0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

N. C.

Merhabalar.yeni aldığım 7,5m boyundaki yelkenli için derinlik ölçer veya balık bulucu,otopilota ve güneş enerjisi sistemi almayı düşünüyorum.mumkunse temiz ikinci el olursa daha iyi olur.baska nelere ihtiyacım olur bilmiyorum ama ilk etapta bu malzemeleri temin etmeye çalışacağım.bu ürünler veya başka olmasını tavsiye ettiğiniz ürünleri belirtirseniz çok mutlu olurum.birde tekne karada ve zehirlisini atıp denize inecek.zehirli tavsiyesine de ihtiyacım var

*

R. E.

Ynt: Yeni aldığım tekne için tavsiyelerinize ihtiyaç duyuyorum
« Yanıtla #1 : Mart 30, 2019, 12:08:42 »

Forumu biraz kurcalarsanız, biraz arama yaarsanız her biri konusunda başlıklar açıldığını epey çok iletilerin olduğunu görürsünüz.
"derinlik ölçer" "balık bulucu", "otopilot", "güneş enerjisi" ve "zehirli soruları" yazarsanız arama satırına yeterli bilgiye ulaşabilirsiniz..

Kolay gelsin..

*

N. C.

« Yanıtla #2 : Mart 30, 2019, 16:55:28 »
Teşekkür ederim.

*

H. V.

« Yanıtla #3 : Mart 31, 2019, 01:31:41 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Merhabalar.yeni aldığım 7,5m boyundaki yelkenli için derinlik ölçer veya balık bulucu,otopilota ve güneş enerjisi sistemi almayı düşünüyorum.mumkunse temiz ikinci el olursa daha iyi olur.baska nelere ihtiyacım olur bilmiyorum ama ilk etapta bu malzemeleri temin etmeye çalışacağım.bu ürünler veya başka olmasını tavsiye ettiğiniz ürünleri belirtirseniz çok mutlu olurum.birde tekne karada ve zehirlisini atıp denize inecek.zehirli tavsiyesine de ihtiyacım var
Bende de 7 mt yelkenli var bende Güneş enerjisi düşünüyorum. Zehirli konusunda ustam international unipro önerdi. Karaköyde Arkadaş boyada 5 lt si 600 tl Diğer yerlerde 750 den aşağa değil. Bende Nisan 8 de karaya çıkacam Yalovada . Bide Tutya alıcam zannedersem. Derinlik ölçerde balık bulucu tavsiye ederim. Hayırlı olsun

*

N. C.

« Yanıtla #4 : Mart 31, 2019, 10:04:39 »
Ayrıntılı önerileriniz için çok teşekkür ederim hakan kaptanim.balik bulucu olarakta kablosuz olanları tavsiye edermisiniz diye sorsam çok mu soru sormuş olurum.

*

H. V.

« Yanıtla #5 : Nisan 01, 2019, 00:05:45 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ayrıntılı önerileriniz için çok teşekkür ederim hakan kaptanim.balik bulucu olarakta kablosuz olanları tavsiye edermisiniz diye sorsam çok mu soru sormuş olurum.

Rica ederim.
Kablosuz balık bulucu hiç kullanmadım.(Görmedim de) o yüzden konu hakkında bir şey diyemem. Balık bulucu tavsiyesindeki sebep hem derinlik göstermesi hemde balık bulucu olarak kullanım. Hatta çoğunda deniz suyu sıcaklığı da var. O yüzden.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

S. D.

« Yanıtla #6 : Kasım 13, 2019, 21:24:02 »
Balık bulucu olarak RAYMARINE DRAGONFLY'ın pro serisini tavsiye ederim. Ekranı küçük alın. Nasılsa wifi ile tablete veya cebinize görüntü paylaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda chartplotter. Chirp özellikli ve en önemlisi su dibinin adeta röntgenini çeken downvision özelliği var. Fiyat/Performans olarak kesinlikle tavsiye ederim. Sadece aynası bakalit (plastik?) ve 500 watt'tan biraz küçük gücü. Ama 300 metre civarındaki (hatırladığım kadarıyla) derinliklerde gayet yeterli bence.