0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

C. Y.

Ynt: Klima tavsiyesi
« Yanıtla #15 : Ocak 10, 2018, 11:47:12 »
İlk çalışma sonuçları ;
Dometic 10000 BTU  - 14.340
Mermaid 9000 BTU -    12787
Cruisair   8000  BTU  -   12600
Vebasto  8000 BTU    -  11484
Vitrifrigo  9000 BTU  -   7613
Marvair    10000 BTU -  6934   TL.

Sırada İzmir ve Pendik firmalarından teklif almakta.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*

Z. D.

« Yanıtla #16 : Ocak 10, 2018, 13:23:36 »
CNR fuara gelecekmisin 14-18 şubatta.

17 Şubat akşamı da Anadolu yakası taç spor tesislerinde yemek yeriz

*

M. B. A.

« Yanıtla #17 : Ocak 10, 2018, 15:40:16 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
... Eşim sağ olsun beni kırmadan tekneye geliyor ve üstelik teknede yaşamayı seviyor. Ancak sıcaklarla arası iyi değil. Benden bir ricada bulundu. Tekneye klima taktırmak mümkün mü diye. M.Erem ifadesiyle siz olsanız nasıl cevap verirdiniz.
 Hanım yeter ki gelsin. ...

Coşar korsanım aynı durum/sorun bende de var. Taktırmamanın daha ehveni-şer olduğunu bildiğim için bulaşmak istemiyorum ama eşim istiyor... Bakalım nasıl içinden çıkacağız...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

T. Ö.

« Yanıtla #18 : Ocak 10, 2018, 17:09:15 »
... Eşim sağ olsun beni kırmadan tekneye geliyor ve üstelik teknede yaşamayı seviyor. Ancak sıcaklarla arası iyi değil. Benden bir ricada bulundu. Tekneye klima taktırmak mümkün mü diye. M.Erem ifadesiyle siz olsanız nasıl cevap verirdiniz.

Coşar korsanım aynı durum/sorun bende de var. Taktırmamanın daha ehveni-şer olduğunu bildiğim için bulaşmak istemiyorum ama eşim istiyor... Bakalım nasıl içinden çıkacağız...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Benim bu işin içinden çıkma yöntemim eski tekneyi satıp, yeni tekne almak oldu.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

TANER

*

M. B. A.

« Yanıtla #19 : Ocak 10, 2018, 17:37:47 »

Benim bu işin içinden çıkma yöntemim eski tekneyi satıp, yeni tekne almak oldu.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

TANER

Etme eyleme tekneyi daha yeni aldık Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

C. Y.

« Yanıtla #20 : Ocak 11, 2018, 17:06:14 »

Evet Mahir korsanım tekneyi yeni aldık sayılır.  Satmaya gönlüm razım olmaz. Taner korsanım işi kökünden çözdü. Ve güzel bir tekne aldı. Güle güle kullansın.
 Biz ufak ufak eksiklerimizi tamamlayarak keyfimize bakacağız. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

T. Ö.

« Yanıtla #21 : Ocak 11, 2018, 18:25:48 »
Klimaya yapılan yatırım huzur ve mutluluk olarak geri döner.
*

T. Ö.

« Yanıtla #22 : Ocak 12, 2018, 17:43:08 »
...Taner korsanım işi kökünden çözdü. Ve güzel bir tekne aldı. Güle güle kullansın.
...

Çok teşekkür ederim.
Ama benim durumum da sizinle birebir aynıydı.
Hanımın sıcağa tahammülü hiç yok.
Maalesef etrafımızda klimalı teknesi olan arkadaşlar var, bu arkadaşlar klimaları açıp çok sıcak havalarda bizi sabah kahvaltılarına çağırıyorlar.
Bu arkadaşlar kaleyi içten yıktılar sizin anlayacağınız.
Yeni klimayı eski tekneye takmaktansa, klimalı tekne almak tercih sebebi oldu.

Sizlerde teknelerinizi güle güle kullanın.

TANER
*

A. Ç.

« Yanıtla #23 : Temmuz 09, 2020, 15:10:57 »
Klima tavsiyesi (her ne kadar ABD kaynaklı olsa da) :

*

F. T.

« Yanıtla #24 : Ekim 09, 2020, 15:35:34 »
Şu an bende 8000 BTU'luk bir klima var. Taktırmadım. Çünkü teknem küçük ve klimayı takacak yerim de yok. Eski sahibi almış bana verdi. O da zaman bulup taktıramamış. Dijital göstergeli uzaktan kumandalı falan. Elbette ben çok acemi olduğum için bundan başka detay bilgim yok. Galiba İzmir üretim diye tabir ettikleri türden. İlgi duyan olursa halen arabamın bagajında gösterebilirim. Ya da fotoğraf atabilirim anlayan olursa. Benim işime yaramayacak gibi duruyor.