0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

*

M. T.

0 faiz 12 ay vade bot kampanyası
« on: May 26, 2010, 12:42:50 »
sevgili korsanlar West Marine de  vade farksız 12 ay taksitle bot satışları başlamıştır.ihtiyacı olanlar için oldukça iyi bir fırsat bilginize

*

M. G.

Ynt: 0 faiz 12 ay vade bot kampanyası
« Reply #1 on: May 26, 2010, 13:12:26 »
Birçok kredi kartına taksit zaten var. WM de görebildiğim kadarı ile herşey (terlikler bile) pahalı idi ve en basit yerli malzemeleri satmıyor(du). Satılan şeylerin hepsi de amerikan olmak zorunda mı? En güldüğüm Catalina yekesi yedeği getirmişler oydu. Bol bol catalina kullanıcısı mevcut bizde malum. You are not allowed to view images. Register or Login  Bunları gözlemledikten sonra bir daha gitmedim. Taksit yapmaları iyi olmuş ama asıl siz fiyatlardan haber verin. Fiyatlar uygun mu?

Yamaha motor alacaktım onlardan fiyat bence uygun gibiydi. İstediğim beydir yoktu haber bıraktım geri aramaları için. Haftalar geçti ne arayan var ne soran. Yeniden aradığımda " o model gelmeyecek" gibi bişey söylendi. Daha sonra izmir Yatmar'dan kargo ile aldım. Müşteri olayı önemli yani, 12 taksit herşey değil.

İlk zamanki dolar etiket olayını ise umarım bırakmışlardır. Müstemlekedeyim sandım. Belki de öyleyimdir !
« Last Edit: May 26, 2010, 13:17:25 by Mehmet Göktürk »

*

Ö. B.

« Reply #2 on: May 26, 2010, 13:15:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Birçok kredi kartına taksit zaten var. WM de görebildiğim kadarı ile herşey (terlikler bile) pahalı idi ve en basit yerli malzemeleri satmıyor(du). Satılan şeylerin hepsi de amerikan olmak zorunda mı? En güldüğüm Catalina yekesi yedeği getirmişler oydu. Bol bol catalina kullanıcısı mevcut bizde malum. You are not allowed to view images. Register or Login  Bunları gözlemledikten sonra bir daha gitmedim. Taksit yapmaları iyi olmuş ama asıl siz fiyatlardan haber verin. Fiyatlar uygun mu?

Aynı fikirdeyim, gereksiz pahalı. West Marine'deki ürünleri çok daha uygun fiyatlı bulmak mümkün. Dolar olayı da devam ediyor maalesef.
« Last Edit: May 26, 2010, 13:19:05 by Ömer Barlas »

*

M. G.

« Reply #3 on: May 26, 2010, 13:21:32 »
Sadece Worldcard'a olduğuna bahse girebilirim You are not allowed to view images. Register or Login

*

M.

« Reply #4 on: May 26, 2010, 13:22:29 »
Fiyatlar hala USD cinsinden.
Ama pahalılık ne aldığınıza göre değişiyor.

Ben çok yeni Fortress FX 16 demir aldım. Amerika satış fiyatı 240 USD, Türkiye fiyatı 290 USD. Aradaki fark gümrük, navlun filan düşününce makul geldi.   Üstelik aynı demir Marintek'te 363 USD + KDV.   You are not allowed to view images. Register or Login

*

M. T.

« Reply #5 on: May 26, 2010, 13:28:17 »
sevgili korsanlar fiyatları dikkatli olarak incelediğinizde birçok markada piyasadan çok daha iyi fiyatlar bulabilirsiniz özellikle sintine pompaları,zehirli boyalar temizlik ürünlerinde.fiyatların dolar olması firmanın franchise olmasından kaynaklı.zaman ayırıp fiyatları inceleme şansınız olursa bütün ürünler olmasa bile birçok üründe fiyatları gerçekten iyi.bilginize
*

M. T.

« Reply #6 on: May 26, 2010, 13:29:18 »
Mehmet korsan kampanya bütün kartlar için geçerli...
*

Ö. B.

« Reply #7 on: May 26, 2010, 13:36:06 »
O zaman fiyatları karşılaştırıncaya kadar "pahalı" cevabımın kaale alınmamasını rica ediyorum.
*

E. Ç.

« Reply #8 on: May 26, 2010, 13:43:47 »
Sildim  You are not allowed to view images. Register or Login
« Last Edit: May 26, 2010, 13:58:00 by Erdem Çakır »
*

Ö. K.

« Reply #9 on: May 26, 2010, 13:50:36 »
Bu başlık pek hoş olmamış. Sanki West Marin reklamı yapılıyor gibi. 12 mesajınız var ve ikisi wm reklamı içerikli olmuş. Forum kurallarını okumanızı önersem kabalık yapmış olmam umarım.
*

M. T.

« Reply #10 on: May 26, 2010, 13:55:22 »
kesinlikle kabalık olarak addetmiyorum ama amaç reklam değil ihtiyacı olanları bilgilendirmektir.teşekkür ederim.
*

Ö. K.

« Reply #11 on: May 26, 2010, 13:56:56 »
Reklamlar da bilgilendirmek amaçlı verilyor zaten, başka ne amacı olabilir ki?
kesinlikle kabalık olarak addetmiyorum ama amaç reklam değil ihtiyacı olanları bilgilendirmektir.teşekkür ederim.
*

M.

« Reply #12 on: May 26, 2010, 15:17:41 »
Ömer, sen yapma bari .

Tartıştıklarımızdan biri de bu...

Eğer yazan kişi West Marine çalışanı ise ve 3 günde bir sanki bilgilendiriyormuş gibi bir West Marine lafı ediyorsa bu Forum Kuralları gereği engellenmeli.

Ama bu reklam değil, haber...
Burada kaç kere Teknomarin, Ultra Çapa, usta konuştuk.

Ne denecekti yani..."bir marin market 10 taksitle bot satıyor, neresi olduğunu öğrenmek isteyenler bana özelden mesaj atsın."
Biraz özgürlük yetecek forumu rahatlatmaya ...

*

Ö. K.

« Reply #13 on: May 26, 2010, 16:09:48 »
Metin Beyin ilk mesajı;
"Tüm gezgin korsanlara merhaba.Aranıza yeni  katıldığım için öncelikle biraz kendimden bahsetmek istiyorum.37 yaşındayım 1 yıl öncesine kadar hızır korsanın kullanmakta olduğu tk 800 vb polyester-ahşap-kompozit tekne üretimi yapan aynı zamanda ortağıda olduğum bir tersanede imalat müdürlüğü yaptıktan sonra şu anda marin malzemeler ile ilgili bir firmada çalışmaktayım.yelken-scuba-offroad-gemi eskileri-motosiklet-motosiklet revizyonu-müzik ile uğraşıyorum.Resimde yer alan tekne maalesef satmak zorunda kaldığımız s/y kaan teknesi.kalamış b 2 de bağlı olduğu sürece içinde  çok keyifli zaman geçirdiğim bol bol gece seyrine çıktığım çok özel bir tekne.bu arada bir tekne doğuyor adlı belgesel lezzetinde bol detay dolu yazısıyla tanıdığınız  sevgili hakan ırıklı benim bütün hobilerimi beraber gerçekleştirdiğim yakın bir dostumdur.eski teknemize ait satın alma ve 1.5 yıl süren revize çalışmaları ile ilgili bir yazı hazırlayıp bende sizlere iletmeye çalışacağım.umarım bütün ekonomik engelleri aşıp en kısa sürede tekrar bir tekne alıp denizlerde bir araya gelebiliriz.görüşmek dileğiyle....."
'dan yola çıkarak ve 12 mesajın ikisi wm olunca huylandım biraz. Abarttım mı biraz. You are not allowed to view images. Register or Login

Ayrıca yelkenciler lokalindeki gibi kiralık yat/kat, güneş panalleri, rüzgar gülleri v.s.reklam panosuna dönmesini istemem geko'nun ayrıca.

Ömer, sen yapma bari .

Tartıştıklarımızdan biri de bu...

Eğer yazan kişi West Marine çalışanı ise ve 3 günde bir sanki bilgilendiriyormuş gibi bir West Marine lafı ediyorsa bu Forum Kuralları gereği engellenmeli.

Ama bu reklam değil, haber...
Burada kaç kere Teknomarin, Ultra Çapa, usta konuştuk.

Ne denecekti yani..."bir marin market 10 taksitle bot satıyor, neresi olduğunu öğrenmek isteyenler bana özelden mesaj atsın."
Biraz özgürlük yetecek forumu rahatlatmaya ...

*

M.

« Reply #14 on: May 26, 2010, 16:19:14 »
Ne biliim, özür dilerim.  You are not allowed to view images. Register or Login

Belki de fazla gerildim.  You are not allowed to view images. Register or Login