiyorum. bunların hepsini tek tek satmak beni çok uğraştıracağı için hepsini bir çantaya koyup çanta halinde satmaya karar verdim. bu çanta içinde gerçekten önemli parçalar mevcut. bunlar nelermi ;

1 adet Holt marka yeni sistem yarış palangası.
Holt marka alt üst iğnecik.
1 adet Harken ratchamatic otomatik cırcırlı taban makarası.
1 adet RWO marka cırcırlı taban makarası.
1 adet Holt marka cırcırsız taban makarası.
2 adet Holt marka birleşik sapan makarası.
2 adet Holt marka laser bumba makarası.
1 adet Holt marka opimist bumba makarası.
2 adet Ronstan marka orta boy makara. ( laser baskı makarası olarak kullanılabilir. )
1 adet Ronstan marka optimist bumba makarası.
1 adet Ronstan marka cırcırlı orta boy makara.
1 adet Holt marka plastik sapan makarası.
1 adet Holt marka küçük köprülü yaylı makara.
1 adet Holt marka altı hareketli küçük makara.
2 adet Ronstan küçük makara.
1 adet makaralı metal plaka. ( yeni sistem palanga küçük makaraları.)
1 adet makarasız metal plaka.
4 adet RWO marka tıpa.
4 adet Omniflex  marka ortası ipli mafsal.
1 adet Laser direk bumba menteşesi.
1 adet RWO marka ucu plastikli stopper.
1 adet laser alt direk alt tıpası.
1 adet Holt marka laser salma tutamağı.
3 adet Clemcleat marka metal kıstırmaç.
4 adet Laser palanga bumba pimi.
10 adet schakle ( kilit ). 2 si büyük, 4 ü çapraz, 4 ü normal.
1 adet arka yaka metal kancası.
1 adet yay.
2 adet laser taban makarası plastik altı.
4 adet cam cleat.
1.5 metre beyaz yelken tamir bandı.
1.5 metre lastik ip

resimdeki herşey için 350 TL istiyorum. Çantada benden hediyesidir  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap ilgilenen korsanlardan haber bekliyorum... Rüzgarınız bol olsun  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. Ö.

Ynt: Centerboard malzemeleri
« Yanıtla #1 : Mart 22, 2009, 02:03:08 »
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. Ö.

« Yanıtla #2 : Mart 22, 2009, 02:07:59 »
bu arada imageshack te ki fotoğraf eklemek için link kopyaladığımız '' Direct link to image '' bölümü o sayfanın en altın dan EN ÜSTÜNE taşınmış Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap ilk foto onun için olmadı Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap gerçi abiler görünsün diye KOCAMAN puntolarla renkli yazmışlar ama  işte insan alışkanlıkalarından vazgeçemiyor eskiden neyse o o dur diyor okumadan atlıyo hemen. ( şahsen bizzat kendimin olduğu gibi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  )

*

U. U.

« Yanıtla #3 : Mart 22, 2009, 12:57:45 »
Emre korsanım sen o malzemeleri o paraya satacağına al yanına Marmaris'e götür Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap .Eğitim vereceğin tekne de zaten cücük kadar bir tekne Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap.Sadece üstü kapalı o kadar.Lazım olur kullanırsın.çetokaptan naapacan bunları bu koskaca tekneye uymaz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap dersede sen yinede sakla,bakarsın küçük istimbottta kullanırsınız Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap.Her ne kadar çeto küçük istimbot için bana''abi ne kadar büyük görünüyor '' dediğinde ''heee ''dediysemde,tekneye çıkarken ağzımdan çıkan bir sesti o Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap.

*

Ç. K.

« Yanıtla #4 : Mart 22, 2009, 13:12:29 »
Satılmıştır. İlgilenenlere teşekkür ederiz. Ben aldım çünkü Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. Ö.

« Yanıtla #5 : Mart 22, 2009, 13:17:55 »
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

U. U.

« Yanıtla #6 : Mart 22, 2009, 13:20:34 »
Bu bir itirafmı yani,cücük gibi terimini doğrumu kullanmışım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap.
*

Ç. K.

« Yanıtla #7 : Mart 22, 2009, 13:22:28 »
Utku abi ben sana bişey demiyorum.
Bu ayki Naviga'yı al 1 nisanda gör, başka birşey demiyorum
*

U. U.

« Yanıtla #8 : Mart 22, 2009, 13:26:23 »
Emre korsanım,senin bu çetokaptanın ile ben yan yana gelince hiç canın sıkılmayacak Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap.devamlı bir tuluat durumu var.Ama bazan offff durumları olabilir,o zamanda alır cücük gibi yelkenliyi ders vermelere kaçarsın Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap.
*

E. Ö.

« Yanıtla #9 : Mart 22, 2009, 13:30:42 »
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap canımın sıkılmayacağı kesin ama utku korsanım sende cücük demekten hiç vazgeçmiyosun yaniii Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap bi sehpa, bi sopa bide çarşaf uydurduğum herşeyle yelkene çıkabilirim, zevkli olur beklerim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap