0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

A. B. K.

Merhabalar,

Baslikta da belirttigim gibi, 30-34 ft arasi 200.000-250.000 TL arasi Bavaria, Jeanneau, Beneteau ve benzeri tekne ariyoruz. Ilk teknemiz olacak. Mumkunse 2000 ve 2000 yilindan sonra uretilmis bir tekne tercih ediyoruz. Teknesini buyutmek isteyen Gezkin Korsanlara duyrulur  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

B. E.

Bende bir tane var.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

A. B. K.

Size mesaj attim Bulent Bey

*

A. B. K.

Konu guncel, tekne aramaya devam ediyoruz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

S. K.

Bende bir tane var.

İlanı görünce içim acıdı  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap 2001 modelini son anda cimrilik yapıp teklife 1000 lira eksik yazınca 800 lira için kaçırmıştık geçen sene...

*

M. Ç.

Dufour 30 düşünür müsünüz?
*

A. B. K.

Dusunuruz, 30-34 ft jeanneau-dufour-bavaria Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. Ç.

Henüz satılık ilanı yok ama; büyütsek mi diyorduk. Satılırsa da bir gekodan almıştım yine bir gekoya gitsin...D-Marin Didim de görebilirsiniz. Özelden telefonunuzu yazarsanız fotoğraflarını da yollayabilirim..
*

A. B. K.

Konu guncel  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

C. Y.

Iyi gunler. Suan gemideyim, gemi kaptaniyim. Gecen sene evlenip italya ya tasindim ve teknemle ilgilenemiyorum.daha ilana koymadim. Cesmede bavaria 32, 2003, turk bayrak. Uygun bir ucret yazicam, nisan basi donuyorum. Numaram; +90545 7465197 ... yalniz her zaman cekmez, malum gemi
*

E. P.

Hazır başlık açılmış ben de münkünse bavaria 30 2005 üstü arıyorum..😊 biraz başlıga konmak oldu ama kusurabakmayın.
*

A. B. K.

Kusur olur mu Erdinç Korsan, farkı konu açmaktan daha mantıklı bence bu şekilde aramak. Biz de bakalım hatta, çıkarsa paslaşırız  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

G. N.

Merhabalar,

Baslikta da belirttigim gibi, 30-34 ft arasi 200.000-250.000 TL arasi Bavaria, Jeanneau, Beneteau ve benzeri tekne ariyoruz. Ilk teknemiz olacak. Mumkunse 2000 ve 2000 yilindan sonra uretilmis bir tekne tercih ediyoruz. Teknesini buyutmek isteyen Gezkin Korsanlara duyrulur  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Adil Bey, Hırvatistan ve Karadağ tarafından da bakalım ister misiniz ? Buralar kapsama alanımda  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. B. K.

Ben de tam Kotor yazınızı okuyordum Güntekin Korsan, hoşgeldiniz.

Valla olabilir tabi, ancak internette Hırvatistan’dan baktığım tekneler oldukça pahalı geldi.
*

G. N.

Ben de tam Kotor yazınızı okuyordum Güntekin Korsan, hoşgeldiniz.

Valla olabilir tabi, ancak internette Hırvatistan’dan baktığım tekneler oldukça pahalı geldi.

İnternet değil de burada direkt arkadaş çevrem oluştu. Bazı sahipler, mülklerinin internete koyulmasını istemiyor, hem teknede, hem taşınmazlarda durum böyle.
Edineceğim bilgiler daha halk arasında ve kulaktan kulağa olacak.
Bakalım neler çıkacak ? Bu hafta içi bir soruşturma açtırayım ben dostlarıma. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Selamlar, sevgiler.