0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

B. S.

almayı düşündüğüm jeanneau-espace-990
« : Temmuz 11, 2019, 19:58:05 »
Değerli korsanlar herkese merhabalar,

Eşim ile birlikte ağırlıklı olarak marmarada kullanmak üzere yeni başlangıç için aşağıdakine benzer bir tekne arayışındayız. Malum sitede bir süredir radarıma takılan bir jeno var. Şuradan Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap ulaşılabilir..

Bu tekne ile ilgili yorumlarınızı genel hatlarıyla açıklama ve görselleri değerlendirerek paylaşabilirseniz çok sevinirim. Sizlerin tecrübesi ve yorumları çok kıymetli olacaktır.

Şimdiden teşekkürler..

*

E. D.

Ynt: almayı düşündüğüm jeanneau-espace-990
« Yanıtla #1 : Temmuz 11, 2019, 20:06:34 »
  Bu tekne kendisi de forumumuz üyesi Mehmet Ergener'e aittir. Sanıyorum Tayland'dan getirdi. Uzun süre Finike marinada karada kaldı ve bakımları yapıldı. Tekne model olarak benim beğendiğim bir tekne. Ama detaylar konusunda kendisiyle görüşün. Kolay gelsin.

*

E. A.

« Yanıtla #2 : Temmuz 12, 2019, 09:17:24 »
Bence cok güzel tekne,başlangıç içinde ideal,hatta uzun seyirler içinde uygun.Bakımlı olduğu belirtilmiş.Belki biraz makyaj gerekebilir sizin keyfinize göre.

*

B. S.

« Yanıtla #3 : Temmuz 12, 2019, 14:22:38 »
Yorumlarınız için çok teşekkürler. Ender korsan, ufak tefek kozmetik ihtiyaçları kabulümdür  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. B. A.

« Yanıtla #4 : Temmuz 12, 2019, 17:39:06 »
Teknenin içi kullanışlı görünüyor. Sahibinin Gezgin Korsan olması da artısı. Öte yandan mutlaka survey yaptırmak lazım (gerçek değerini anlayabilmek için)

Bir de 2020 Haziran ayına dek Setur anlaşması var ki burası çok önemli...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

G. Ç.

« Yanıtla #5 : Temmuz 15, 2019, 14:39:29 »
Bu teknenin ilânı dikkat çekici ve güzelde duruyor... Bizde eşimle başlangıç ve ilk marmara ağırlıklı  gezi için tekne bakıyoruz Survey yaptırma konusu önemli nasıl olur ve fiyatları nedir bilmiyorum...Hayırlısı olur inşallah tecrübelerinizi paylaşıyorsanız sevinirim...
*

B. S.

« Yanıtla #6 : Temmuz 17, 2019, 12:31:10 »
Henüz bu tekneyle ilgili bir gelişme olmadı. Eğer süreç ilerlerse mutlaka paylaşacağım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

S. K.

« Yanıtla #7 : Temmuz 21, 2019, 21:21:59 »
Bugün gezerken denk geldim ilana... Ulaş adında bir beye opsiyonlanmış kayık... Aynısından bir tane daha var; görünürde tek farkı o pilot salon, yani harita masasının yan duvarına da dümen / gaz kolu vs konmuş...  Aralarında da 100 bin lira fark var... Ha bir de 2012 model yanmar takmış diğeri... Her ikisi de 100K farkı açıklayacak kadar büyük fark mı, bilmiyorum daha doğrusu sanmıyorum...

Benim yelkenli niyetim olsa bu Ulaş beyin en ufak yan çizmesinde girerdim devreye  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap 
*

B. S.

« Yanıtla #8 : Temmuz 21, 2019, 21:29:01 »
Mehmet bey ile görüştük telefonda Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Duruma göre tekrar arayacağım kendisini Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap