0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

  Çevrimdışı Özen Demirtop

 • * Gezgin Korsan
 • 1
  • Yaşadığı Şehir
 • İzmir
  • Tekne Adı
 • Moon Shdow
Türk Bayraklı Moody 29 1983 model

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Çok severek kullandığımız teknemizi büyütmek amaçlı satıyoruz. Tüm bakımları 2019 sezonu öncesinde yapılmıştır hiç masraf yapmadan anında kullanabilirsiniz.  Küçük boyutuna rağmen, büyük tekne konforu ve özellikleri sunmaktadır. Moody tekneler kalitesi, güvenliği, sağlamlığı ve konforu sayesinde tüm dünya denizcilerinin saygısını kazanmıştır. Teknemiz eski İrlandalı sahibi tarafından 1990'lı yıllarda Atlantik geçişi yapmış ve geriye dönmüştür. Tüm hava koşullarında 36-38 feet tekne gibi güven vererek yol almaktadır.
- Türk bayraklı
- 9,00 mt. Boy , 3,30 mt. Enindedir. Boyuna göre geniş bir gövdeye sahip olduğu için iç hacmi, saklama alanları ve depoları rakiplerinden daha iyidir. Çok güçlü ve sağlam bir gövdeye sahiptir.
- Çift salmalıdır, sığ sulara kolaylıkla girebilirsiniz. Ayrıca sert havalarda daha konforlu yolculuk sunmaktadır.
- Tüm bakımları yeni yapılmış Bukh 24hp çok dayanıklı Danimarka yapımı motora sahiptir. Akü bitmesi durumunda bile manuel olarak kendi özel kolu ile çalıştırılabilmektedir.
- Seyir hızı 6 knot
- Yeni Furling sistemli Genova yelken ( Q-Sails marka ), Klasik ana yelken, Bu sezon yenilenmiş Sunbrella Lazyjack sistemi. Teknenin tüm halatlar 2019 yılında yenilenmiştir. ( Kaya Ropes ). 4 adet Lewmar vinç. 3 adet vinç kolu.
- 180 lt. temiz su tankı, 90 lt. yakıt deposu var. Motor suyu ve 220V ısıtmalı 40 lt. Boiler.
- Raymarine ST4000+ otopilot, su üstü radar, yeni telsiz ( kayıtlı ), Webasto ( mazotlu ), Redresör, 300W invertör,
- Tüm minderler ve döşemeler 2019 yılında yenilenmiştir.
- Konfor :  Ferah salon, 1 adet çift kişilik 2,00 mt. x 1,95 mt. boyutlarında kapalı baş kabin, 1,90 mt. boyunda salon koltukları, 1,10 cm. eninde 1,85 mt. boyunda açık sancak kıç kabin. Manuel Marine WC, duş, lavabo, 12V güçlü buz dolabı, yenilenmiş hidrofor, iki gözlü ocak+fırın, Led Aydınlatma. Yatak altlarında ve muhtelif yerlerde çok fazla saklama bölmesi. İskele kıçda büyük hacimli ambar.
- Altı 4 ay önce temizlendi zehirli boyası atıldı, pervane ve şaft bakımı yapıldı. Motor takozları yenilendi. Line ayarı yapıldı.
- 2 x 115 Amp sıfır marine servis aküsü, 1 x 90 Amp sıfır marine motor aküsü. 220V kara elektrik tesisatı.
- Yenilenmiş Sprayhood, Tak-Çıkar gölgelik, Tik pasarella, Elektrik süpürgesi, vantilatör, mutfak gereçleri, bir çok takım ve yedek parça, USB şarj girişleri, çakmak girişi, 2019 yılında yenilenmiş 3 adet yangın söndürme tüpü, can yelekleri, sintine pompası.
- Çapa, 30 mt. zincir, Yedek çapa, Yedek halatlar, Elektrikli Irgat yoktur. Derinlik ölçer yoktur.
- Bu fiyata, bu kalitede, bu kadar masrafsız bir tekne zor bulunur. Yeni tekne alacağımız için satıyoruz.Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

  Çevrimdışı Tayfun Kabaran

 • * Gezgin Korsan
 • 54
  • Yaşadığı Şehir
 • Turgutreis/Bodrum
Hala satılıkmı acaba?
İnandıkları gibi yaşamayanlar, birzaman sonra yaşadıkları gibi inanmaya başlarlarmış.