0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

A. B. K.

Cok tesekkürler. Bu forumu işte tam da bu yüzden çok seviyorum  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

G. N.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Cok tesekkürler. Bu forumu işte tam da bu yüzden çok seviyorum  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Adil Korsanım, iyi akşamlar...
Ne yaptınız var mı bir gelişme ?
Şansınıza burada da hep uzun kızlar denk geliyor...30-34 arası daha hiç rastlaşamadık. Haber de gelmedi.
Aklımdasınız. Unutmadım.

*

A. B. K.

Şansınıza burada da hep uzun kızlar denk geliyor...30-34 arası daha hiç rastlaşamadık. Haber de gelmedi.
Aklımdasınız. Unutmadım.

Selamlar Guntekin Korsan,

Maalesef isler kesat. Bir kac bize uygun denkgeldi, elimizi cabuk tutamadik, hayirlisi olsun dedik. Aramaya devam

*

G. N.

Aklımdasınız. Unutmadım.

Selamlar Guntekin Korsan,

Maalesef isler kesat. Bir kac bize uygun denkgeldi, elimizi cabuk tutamadik, hayirlisi olsun dedik. Aramaya devam

Adil Korsanım,
Sizi çok iyi anlıyorum. 5. ayım burada, tespitim şöyle, maalesef ülkenin içinde bulunduğu durum itibarı ile aslında şu an TR' de tekne almak daha hesaplı..İnsanlar elbette ilk önce hani tutkularından vazgeçiyor biraz da bu zor dönemlerde. Çok acı ama.
Dediğim gibi aklımdasınız, şu ana kadar 35 ft altı daha tekne gelmedi ikinci el.
İrtibattayız, sıkıntı yok  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Sevgiler Kotor' dan. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. T.

Adil Bey düşünür iseniz benim yelkenli büyütmek amacıyla satılık.

*

A. B. K.

Merhaba Murat Korsan,

Nedense forumda gelen cevaplar icin bana bildirim gelmemis, yeni goruyorum.

Hafta ici Burhaniye' de calisan denizci bir arkadasim tekneyi gormeye gelecek musait olursaniz. Whatsapp'tan mesaj attim size bu arada.

*

A. B. K.

Konu guncel, maalesef henuz butcemize uygun bir tekne bulamadik  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Hic sahibinden e dusmemis, forumda teknesini buyutmeyi dusunen korsanlarin teknelerini de duymak isteriz  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

B. E.

İlan hala güncel
*

A. B. K.

İlan hala güncel

Bulent Korsanim su ilani Sahibinden'e de acsaniz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Yat Vitrini maalesef cok zayif, o yuzden hic girmiyorum. Whatsapp tan yaziyorum size simdi

Telefon